Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wydawcy gier Nikita Ltd.

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Nikita Ltd.:


1C / Cenega

Monte Cristo

Wiadomości dotyczące Nikita Ltd.


Gra Rig'n'Roll: Truck Tycoon doczekała się zmiany tytułu

Krystian Smoszna, 16 października 2006, 15:28

Rosyjska firma 1C Company zaktualizowała swoją oficjalną stronę internetową, dodając do katalogu gier produkt o nazwie Freight Tycoon Inc.

Sphere 2 w produkcji

Krooliq, 4 maja 2006, 11:45

Firmy Nikita oraz 1C Company w oficjalnym oświadczeniu prasowym poinformowały, że aktualnie trwają prace nad drugą odsłoną produkcji z gatunku MMORPG o nazwie Sphere.

Nadciąga dodatek do Sphere, Dreamland

Elrond, 15 kwietnia 2006, 17:38

Sphere, produkcja z gatunku MMORPG, stworzona przez naszych wschodnich sąsiadów, doczeka się dodatku. Nosi on nazwę Dreamland i zawiera m.in. system wysp, które gracze mogą zakupić, ulepszoną grafikę, nowe potwory, rozszerzone możliwości handlu a także specjalne statystyki. Niespodzianką dla graczy mają być także nowe, magiczne artefakty oraz możliwość zmian w charakterystyce postaci.

Iron Strategy 2 - pierwsze screeny

Sznur, 7 marca 2002, 16:20

Rosyjski serwis Xaos.ru opublikował cztery pierwsze screeny z trójwymiarowego RTS-a - Iron Strategy 2, powstającego w zespole Nikita. Co prawda gra nie jest jeszcze oficjalnie zapowiedziana, ale według naszych przyjaciół ze wschodu, prace nad tym tytułem zbliżają się do końca.

Powstaje pierwsza rosyjska gra MMOcRPG

Sznur, 23 lutego 2002, 11:53

Rosyjski zespół 1C ( znany w Polsce z tytułów Agent Gliniarz, Wyścigi Wykrętów czy Jezz & Faust dystrybuowanych przez firmę Manta Multimedia) postanowił zostać wschodnim pionierem w dziedzinie produkcji gier massive multiplayer online. Okazuje się bowiem, iż pracują oni nad pierwszą rosyjską grą tego typu, znaną na razie pod roboczą nazwą Sphere.

Amerykańska wersja Parkan: Iron Strategy ukończona

Łosiu, 7 sierpnia 2001, 08:10

Jak poinformował rosyjski producent Nikita Ltd, ukończono już prace nad amerykańską i niemiecką wersją futurystycznej strategii Parkan: Iron Strategy i już wkrótce firma przedstawi kolejnym graczom owoc swoich blisko czteroletnich wysiłków.

Adaś i Pirat Barnaba 2 w sklepach

Sznur, 25 maja 2001, 14:37

CD Project wypuścił właśnie do sklepów na terenie całego kraju kontynuację zręcznościowej gry dla najmłodszych – Adaś i Pirat Barnaba 2. W grze pomagamy dzielnemu podróżnikowi Adasiowi dotrzeć do ukrytego skarbu piratów, którego lokalizację zaznaczono na starej mapie.

Dziecko też człowiek i czasami zagrać musi ...

Solnica, 7 kwietnia 2001, 11:49

Zająć małego brzdąca który dopiero co wyskoczył z pieluch i wszędzie go pełno na dłużej niż 5 minut to trudna sztuka w której może nam pomóc stojący na biurku komputer i druga odsłona gry „Adaś i Pirat Barnaba”.