Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Creative Patterns

Firma producent


Wydawcy gier Creative Patterns

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Creative Patterns:


ElektroGames

505 Games

Nobilis Group

Wiadomości dotyczące Creative Patterns


Kieszonkowa wersja Hotel Giant w przyszłym miesiącu

Jiker, 13 października 2008, 11:13

O tym, że konwersja pierwszego pecetowego Hotel Giant zmierza na Nintendo DS wiemy od czerwca. Dopiero dzisiaj szefostwo firm Creative Patterns i Nobilis zdecydowało się jednak na publikację oficjalnej zapowiedzi gry. Nie pozostało nam zatem nic innego, jak tylko zebrać wszystkie najważniejsze informacje na jej temat i opublikować je w formie wiadomości.

Hotel Giant 2 w produkcji, część pierwsza trafi na DS-a
Hotel Giant 2 w produkcji, część pierwsza trafi na DS-a

Vercetti, 24 czerwca 2008, 12:55

Choć wydana przed sześcioma laty gra Hotel Giant nie zebrała najwyższych ocen w branżowej prasie, do tej pory rozeszła się już w liczbie miliona egzemplarzy. Przekroczyła tym samym barierę, której nie udało się pokonać wielu bardziej ambitnym tytułom.

Zapowiedziano grę Fashion Designer: Style Icon
Zapowiedziano grę Fashion Designer: Style Icon

Major Doktor Upiorna, 26 czerwca 2007, 10:50

Firma 505 Games postanowiła wyjść naprzeciw wszystkim niespełnionym projektantom mody i zapowiedziała pozycję o nazwie Fashion Designer: Style Icon. Tytuł ten jeszcze w listopadzie bieżącego roku trafi do posiadaczy konsoli Nintendo DS. Za przygotowanie niniejszej produkcji odpowie studio Creative Patterns.