Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wydawcy gier Ultimation Inc.

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Ultimation Inc.:


Ubisoft

Strategic Simulations Inc.

Wiadomości dotyczące Ultimation Inc.


Najciekawsze modyfikacje (15/03/10)

Adrian Werner, 15 marca 2010, 09:49

„Najciekawsze modyfikacje” to publikowany co dwa tygodnie wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli uważacie, że coś pominięto nie krępujcie się i dajcie znać w komentarzach.

Ubisoft zapowiada Silent Hunter 5

Hed, 17 sierpnia 2009, 19:31

Firma Ubisoft ujawniła plany odnośnie wydania piątej odsłony serii, którą na pewno dobrze znają miłośnicy symulatorów morskich. Mowa oczywiście o Silent Hunterze. Następna część jest tworzona przez rumuńskie studio wydawcy i zostanie wypuszczona tylko na komputery osobiste. Po raz kolejny zanurzymy się pod wodę i zapolujemy na wrogie statki już na początku przyszłego roku.

Silent Hunter 5 w planach Ubisoft Romania

Jiker, 23 października 2008, 11:04

Miłośnikom marki Silent Hunter nie trzeba przedstawiać historii tego niezwykle udanego cyklu symulatorów morskich. Produkcja, w ostatnim czasie opracowywana przez rumuńskie studio koncernu UbiSoft, wraz z trzecią i czwartą odsłoną zaczęła przeżywać swoją drugą młodość (nasz ekspert od symulatorów, PIRX, ocenił tę ostatnią na 87%). Już teraz możemy być niemal pewni, że czwarty odcinek nie będzie ostatnim.

Symulatory okrętów podwodnych - Część III

lhorror, 2 sierpnia 2007, 10:59

W trzeciej części kontynuujemy naszą "wędrówkę" po symulatorach okrętów podwodnych. Tym razem słów kilka o starszych już tytułach na komputery PC.

Symulatory okrętów podwodnych - Część II

lhorror, 31 lipca 2007, 09:25

W drugiej części przyglądamy się podwodnym symulatorom, które zagościły na komputerach takich, jak Amiga 500 i Atari ST.

Rozpoczęto prace nad Silent Hunter 4

BK, 24 sierpnia 2006, 07:11

Firma UbiSoft ogłosiła, że trwają już prace nad kolejną częścią słynnej serii Silent Hunter. Dziś przedstawiamy Wam pierwsze informacje na jej temat oraz kilka screenshotów, potwierdzając zarazem plotki, które pojawiły się jeszcze pod koniec zeszłego roku.

Będzie kolejny Silent Hunter!

Elrond, 21 grudnia 2005, 11:08

W przypadku gier mocno wybiegających ponad średnią, a taką z pewnością jest cykl Silent Hunter, powstanie kolejnej części nie jest kwestią "czy" ale "kiedy". Firma Ubisoft, która kilka miesięcy temu wypuściła na rynek Silent Hunter III, nie kazała tym razem długo czekać fanom spędzania długiego czasu w podwodnym "cygarze". Panie i Panowie podwodniacy, w peryskopie pojawił się Silent Hunter IV.

Silent Hunter III w produkcji

Łosiu, 16 stycznia 2004, 09:10

Ubi Soft, francuska korporacja zajmująca się produkcją i wydawaniem gier, ukończyła niedawno swój ambitny projekt, symulator lotniczy Lock On: Modern Air Combat, z drugim zaś, po ponad pięcioletnim okresie developingu po prostu dała sobie spokój, mowa o Larry Bond's Harpoon 4, i wydawało się, że tym samym zakończyła na jakiś czas swą „przygodę” z ambitnymi symulacyjnymi grami, przy których narobić się „trza jak pierun”, a defacto pieniędzy z tego mniej niż z jakiejś efektownej strzelaniny. Ubi Soft jednak nie zrezygnował z symulatorów i dziś, ku zaskoczeniu niektórych, w tym i moim, zaanonsował trzecią część serii Silent Hunter!

Nowe gry Wydawnictwa Play-It już w sklepach

Fajek, 2 października 2002, 16:39

W ostatnich dniach ukazały się cztery nowe gry Wydawnictwa Play-It: profesjonalne, polskie wersje językowe gier: Pool of Radiance 2: Edycja Kolekcjonerska, Black Thron: Edycja Specjalna i Tropico & Rajska Wyspa oraz oryginalna, angielska wersja językowa Silent Hunter CE w serii "gra bez pudła".

Das Boot

Mariusz Klamra, 6 lipca 2002, 16:01

Na naszym FTP pojawił się mały (ok. 200KB) ale bardzo ciekawy plik, który zawiera bardzo szczegółową fizyczną symulację niemieckiego U-Boota model IX-C z okresu II wojny światowej, odtworzonego na podstawie autentycznej dokumentacji projektowej. Symulacja jest napisana w software Open GL, więc powinna działać bez problemu nawet na komputerach bez akceleratora 3D.

Recenzja: Destroyer Command

Fajek, 6 czerwca 2002, 10:26

Premiera gry Destroyer Command była odkładana tak wiele razy, że co poniektórzy stracili nadzieje, iż kiedykolwiek ujrzy ona światło dzienne. Na szczęście gra wyszła i wszyscy fani morskich bitew mogą się cieszyć. Ale czy na pewno?

Destroyer Command w polskich sklepach

Solnica, 4 czerwca 2002, 13:55

Do sklepów na terenie naszego kraju trafił dzisiaj Destroyer Command - symulator morski z czasów II Wojny Światowej w którym do dyspozycji gracza oddana została możliwość wcielenia się w rolę dowódcy jednego okrętu lub (jeśli przyjmie awans) całego dywizjonu złożonego z ośmiu niszczycieli.

Nowe promocje w MayClub (03/06/02)

Fajek, 3 czerwca 2002, 18:17

Nowy tydzień nowe promocje w MayClub – choć nie do końca, ponieważ zdecydowaliśmy się na przedłużenie promocji jednej z gier o tydzień ze względu na bardzo duże nią zainteresowanie.

Turniej Silent Hunter 2 vs Destroyer Command w krakowskim EMPiK'u

Fajek, 28 maja 2002, 16:31

EMPiKowych turniejów ciąg dalszy. Już jutro rozpoczyna się turniej Silent Hunter 2 vs Destroyer Command. Jednocześnie na turnieju tym będzie można po raz pierwszy zobaczyć zlokalizowaną wersję Destroyer Command.

Destroyer Command już wkrótce

Fajek, 17 kwietnia 2002, 14:23

Wydawnictwo Play-It rozpoczęło lokalizację Destroyer Command, gry która jest pierwszym prawdziwym symulatorem niszczyciela z czasów II Wojny Światowej. Dowodząc całymi ich eskadrami wykonywać będziemy szereg historycznych misji na Atlantyku i Pacyfiku, zwalczając okręty podwodne, eskortując konwoje, czy osłaniając desanty... Wszystko to w realistycznych warunkach i przy zastosowaniu zaawansowanej sztucznej inteligencji.