Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Wiadomości dotyczące Mumbo Jumbo


Wieści ze świata (LEGO Universe, Global Agenda, PlayStation Network) 31/1/12
Wieści ze świata (LEGO Universe, Global Agenda, PlayStation Network) 31/1/12

Sarge, 31 stycznia 2012, 14:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o zamknięciu serwerów gry LEGO Universe, nowym projekcie studia Harmonix, dodatkach DLC w usłudze Nintendo Network, a także czasowym wyłączeniu PlayStation Network.

Wieści ze świata (Wakfu, Just Cause 3, Blizzard) 28/10/11
Wieści ze świata (Wakfu, Just Cause 3, Blizzard) 28/10/11

Jiker, 28 października 2011, 14:50

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o filmie Phoenix Wright, dacie premiery Wakfu, dementi w sprawie Just Cause 3 i jesiennej aktualizacji Xbox Live.

Nowopowstałe Slapdash Games zajmie się casualami
Nowopowstałe Slapdash Games zajmie się casualami

Maciej Jałowiec, 2 sierpnia 2007, 13:57

Firma Method Solutions sfinansowała powstanie podległej sobie grupy Slapdash Games. Jej zadaniem będzie tworzenie gier typu casual na komputery PC, next-geny i telefony komórkowe.

Nowa wersja klasycznej gry zręcznościowej
Nowa wersja klasycznej gry zręcznościowej

Major Doktor Upiorna, 5 czerwca 2007, 13:53

Z grą Breakout lub jakąkolwiek jej konwersją miał do chybaczynienia każdy miłośnik elektronicznej rozrywki. Wszystkim fanom tej pozycj przekazujemy dobrą wiadomość – na horyzoncie pojawiła się kolejna wariacja na jej temat zatytułowana Ricochet Infinity, która ma wprowadzić wiele świeżości w stosunku do swojego klasycznego pierwowzoru.

Luxor 2 już jutro na XBLA
Luxor 2 już jutro na XBLA

Major Doktor Upiorna, 3 kwietnia 2007, 11:18

Już jutro posiadacze konsoli Xbox 360 będą mogli poszerzyć swoją kolekcję gier o kolejną pozycję. Luxor 2 to produkcja należąca do serii o charakterze zręcznościowo-logicznym, którą znają przede wszystkim właściciele komputerów osobistych klasy PC. Owa pozycja zostanie udostępniona w ramach usługi Xbox Live Arcade, a jej koszt będzie równy 800 punktów Microsoftu, co wyniesie niecałe 35 PLN.

MumboJumbo zapowiada dwie gry na PSP
MumboJumbo zapowiada dwie gry na PSP

Metatron, 18 października 2006, 10:36

Developerzy z MumboJumbo, uznanego studia tworzącego gry logiczne, karciane, zręcznościowe i puzzle na PC, postanowili spróbować swoich sił na rynku konsol przenośnych. Pierwsze dwa tytuły przygotowane przez developera, Luxor: Wrath of Set oraz Platypus, trafią na PSP w listopadzie.

Wildlife Tycoon: Venture Africa w przygotowaniu
Wildlife Tycoon: Venture Africa w przygotowaniu

ComCo, 19 sierpnia 2005, 14:29

Swojej szansy w branży elektroniczno-rozrywkowej zamierzają poszukać pracownicy studia developerskiego Pocketwatch Games. Aktualnie pracują oni nad swoją pierwszą produkcją. Wildlife Tycoon: Venture Africa będzie tytułem łączącym pewne elementy symulacji oraz gry strategiczno-ekonomicznej.

Myth III: The Wolf Age - nowa wersja demo (single + multi)

eLKaeR, 15 kwietnia 2003, 10:44

Po blisko dwóch latach od momentu oficjalnej rynkowej premiery strategii czasu rzeczywistego pt. Myth III: The Wolf Age na fale globalnego oceanu informatycznego wypłynęła zaktualizowana edycja pokazowa owej pozycji, przygotowana przez niezależny zespół MythDevelopers.

Poradnik: Myth III – Era Wilka

Fajek, 12 czerwca 2002, 11:06

Myth III: Era Wilka to trzecia część znanej strategii czasu rzeczywistego Myth o podtytule The Wolf Age. Jej akcja rozgrywa się tysiąc lat przed wydarzeniami znanymi z Myth: The Fallen Lords i skupia się na życiu Connachta – legendarnego bohatera, który uratował ludzkość przed niegodziwymi Myrkidia i Trow i został pierwszym imperatorem kraju ludzi.

Recenzja: Myth 3 – Era Wilka

Fajek, 27 marca 2002, 11:00

Myth 3: Era Wilka, to trzecia już część sagi zapoczątkowanej przez Bungie Software, a kontynuowana dzięki firmie Mumbo Jumbo w postaci właśnie części trzeciej.

Premiera Myth III: Era Wilka

Fajek, 8 marca 2002, 15:17

Kolejna dzisiejsza premiera to Myth III: Era Wilka, która to gra ukazała się dzięki wydawnictwu Play-It. Jest to już 3 cześć gry, jednak tym razem bierzemy udział w wydarzeniach odbywających się 1000 lat przed tymi z The Fallen Lords.

Play-It obniża cenę gry Myth III: Era Wilka

Sznur, 22 stycznia 2002, 16:28

Dobra wiadomość dla miłośników strategii. Jak informuje Play-It cena gry Myth III: Era Wilka uległa zmianie. Nie będzie ona kosztowała 99 zł, jak zostało to ustalone pierwotnie, lecz jedyne 69 zł. Mimo takiej obniżki w pudełku nie zabraknie zwyczajowych eXtra prezentów od wydawnictwa Play-It: dodatkowej płyty CD ze ścieżką dźwiękową z gry oraz obszernego kompendium wiedzy o świecie Myth.

Trzy nowe dema w dziale Pliki

Solnica, 28 listopada 2001, 11:54

Ponownie mamy dla Was kolejne świeżutkie demka. Do wczorajszych dwóch dołączyły dzisiaj trzy nowe: Megarace 3, Star Trek Armada II oraz singleplayerowe demo Myth 3: The Wolf Age.

Myth III: Wolf Age - patch i single player demo wkrótce

Solnica, 20 listopada 2001, 12:05

MumboJumbo oficjalnie zaprzeczyło krążącym po sieci plotkom jakoby zaprzestano prac nad uaktualnieniem do wydanego niedawno i posiadającego wiele błędów Myth III: The Wolf Age – odpowiedni patch powinien pojawić się jeszcze w tym tygodniu.

Patche, ach te patche...

Mariusz Klamra, 18 listopada 2001, 09:56

Kolejny dzień, kolejna porcja łatek –tym razem do Hired Team – Trial (swoją drogą kto daje w tytule słowo „Trial” – przecież kojarzy się to z wersją próbną albo testową), Independence War 2 i Comanche 4. Dzisiejsza ciekawostka to jednak patch, który powinien się ukazać, a którego najprawdopodobniej nie ujrzymy...