Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wow Entertainment / Sega Wow

Firma producent


Wydawcy gier Wow Entertainment / Sega Wow

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Wow Entertainment / Sega Wow:


SEGA

Natsume Inc.

Wiadomości dotyczące Wow Entertainment / Sega Wow


Wieści ze świata (Final Fantasy XIII-2, The House of the Dead, Microsoft) 9/1/12

Jiker, 9 stycznia 2012, 14:50

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowym modelu 3DS-a, zmianach w serwisie Xbox Live Indie Games, wcześniejszym modelu free to play dla subskrybentów Star Trek Online, a także powrocie do prac nad Project Zomboid.

The House of the Dead 2&3 Return już oficjalnie

Krystian Smoszna, 19 listopada 2007, 12:03

Europejski oddział koncernu SEGA Corporation potwierdził w oficjalnym oświadczeniu prasowym, że użytkownicy konsoli Wii będą mogli nabyć zestaw zawierający dwie gry z cyklu The House of the Dead, a konkretnie jego drugą i trzecią odsłonę.

Zestaw House of the Dead 2 & 3 zmierza na Wii?

Misiek, 16 listopada 2007, 13:30

House of the Dead to znana seria strzelanin Segi, która zdobyła sobie uznanie wśród fanów “gier na pistolet”. Po premierze najnowszej konsoli Nintendo stało się jasne, że Wii-mote bardzo dobrze sprawdza się jako broń w FPS-ach oraz w shooterach „na szynach”. Wygląda na to, że „Niebiescy” zamierzają wykorzystać ten fakt i przenieść dwie części House of the Dead (w jednym zestawie) na Wii.

Film House of the Dead 2 tylko w telewizji

Krystian Smoszna, 2 stycznia 2006, 10:42

Po zrównaniu z ziemią przez krytyków filmu House of the Dead, zainteresowanie jego kontynuacją jest znikome. Producenci obrazu zdecydowali, że nie trafi on ostatecznie do kin, jak to było od początku planowane, ale zadebiutuje w telewizji. Premiera House of the Dead 2 odbędzie się 11 lutego na kanale Sci-Fi Channel, co zresztą potwierdza jego oficjalna strona.

Zakończono zdjęcia do filmu House of the Dead 2

Elrond, 17 października 2005, 12:35

Zakończyły się zdjęcia do filmowej adaptacji gry utrzymanej w konwencji horroru - House of the Dead 2: Dead Aim. Tym razem na fotelu reżysera zasiadł Mike Hurst, który pracował m.in. przy serialach Smallville czy Andromeda, zmieniając na tym miejscu Uwe Bolla odpowiedzialnego za część pierwszą filmu.

Sequel filmu The House of the Dead w produkcji!

Krystian Smoszna, 20 lipca 2005, 16:09

The House of the Dead – film, który zapoczątkował karierę Uwe Bolla jako reżysera „specjalizującego się” w ekranizacjach gier video, doczeka się kontynuacji. Pierwsze konkretne wieści na temat tej produkcji oraz zwiastuny zaprezentowano fanom popularnego cyklu strzelanin podczas odbywającej się w ubiegły weekend imprezy o nazwie Comic-Con.

Pierwsze screenshoty z The House of the Dead 4

Krystian Smoszna, 11 lipca 2005, 08:06

Podczas tegorocznej edycji imprezy SEGA Private Show, przedstawiciele koncernu SEGA ujawnili pierwsze screenshoty z nowej, czwartej już odsłony popularnej serii strzelanin zatytułowanej The House of the Dead.