Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

NinjaBee

Firma producent wydawca


Wiadomości dotyczące NinjaBee


Rozpoczęła się kolejna edycja akcji Indie Royale

Ender, 24 marca 2012, 14:15

Ruszyła kolejna edycja akcji Indie Royale. Tym razem, w zestawie pięciu gier niezależnych znajdziemy jedynie produkcje studia NinjaBee, takie jak A Kingdom for Keflings czy Band of Bugs. Tytuły te będą sprzedawane jeszcze przez najbliższe kilka dni.

Wieści ze świata (Deus Ex: Bunt Ludzkości, The Sims Social, Dead Nation) 7/09/11

Jiker, 7 września 2011, 14:29

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do Deus Ex: Bunt Ludzkości, Dead Nation i Insanely Twisted Shadow Planet, otwartej becie Rusty Hearts, a także rosnącej popularności The Sims Social. Zapraszamy do lektury.

Battlefield 1943 najpopularniejszą grą Xbox Live Arcade w 2009 roku

Hed, 11 stycznia 2010, 14:53

Firma Microsoft ujawniła listę najlepiej sprzedających się gier dostępnych w Xbox Live Arcade w 2009 roku. Na pierwszym miejscu uplasował się mały eksperyment Electronic Arts, czyli dostępny tylko w dystrybucji elektronicznej Battlefield 1943, o sukcesie którego donosiliśmy kilka dni po premierze. Pomysł na mniej rozbudowaną wersję znanej serii był strzałem w dziesiątkę.

Wieści ze świata (Modern Warfare 2, Darksiders, ARMA 2) 5/1/10

Jiker, 5 stycznia 2010, 13:19

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowa edycja Księgi Rekordów Guinessa, SEGA o produkcji gier dla dorosłych na Wii, specjalne buty Adidasa, ścieżka dźwiękowa z Modern Warfare 2, nowa gra PlatinumGames i inne. Zapraszamy do lektury.

Castle Crashers zwycięzcą XBLA Game of the Year 2008

Jiker, 24 marca 2009, 08:15

Użytkownicy Xboxa 360 rozstrzygnęli drugą edycję Xbox Live Arcade Awards 2008. Wielkim zwycięzcą konkursu okazała się produkcja niezależnego studia The Behemoth, nosząca tytuł Castle Crashers. Zagarnęła ona trzy nagrody, w tym najważniejszą – dla Najlepszej Gry Roku.

Band of Bugs zmierza na PC

Przemysław Zamęcki, 8 listopada 2007, 11:32

Studio NinjaBee do tej pory jest znane przede wszystkim posiadaczom konsoli Xbox 360, którzy nie boją się niewielkich, w miarę niezależnych produkcji i śmiało przeczesują usługę Xbox Live Arcade w poszukiwaniu wartych uwagi tytułów. Śmiało można powiedzieć, że takie gry NinjaBee jak Outpost Kaloki X, Cloning Clyde czy Band of Bugs są jednymi z najchętniej kupowanych przez graczy. Dlatego też miło mi poinformować, że ta ostatnia niedługo trafi też na komputery PC.

Dodatek do Band of Bugs już jutro na Xbox Live

Misiek, 16 października 2007, 15:19

W czerwcu na Xbox Live Arcade wylądowała gra Band of Bugs. Była to strategia turowa, w której obejmowaliśmy kontrolę nad drużyną robaków. Twórcy (zespół NinjaBee) zapowiedzieli właśnie dodatek do swojej produkcji, który pojawić się ma na platformie sieciowej Microsoftu już jutro.

Drużyna robaków już jutro zaatakuje posiadaczy Xboxa 360

Major Doktor Upiorna, 19 czerwca 2007, 09:19

Na początku bieżącego miesiąca przedstawiliśmy Wam pewne informacje na temat gry Band of Bugs, dedykowanej posiadaczom konsoli Xbox 360. Na nowe dane nie musieliśmy czekać zbyt długo - obecnie możemy przekazać, że pozycja ta już jutro pojawi się w ofercie usługi Xbox Live Arcade.

Świeże informacje na temat gry Band of Bugs

Major Doktor Upiorna, 8 czerwca 2007, 11:22

Pierwsze informacje na temat gry Band of Bugs poznaliśmy w ostatnim dniu stycznia bieżącego roku. Od tamtej pory panowała cisza w sprawie owej pozycji, mającej poszerzyć ofertę usługi Xbox Live Arcade. Obecnie w sieci pojawiły się nowe dane, udzielone przez przedstawicieli firmy NinjaBee, opisujące wymieniony tytuł o charakterze strategicznym.

Znamy datę premiery gry Metroid Prime 3 oraz innych tytułów na Nintendo Wii

Krystian Smoszna, 22 maja 2007, 06:10

Amerykański oddział koncernu Nintendo ujawnił listę gier dedykowanych konsoli Wii, które w najbliższych miesiącach zadebiutują w Stanach Zjednoczonych. Wśród czternastu wymienionych tytułów, znalazły się dwa najważniejsze: Mario Strikers Charged Football oraz Metroid Prime 3: Corruption.