Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Wiadomości dotyczące Bitmap Brothers


Dead to Rights: Retribution zapowiedziane

Łosiu, 14 lutego 2009, 13:44

Tydzień po doniesieniach z magazynu PlayStation: The Official Magazine firma Namco Bandai oficjalnie potwierdziła informacje – Jack Slate powraca w Dead to Rights: Retribution.

Namco wskrzesza markę Dead to Rights

Thorwalian, 8 lutego 2009, 12:55

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów przygód Jacka Slate’a, bohatera serii gier pt. Dead to Rights. Jak donosi marcowe wydanie magazynu PlayStation: The Official Magazine, firma Namco planuje w niedalekiej przyszłości stworzyć nową odsłonę cyklu zapoczątkowanego w 2002 r.

Frogster odświeży gry Speedball 2: Brutal Deluxe i The Chaos Engine

Krystian Smoszna, 28 września 2006, 11:08

Niemiecka firma Frogster Interactive Pictures AG zamierza uraczyć posiadaczy PeCetów odświeżonymi wersjami klasycznych gier, które niegdyś wyprodukowało studio The Bitmap Brothers. Mowa tu o grach Speedball 2 oraz The Chaos Engine!

Dead To Rights 2 również na PC?

Elrond, 5 maja 2004, 12:32

Fani gier akcji/shooterów w stylu Max Payne z pewnością pamiętają tytuł Dead to Rights, który ukazał się na rynku wydawniczym w zeszłym roku. Sytuacja z PeCetową wersją tej gry była dość dziwna, gdyż została ona oficjalnie zapowiedziana długo po ukazaniu się wersji konsolowych. Wygląda na to, że również kolejna część gry, Dead To Rights 2: Hell To Pay, w wersji na "blaszaki" pojawi się w podobny sposób.

Extreme Force do kosza

Elrond, 14 stycznia 2004, 15:25

Czytelnicy naszego serwisu zapewne pamiętają zeszłoroczne kłopoty z grywalnością dema gry Dead to Rights. Wydaje się, że kolejne czarne chmury nie omijają tego tytułu, a konkretnie jego następcy, Extreme Force: Grant City Anti-Crime. Otóż firma Namco Hometek po prawie rocznym procesie tworzenia Extreme Force a niespełna miesiąc przed jego wydaniem zdecydowała się zamknąć projekt.

Koniec zamieszania z Dead to Rights (PC) w roli głównej

ComCo, 13 listopada 2003, 14:58

We wczorajsze popołudnie opisaliśmy rewelacje zachodniego serwisu GameSpot, który podał, iż PeCetowe wydanie gry Dead to Rights jest niegrywalne. Rzeczony tytuł był podobno testowany na dwóch różnych konfiguracjach sprzętowych, spełniających rekomendowane wymagania (plus miały zainstalowane najnowsze sterowniki), a zauważony błąd definitywnie przekreślał szanse na udaną rozgrywkę. Wydawca programu, tj. Hip Games, postanowił rozwiać powstałe wątpliwości...

Dead to Rights niegrywalne ?

Elrond, 12 listopada 2003, 12:00

Redaktorzy serwisu GameSpot mieli niedawno możliwość przetestowania dopiero co ukończonej wersji Dead to Rights na PC. Przypomnijmy, że Dead to Rights to gra z rodzaju TPP oferująca zarówno możliwość walki wręcz jak również eliminacji wrogów przy pomocy szerokiego wachlarza dostępnych broni. W Dead to Rights zaimplementowano również znany z Max Payne tzw bullet time. Twórcy gry liczyli zapewne na to, że gra osiągnie sukces porównywalny z konsolowymi wersjami tego tytułu. Niestety, chyba na razie się przeliczyli, ponieważ wspomniani wyżej panowie testujący grę wykryli poważny błąd, praktycznie uniemożliwiający rozgrywkę.

Dead to Rights po raz drugi

eLKaeR, 19 października 2003, 11:44

Już 4 listopada bieżącego roku właściciele komputerów osobistych klasy PC będą mogli spróbować swoich sił w trójwymiarowej grze akcji TPP pt. Dead to Rights, która przez minionych dwanaście miesięcy była dostępna wyłącznie dla posiadaczy konsol Nintendo GameCube, Sony PlayStation 2 i Microsoft Xbox. Tymczasem użytkownicy tych dwóch ostatnich platform sprzętowych powinni uważnie śledzić branżowe wiadomości (vide najświeższy numer zachodniego magazynu Game Informer), ponieważ japońska korporacja Namco przygotowuje kontynuację wspomnianej pozycji.

