Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Zipper Interactive

Firma producent


Wiadomości dotyczące Zipper Interactive


Gran Turismo 5, Resistance i inne gry na PlayStation 3 stracą wsparcie sieciowe w 2014 roku
Gran Turismo 5, Resistance i inne gry na PlayStation 3 stracą wsparcie sieciowe w 2014 roku

Draug, 27 grudnia 2013, 10:04

Firma Sony ujawniła listę gier na PlayStation 3, które do połowy przyszłego roku stracą wsparcie dla funkcji sieciowych. Będą to Gran Turismo 5 i MAG oraz serie Resistance i SOCOM.

Zipper Interactive – studio znane z serii SOCOM zamknięte przez firmę Sony
Zipper Interactive – studio znane z serii SOCOM zamknięte przez firmę Sony

Hed, 31 marca 2012, 09:55

Firma Sony potwierdziła, że studio Zipper Interactive zostało zamknięte. Producent jest znany przede wszystkim z serii SOCOM, chociaż w ostatnich latach stworzył też gry MAG i Unit 13.

Twórcy serii SOCOM do odstrzału – plotki o zamknięciu studia Zipper Interactive
Twórcy serii SOCOM do odstrzału – plotki o zamknięciu studia Zipper Interactive

Olek, 24 marca 2012, 13:35

Wydana dwa tygodnie temu w wersji na kieszonkową konsolę PlayStation Vita strzelanina Unit 13 może być ostatnim tytułem w dorobku deweloperów z Zipper Interactive. Z ustaleń serwisu Kotaku wynika, że firma Sony Computer Entertainment rozpoczęła proces likwidacji należącego do niej studia, w którym powstawały m.in. gry z serii SOCOM.

Unit 13 - nowa strzelanina na PlayStation Vita od twórców serii SOCOM
Unit 13 - nowa strzelanina na PlayStation Vita od twórców serii SOCOM

Sarge, 23 listopada 2011, 11:28

Studio Zipper Interactive zapowiedziało grę Unit 13 - nową strzelaninę z widokiem zza pleców postaci, zmierzającą wyłącznie na PlayStation Vita. Deweloper znany jest za sprawą popularnej serii SOCOM oraz sieciówki MAG.

Wieści ze świata (Dragon Age: Redemption, Dead Rising 2: Off the Record, SOCOM) 19/10/11
Wieści ze świata (Dragon Age: Redemption, Dead Rising 2: Off the Record, SOCOM) 19/10/11

Jiker, 19 października 2011, 14:12

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do Dead Rising 2: Off the Record i SOCOM: Polskie Siły Specjalne, drugim odcinku Dragon Age: Redemption, aktualizacja PlayStation 3, najpopularniejszych grach na PlayStation Network, a także kontynuacji Toki Tori.

Wieści ze świata (Portal 2, SOCOM 4, Alone in the Dark) 26/05/11

Jiker, 26 maja 2011, 14:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o końcu konsolowego Age of Conan, darmowej muzyce z Portal 2, przejęciu Direct2Drive przez GameFly, a także potencjalnym wznowieniu Alone in the Dark: The New Nightmare. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Assassin's Creed: Revelations, Mortal Kombat, Angry Birds) 19/05/11

Jiker, 19 maja 2011, 13:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o 200 milionach Angry Birds, dodatku do Mortal Kombat, becie Sengoku, trybie wieloosobowym w Assassin’s Creed: Revelations, a także opóźnieniu premiery Anarchy Reigns. Zapraszamy do lektury.

Poradnik: SOCOM: Polskie Siły Specjalne

Redakcja GRYOnline.pl, 12 maja 2011, 10:10

„Poradnik do gry SOCOM: Polskie Siły Specjalne zawiera opis przejścia wszystkich etapów kampanii dla pojedynczego gracza, wzbogacony licznymi ilustracjami oraz przydatnymi mapami."

Polska premiera SOCOM: Polskie Siły Specjalne

Kono, 20 kwietnia 2011, 18:34

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów taktycznych strzelanin. Jak informuje firma Sony Computer Entertainment Polska, dzisiaj, czyli 20 kwietnia, ma miejsce polska premiera produkcji SOCOM: Polskie Siły Specjalne.

SOCOM 4 z bonusami dla nabywców nowych gier

sathorn, 18 kwietnia 2011, 10:55

Wydawca najnowszej produkcji Zipper Interactive – SOCOM 4 (w Polsce z podtytułem Polskie Siły Specjalne), planuje walczyć z rynkiem wtórnym. Metoda walki jest bardzo popularna ostatnimi czasy – osoby, które zakupią grę jako nową dołączą do grupy SOCOM Pro, a co za tym idzie otrzymają dostęp do ekskluzywnej dodatkowej zawartości.

Generał Roman Polko poprowadzi nas do walki w SOCOM: Polskie Siły Specjalne

Hed, 15 kwietnia 2011, 16:14

Firma Sony Computer Entertainment Polska potwierdziła, że w SOCOM: Polskie Siły Specjalne usłyszymy głos generała Romana Polko i przedstawiła opinię doświadczonego wojskowego na temat samej gry. Były dowódca elitarnej jednostki GROM nie tylko wcielił się w jedną z kluczowych postaci, ale i był konsultantem merytorycznym oraz specjalistą od wojskowego żargonu.

Wieści ze świata (Metal Gear Solid 5, Mafia II, Shift 2: Unleashed) 24/03/11

Jiker, 24 marca 2011, 14:57

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o opóźnieniach Splinter Cell Trilogy i The First Templar, ścieżce dźwiękowej do Shift 2: Unleashed, becie SOCOM 4, nowych przygodach Człowieka Pająka, specjalnej wersji Mafia II, a także nadciągającej zapowiedzi MGS 5. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (L.A. Noire, SOCOM 4, Red Faction) 8/03/11

Jiker, 8 marca 2011, 14:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowym zwiastunie L.A. Noire, popularności Infinity Blade, sukcesie GDC 2011, dacie premiery Red Faction: Battlegrounds, a także Trofeach w SOCOM 4. Zapraszamy do lektury.

Znamy termin startu bety SOCOM 4

Sarge, 7 marca 2011, 11:00

Studio Zipper Interactive przedstawiło szczegółowy plan beta testów gry SOCOM 4. Pierwsza ich faza rozpocznie się za kilka dni, a z każdym kolejnym tygodniem do zabawy zapraszane będą kolejne grupy graczy.

Data premiery SOCOM 4 potwierdzona

Hed, 28 stycznia 2011, 09:18

W kwietniu tego roku posiadacze PlayStation 3 będą mogli odkurzyć kontrolery PlayStation Move i wrócić na pola bitew w grze SOCOM: Polskie Siły Specjalne. Data premiery produkcji studia Zipper została potwierdzona we wpisie na blogu konsoli, który wzbogacono o nowy zwiastun. Jak zwykle oglądamy na nim żołnierzy zaangażowanych w taktyczne potyczki.