Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Wiadomości dotyczące Virgin PLAY


Klasyki Segi oraz promocja od NeoCore Games na Steamie

Sarge, 2 czerwca 2010, 09:45

Użytkownicy serwisu Steam mogą w tym tygodniu skorzystać z kolejnej promocji. Tym razem obniżki aż o 66% doczekały się produkcje firmy NeoCore Games. Oprócz tego w ofercie pojawił się także pakiet Sega Mega Drive Classics oferujący wiele klasycznych tytułów, w które za opłatą będzie można teraz zupełnie legalnie zagrać na PC.

Premiery gier w Polsce (27 lipca - 2 sierpnia)

Vercetti, 3 sierpnia 2009, 10:11

Ubiegły tydzień nie obfitował w nowości na polskim rynku gier. Do grona premierowych tytułów trafiły takie produkcje, jak przenośne Anno oraz Diabolik, a w zapowiedzianych reedycjach pojawiła się... trylogia Grand Theft Auto na PS2.

Premiery gier w Polsce (13-19 kwietnia)

Vercetti, 20 kwietnia 2009, 08:58

Posucha, gdy chodzi o nowości i obfitość, gdy mowa o nadchodzących reedycjach – to bilans ubiegłego tygodnia na polskim rynku gier. Swoje oficjalne premiery miały zaledwie cztery tytuły, podczas gdy do planów wydawniczych rodzimych dystrybutorów trafiło aż jedenaście pozycji. Inna sprawa, że osiem z nich to produkcje, które mają zasilić serię Platynowa Kolekcja.

Premiery gier w Polsce (24-30 listopada)

Vercetti, 1 grudnia 2008, 09:35

Po kilku obfitych tygodniach rodzimi dystrybutorzy zanotowali lekki spadek formy i wypuścili na nasz rynek „zaledwie” dwanaście premierowych tytułów. Mała zadyszka na koniec listopada nie powinna jednak wpędzić nikogo w ponury nastrój, bo wraz z nastaniem grudnia półki polskich sklepów zaleją przedświąteczne, spektakularne nowości.

Pierwszy przeznaczony na NDS tytuł studia Mistwalker jesienią

vampire, 8 lipca 2008, 11:57

Jesienią tego roku w końcu powinien ukazać się przeznaczony na Nintendo DS jRPG autorstwa założonego przez ojca serii Final Fantasy, Hironobu Sakaguchi’ego, studia deweloperskiego Mistwalker. Nosi on tytuł Away Shuffle Dungeon i doczekał się w końcu wydawcy, którym ostatecznie została firma Majesco.