Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wiadomości dotyczące Fury Software


Wieści ze świata (Final Fantasy XIII, BioShock 2, Battlefield: Bad Company 2) 26/1/10

Jiker, 26 stycznia 2010, 14:15

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: edycja kolekcjonerska FFXIII w Polsce, premiera rozszerzenia do Grand Ages: Rome, środa w Xbox Live Arcade, nowa gra studia PlatinumGames, I Am Alive z trybem multiplayer i inne. Zapraszamy do lektury.

Premiery gier w Polsce (18-22 sierpnia)

Vercetti, 25 sierpnia 2008, 11:20

Ubiegły tydzień upłynął nam bardziej pod znakiem lipskich targów Games Convention niż premier nowych tytułów w polskich sklepach. Liczba trzech świeżo wydanych produktów mówi zresztą sama za siebie. Na liście pozycji, jakie pojawiły się w ciągu ostatnich siedmiu dni w kraju nad Wisłą, przeważają reedycje.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (9 maja 2008)

Jiker, 9 maja 2008, 09:12

Pro Evolution Soccer 2008 ponownie w sprzedaży, strona Quantum of Solace już działa, 16 rocznica wydania Wolfenstein 3D, THQ nabywa prawa do tworzenia gier z cyklu Marvel Super Hero Squad, Sony kończy z licencją F1? – zapraszamy do „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Życzymy miłej lektury.

Nowa strategia o II Wojnie Światowej trafiła do tłoczni. Demo już do pobrania od nas!

Brenda, 5 maja 2008, 15:44

Strategic Command 2: Patton Drives East wszedł w złotą fazę produkcji. Oznacza to, że płyta ze skończonym programem została już wysłana do tłoczni.

Drugi dodatek do Strategic Command 2: Blitzkrieg na początku przyszłego miesiąca

Jiker, 13 kwietnia 2008, 16:22

Firmy Battlefront.com oraz Fury Software poinformowały, że drugi dodatek do gry Strategic Command 2: Blitzkrieg zatytułowany Patton Drives East zostanie wydany na początku przyszłego miesiąca. Produkcję będzie można nabyć wyłącznie za pośrednictwem serwisu Battlefront.com.

Zapowiedziano drugi dodatek do Strategic Command 2: Blitzkrieg

Jiker, 21 lutego 2008, 10:30

Cykl Strategic Command nie zdobył co prawda zbyt licznego grona fanów, jednakże jego miłośnicy darzą wspólne dzieło firm Battlefront.com i Fury Software całkiem sporym szacunkiem (nawet pomimo przeciętnych not przyznawanych grze przez Zachodnie media). To właśnie dla nich powstaje drugie rozszerzenie do ostatniej odsłony serii zatytułowanej Strategic Command 2: Blitzkrieg.

Ukończono prace nad dodatkiem do Strategic Command 2: Blitzkrieg

Vercetti, 9 października 2007, 16:17

Choć strategie turowe o tematyce II wojny światowej nie cieszą się największym zainteresowaniem ze strony graczy, entuzjastów pozycji z wymienionego gatunku ucieszy z pewnością wiadomość, jaką opublikowała dzisiaj firma Battlefront.com. Wspomniana spółka poinformowała, że współpracująca z nią ekipa Fury Software ukończyła prace nad projektem Weapons and Warfare, rozszerzeniem do gry Strategic Comm

Weapons and Warfare pierwszym dodatkiem do Strategic Command 2

Vercetti, 17 maja 2007, 19:30

Battlefront.com, wydawca gier spod znaku Fury Software podał do wiadomości, że podlegające mu studio pracuje już nad pierwszym rozszerzeniem do niszowej turówki o nazwie Strategic Command 2: Blitzkrieg. Dodatek zatytułowany Weapons and Warfare ma stanowić odpowiedź na najczęstsze zachcianki fanów serii.

Gry firmy Battlefront.com w systemie GamersGate

Krystian Smoszna, 13 października 2006, 07:13

System elektronicznej dystrybucji GamersGate, który specjalizuje się w sprzedaży gier strategicznych, wzbogacił się wczoraj o kolejne tytuły. Tym razem twórcy serwisu zaoferowali swoim użytkownikom produkty z katalogu firmy Battlefront.com.

Strategic Command 2: Blitzkrieg w "złocie"

Krystian Smoszna, 3 kwietnia 2006, 09:35

Produkcja gry strategicznej o nazwie Strategic Command 2: Blitzkrieg została zakończona, o czym poinformowała w piątek firma Battlefront.com. Program osiągnął już „złoty” status, a to oznacza, że trafił on do tłoczni i już wkrótce zadebiutuje w sklepach.