Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wydawcy gier 2XL Games

Wydawcy gier wyprodukowanych przez 2XL Games:


THQ Nordic / Nordic Games

Reverb Publishing

THQ Inc.

Wiadomości dotyczące 2XL Games


Baja: Edge of Control HD ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One

Góral, 1 marca 2017, 17:06

Znana z Xboksa 360 i PlayStation 3 gra wyścigowa Baja: Edge of Control ukaże się w tym roku w ulepszonej wersji na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł doczeka się przede wszystkim ładniejszej grafiki.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (28 października 2008)

Jiker, 28 października 2008, 10:24

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: F.E.A.R. 2 także w serwisach cyfrowej dystrybucji, o wersji demonstracyjnej Left 4 Dead, konkurs X3 Terran Conflict, THQ pozywa Activision, GTI Club+ od początku grudnia w ofercie PlayStation Store. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (23 września 2008)

Jiker, 23 września 2008, 09:37

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: ścigamy się po bezdrożach, malujemy świat de Blob, łatamy najemników, przeglądamy Osiągnięcia Banjo, testujemy demonstrację STCC The Game. Zapraszamy do lektury.

THQ zapowiada wyścigi BAJA

Jiker, 18 marca 2008, 11:54

Wyścigi offroad przeżywają w ostatnim czasie mały renesans. Pure, MotorStorm 2 oraz BAJA – zapowiedzi tych trzech pozycji z pewnością zadowoliły wszystkich miłośników rozbijania się po dzikich bezdrożach. Pierwsze informacje na temat ostatniej z wymienionych przedstawiła wczoraj firma THQ.