Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Wydawcy gier Llamasoft

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Llamasoft:


Atari / Infogrames

Wydane gry

Wiadomości dotyczące Llamasoft


Wieści ze świata (Tempest 4000, Humble Bundle, Ubisoft, planszówka Fallout) 9/8/2017

Movis, 9 sierpnia 2017, 12:37

Dziś piszemy o ujawnieniu nowej gry z klasycznej serii Tempest, paczce gier Humble microJUMBO Bundle, założeniu studia Ubisoft w Sztokholmie i grze planszowej w uniwersum Fallouta. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (11 grudnia 2008)

Jiker, 11 grudnia 2008, 14:10

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: pecetowe Space Giraffe już za tydzień, Uniwersytet Nowojorski otwiera kierunek dla ludzi chcących produkować gry, Xbox Originals z nowymi tytułami, Havok obchodzi 10 urodziny i inne. Zapraszamy do lektury.

Dziesięć tysięcy sprzedanych egzemplarzy gry Space Giraffe

Metatron, 5 września 2007, 13:22

Szalona, mieniąca się pulsującymi psychodelicznie kolorami strzelanina Space Giraffe najwidoczniej przypadła do gustu posiadaczom konsoli X360. Jak poinformował jej twórca, odpowiedzialny między innymi za taką produkcję jak Tempest 2000 Jeff Minter, w ciągu niespełna dwóch tygodni od premiery na Xbox LIVE gra znalazła już niemal dziesięć tysięcy nabywców, co – jego zdaniem – jest całkiem niezłym w

Space Giraffe i Street Trace: NYC na Xbox Live Arcade

Maciej Jałowiec, 22 sierpnia 2007, 14:38

Usługa Xbox Live Arcade wzbogaciła się dziś o dwie nowe gry. Są to Space Giraffe i Street Trace: NYC. Ich łączna wartość wynosi 1200 Microsoft Points.

Kosmiczna Żyrafa już za kilka tygodni pojawi się w ofercie XBLA?

Major Doktor Upiorna, 15 maja 2007, 10:25

W Internecie pojawiły się nowe informacje odnośnie kolejnej pozycji, mającej poszerzyć usługę Xbox Live Arcade. Jeżeli wierzyć doniesieniom, niepotwierdzonym jeszcze przez firmę Microsoft, Space Giraffe pojawi się w ofercie już w ciągu najbliższych tygodni. Obecnie wymieniona korporacja jest w trakcie prac końcowych nad owym tytułem i stara się zdobyć odpowiednie certyfikaty (m.in. od ESRB).