Dead to Rights na PC wkrótce w Europie i USA

Syriusz, 9 września 2003, 13:22

Na mocy porozumienia zawartego z korporacją Namco Hometek Inc., firma Hip Games otrzymała prawa do PeCetowego wydania popularnej gry akcji Dead to Rights. W chwili obecnej rzeczona produkcja dostępna jest w wersjach na następujące platformy: Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox oraz Nintendo GameCube.

Dokonaj aktualizacji Impossible Creatures, Starsky and Hutch oraz WWII: Frontline Command

ComCo, 20 czerwca 2003, 09:51

Do naszego działu Pliki - serwer FTP zostały dodane trzy nowe poprawki systemowe. Ich zadaniem jest oczywiście usunięcie wszystkich błędów i niedoróbek pozostawionych przez autorów w już wydanych produkcjach, a dotyczą: dwóch strategii czasu rzeczywistego, tj. Impossible Creatures oraz World War II: Frontline Command, a także gry akcji o nazwie Starsky and Hutch. Szczegóły odnośnie zmian wprowadzanych przez owe "łatki" znajdziecie poniżej...

World War II: Frontline Command - status GOLD i wersja demonstracyjna

Łosiu, 18 kwietnia 2003, 08:25

Firmy Bitmap Brothers oraz Koch Media, podały do wiadomości, iż produkcja „World War II: Frontline Command” - strategii czasu rzeczywistego opowiadającej o walkach, które miały miejsce w latach 1944-1945 w czasie II Wojny Światowej, została ukończona i ów tytuł znajdzie się w zachodnich sklepach już drugiego maja. Przy tej okazji wypuszczono także wersję demo „World War II: Frontline Command” – możecie ją pobrać z naszego działu Pliki.

Strategy First na targach E3

ComCo, 17 kwietnia 2003, 10:12

Do grona developerów, którzy planują pojawić się na tegorocznych targach Electronic Entertainment Expo w Los Angeles, dołączyła właśnie firma Strategy First. Na jej stosiku, wszyscy odwiedzający tę imprezę, będą mogli poznać szczegóły dotyczące sześciu, ciekawie zapowiadających się produkcji, a także zagrać w grywalne wersje niektórych tytułów. Wśród nich znajdziemy również dwa, "polskie" akcenty - gry: Chrome oraz Xpand Rally.

Codemasters stawia na WWII Real Time Strategy

Łosiu, 5 grudnia 2002, 09:05

O grze strategicznej pochodzącej z firm Bitmap Brothers i Codemasters Software, World War II: Frontline Command, informowaliśmy już kilkakrotnie. Sam tytuł zapowiada się całkiem interesująco, a do tego gwarantem jego dobrej jakości był znany i ceniony wydawca. Piszę „był”, ponieważ jak podaje serwis Computer and Video Games, firma Codemasters Software przestała być zainteresowana wydaniem Frontline Commanda, na rzecz innej wojennej produkcji, do której zastrzegła sobie już prawa. Mowa tu o projekcie firmy Maddox Games, twórców gry IL-2 Sturmovik, zatytułowanym roboczo WWII Real Time Strategy.

Grudniowy "Play" PC za tydzień w sprzedaży

Sznur, 14 listopada 2002, 12:59

Grudniowe wydanie magazynu „PLAY” PC pojawi się w kioskach 21 listopada. Na krążku CD, dołączonym do numeru, znajdą się dwie pełne wersje gier: strategia czasu rzeczywistego Z: Steel Soldiers oraz strzelanina Kurczę Pieczone, będąca odpowiedzią Lemona na niezwykle popularną Kurkę Wodną. Za to w magazynie przegląd nowości na rynku gier PC oraz wiele ciekawych artykułów.

World War II: Frontline Command - pełny obraz gry

Łosiu, 1 czerwca 2002, 16:18

Już kilkukrotnie miałem okazję przedstawiać wam najnowszą wojenną pozycję pochodzącą z firm Bitmap Brothers i Codemasters, obecnie noszącą nazwę World War II: Frontline Command (dawniej WWII: D-Day To Berlin). Nie mniej jednak do niedawna, a dokładniej targów E3 informacji o tym tytule było jak na lekarstwo. Wiadomo było jedynie, że tematem gry jest II Wojna Światowa i rozgrywka będzie toczona w czasie rzeczywistym. Nawet kilka screnów z wersji alfa nie odkrywało wszystkich tajemnic tej produkcji. Czas i targi E3 zmieniły tą sytuację, dlatego też śpieszę by bliżej przedstawić wam ten tytuł.