Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

2D Boy: wyprodukowane gry

World of Goo

World of Goo

Wyprodukowane i wydane gry

Wiadomości dotyczące 2D Boy


World of Goo od dziś za darmo w Epic Games Store [aktualizacja]

AlexB, 2 maja 2019, 14:11

Od dziś w Epic Games Store będzie można zdobyć kolejną darmową produkcję. Tym razem udostępnione zostanie World of Goo, czyli gra logiczna od studia 2D Boy. Oferta będzie ważna do 16 maja.

World of Goo, Little Inferno i Human Resource Machine dołączają do tytułów startowych Nintendo Switch

AlexB, 25 stycznia 2017, 11:50

Lista gier, które będą dostępne na premierę Nintendo Switch, stale się powiększa. Prócz zapowiedzianych już siedmiu tytułów, 3 marca na konsolę japońskiego giganta pojawi się również World of Goo, Little Inferno i Human Resource Machine.

Anomaly: Warzone Earth, EDGE i inne gry w kolejnej edycji akcji Humble Indie Bundle

DogGhost, 1 lutego 2012, 09:13

W ramach najnowszej odsłony akcji Humble Indie Bundle gracze mogą pobrać zakupiony zestaw gier na urządzenia z systemem operacyjnym Android. Pakiet obejmuje m.in. gry Anomaly: Warzone Earth oraz World of Goo.

Paczka gier niezależnych na Steamie z okazji pierwszych urodzin Super Meat Boy'a

Kono, 18 listopada 2011, 12:49

Z okazji pierwszej rocznicy wydania Super Meat Boy'a na serwisie Steam pojawił się pakiet Super Meatboy Anniversary Pack, który oferuje graczom spory zestaw gier niezależnych.

Wieści ze świata (Nintendo, Electronic Arts, World of Goo) 6/06/11

Jiker, 6 czerwca 2011, 14:39

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o pokazach EA i Activision na E3, ataku hakerskim na amerykańskie serwery Nintendo, a także kolejnych podejrzeniach w sprawie oficjalnej nazwy NGP. Zapraszamy do lektury.

Sukces pakietu Humble Indie Bundle

Jiker, 19 maja 2010, 11:56

Poznaliśmy ostateczny wynik finansowy akcji Humble Indie Bundle (PC, Max, Linux), dzięki której za niewielką cenę można było nabyć zestaw niezależnych gier i wesprzeć tym samym dwie organizacje charytatywne. Finalny rezultat pokazuje, że odniesiono za jej sprawą wielki sukces.

Pakiet gier niezależnych zebrał już ponad milion dolarów

Adrian Werner, 13 maja 2010, 09:30

Nieco ponad tydzień temu ruszyła akcja o nazwie Humble Indie Bundle, dzięki której można za grosze kupić zestaw niezależnych gier i jednocześnie wesprzeć organizacje charytatywne. Wiemy już, że inicjatywa ta okazała się olbrzymim sukcesem.

Pakiet gier niezależnych zebrał już ponad pół miliona dolarów

Hed, 9 maja 2010, 13:09

Kilka dni temu pisaliśmy o Humble Indie Bundle, czyli pakiecie gier niezależnych, który można kupić za dowolną cenę i przekazać część ustalonej kwoty na działalność organizacji charytatywnych. Pomysł przyniósł już ponad 600 tysięcy dolarów, z czego co najmniej 150 tysięcy trafi na szczytne cele. Dzięki statystykom wiemy, którzy użytkownicy dali najwięcej.

Najtańszy pakiet gier niezależnych wspiera organizacje charytatywne

Hed, 5 maja 2010, 09:02

W sieci pojawiła się dość niespotykana i szczytna oferta, dzięki której można kupić kilka naprawdę dobrych niezależnych gier i jednocześnie wesprzeć dwie organizacje charytatywne. W pakiecie Humble Indie Bundle znajdują się między innymi produkcje World of Goo, czy Penumbra: Przebudzenie, a najlepsze jest to, że cena całości zależy od hojności gracza.

Promocja na Steam – EVE Online i Battlefield 2 w dobrych cenach

Hed, 30 listopada 2009, 09:10

Znamy szczegóły kolejnego etapu wyprzedaży na Steamie, która trwa od kilku dni. Jeszcze przez niecałe osiem i pół godziny na platformie Valve można kupić kilka ciekawych produkcji za bardzo niskie kwoty. Najciekawszą ofertą wydaje się przede wszystkim gra EVE Online, dostępna za niecałe 5 euro oraz zestaw Battlefield 2: Complete Collection za 10 euro.

"World of Goo za tyle, ile chcesz" - kto nie grzeszył hojnością?

Jiker, 29 października 2009, 08:35

Ekipa 2D Boy przedstawiła kolejne dane z urodzinowej akcji „Word of Goo za tyle, ile chcesz”, zakończonej 25 października. Potwierdzają one jedynie, że inicjatywa okazała się sukcesem. Nie przeszkodził w tym nawet fakt, że spora część graczy zapłaciła za jedną z najlepszych produkcji ubiegłego roku zaledwie jednego centa. Poznaliśmy również listę najbardziej szczodrych i skąpych narodów.

Pełen sukces akcji promocyjnej „World of Goo za tyle ile chcesz”

Gambrinus, 21 października 2009, 10:42

Eksperyment przeprowadzony w ostatnim tygodniu przez 2D Boy okazał się być całkowitym sukcesem. Deweloper z okazji pierwszych urodzin World of Goo zaproponował niezwykłą ofertę, dzięki której można było zakupić tę logiczną grę za… dowolną cenę.

Wieści ze świata (Killzone 2, Dante's Inferno, Prince of Persia) 21/07/09

Jiker, 21 lipca 2009, 11:40

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: zapowiedź niekonwencjonalnego Retro/Grade, data premiery kolejnego DLC do Killzone 2, komiks na podstawie Dante’s Inferno, plakaty reklamujące film Prince of Persia, nowa gra ekipy 2D Boy i inne. Zapraszamy do lektury.

Statystyki osiągnięć dostępne na Steamie

Hed, 8 maja 2009, 08:32

W jednym z bardziej popularnych systemów dystrybucji elektronicznej Steam pojawiły się statystyki osiągnięć obejmujące kilkanaście pozycji. Dzięki nim możemy sprawdzić między innymi procent graczy, którzy poradzili sobie z danym wyzwaniem oraz porównać nasze własne konto z postępami ogółu użytkowników. Steam postawił na osiągnięcia, wypromowane na Xboksie 360, już jakiś czas temu.

Fallout 3 i LittleBigPlanet triumfują na Game Developers Conference

Hed, 26 marca 2009, 10:23

Poznaliśmy wyniki konkursu na najlepsze produkcje ubiegłego roku zdaniem deweloperów. Ważnym zwycięzcą jest produkcja studia Bethesda, czyli Fallout 3, która otrzymała już w przeszłości kilka podobnych nominacji. Tytuł został nazwany grą roku 2008. Doceniono również jego scenariusz. Najwięcej nagród zebrało jednak dzieło zespołu Media Molecule – LittleBigPlanet.