Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Wiadomości dotyczące Encore Software Inc.


Mad Dog McCree zagości na Wii
Mad Dog McCree zagości na Wii

ziooleck, 26 kwietnia 2009, 12:40

Pamiętacie Mad Dog McCree? W tej kultowej pozycji wcielaliśmy się w nieustraszonego obrońcę Dzikiego Zachodu, który stawał na przeciwko tytułowego rzezimieszka. Zabawa opierała się na twardych zasadach rail shooterów i była jedną z pierwszych gier wydanych na płytach CD-ROM. Po wielu latach i licznych spekulacjach wygląda na to, że będziemy świadkami odrodzenia legendarnego tytułu. Wszystko to za sprawą Majesco Entertainment, które szykuje nam powrót na amerykańskie stepy.

Premiery gier w Polsce (5-11 stycznia)
Premiery gier w Polsce (5-11 stycznia)

Vercetti, 12 stycznia 2009, 07:12

Drugi tydzień stycznia nie przyniósł wielkiego ożywienia na polskim rynku gier. Do rodzimych kiosków i sklepów trafiły zaledwie dwa premierowe tytuły – stworzone przez Akellę TPP Swashbucklers: Stal kontra proch oraz sygnowane logiem Ubisoftu przygody Księcia Persji, czyli zrealizowane w nowej konwencji Prince of Persia na PC i PS3.

The Suffering otrzymuje status Freeware
The Suffering otrzymuje status Freeware

vampire, 26 września 2008, 11:15

Dzięki firmie Midway horrorowa gra akcji autorstwa studia Surreal Software - The Suffering - otrzymała status freeware. Pierwotnie tytuł ukazał się w 2004 roku w wersjach na PC, Xboxa i PS2, na wszystkich platformach otrzymał w większości pozytywne noty - według serwisu GameRankings średnia ocen pecetowej wersji wynosiła 79,2%, w przypadku konsoli Microsoftu było to 81,6% i 80,9% na sprzęcie Sony.

Zapowiedziano film na podstawie gry The Suffering
Zapowiedziano film na podstawie gry The Suffering

Krystian Smoszna, 9 września 2005, 07:50

Horror/gore – taki oto gatunek reprezentować będzie film The Suffering, którego produkcja ruszy już niebawem dzięki MTV Films. Wytwórnia poinformowała wczoraj w oficjalnym oświadczeniu, że uzyskała już niezbędne prawa do ekranizacji gry od firmy Surreal Software.

Sequel The Suffering nadciąga

Elrond, 18 lutego 2005, 12:00

Zapytacie, co w tym dziwnego? Przecież o tworzeniu The Suffering: Ties That Bind wiadomo już od jakiegoś czasu. Owszem wiadomo, ale teraz pewne jest, że w kontynuację The Suffering zagrają nie tylko posiadacze PS2 ale także Xboxa oraz, co mnie osobiście cieszy najbardziej, PeCetowcy. Dzieło wewnętrznego studia Midway, Surreal Software, ujrzy światło dzienne jesienią tego roku.

Rzeźnia numer dwa, czyli jak się ma sequel The Suffering?
Rzeźnia numer dwa, czyli jak się ma sequel The Suffering?

eLKaeR, 4 stycznia 2005, 08:33

Czy grając w The Suffering na PC lub konsoli (PS2 i Xbox) działaliście jak obłąkani mordercy i sadystycznie traktowaliście każdego napotkanego przeciwnika? A może atakowaliście wrogów tylko w ostateczności, starając się niezauważenie penetrować więzienie Abbott? Przygotowywany teraz sequel rzeczonego produktu będzie rozpoczynał się właśnie od końca dwóch ścieżek z „jedynki”, czyli dobrej albo złej.

Najnowszy Gauntlet i najnowszy The Suffering

Elrond, 27 grudnia 2004, 15:26

Co prawda jest to nieoficjalna informacja, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa można przypuszczać, iż najnowsza gra ze stajni Midway, kontynuująca serię Gauntlet, będzie nosić podtytuł Seven Sorrows. Wiadomość taką przekazali redaktorzy serwisu GameGossip, którym udało się wyśledzić, iż firma Midway zarejestrowała w urzędzie patentowym właśnie taką nazwę.

The Suffering 2 w produkcji

Krystian Smoszna, 30 listopada 2004, 08:29

W najnowszym numerze oficjalnego magazynu poświęconego konsoli Xbox ukazały się pierwsze informacje na temat drugiej odsłony gry The Suffering – survival horroru stworzonego przez firmę Surreal Software.

Poradnik: The Suffering

Redakcja GRYOnline.pl, 4 października 2004, 21:17

Poradnik do utrzymanej w klimacie grozy gry akcji The Suffering, w którym znajdziecie kompletną solucję wraz z rozwiązaniami zagadek oraz wskazaniem ukrytych pomieszczeń, a także opis broni, wrogów i lokacji.