Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Flagship Studios: wyprodukowane gry

Hellgate: London

Hellgate: London (PC)

Wydawcy gier Flagship Studios

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Flagship Studios:


Electronic Arts Inc.

Wyprodukowane gry

Wiadomości dotyczące Flagship Studios


Wrota do piekła ponownie otwarte – ruszyła beta Hellgate

Hed, 1 lipca 2011, 10:38

Firma T3 Entertainment potwierdziła, że ruszyły serwery otwartej bety gry wieloosobowej Hellgate. Zainteresowani mogą udać się na oficjalną stronę produkcji, ściągnąć klienta i dołączyć do zabawy. Z okazji startu testów producent przygotował kilka specjalnych wydarzeń, które mają umilić powrót do tytułu stworzonego pierwotnie przez Flagship Studios.

Otwarta beta Hellgate jeszcze w czerwcu

Olek, 25 czerwca 2011, 11:30

Niespełna miesiąc potrzebowali deweloperzy z T3 Entertainment na przeprowadzenie zamkniętych testów gry MMO Hellgate. Już niebawem wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w otwartej becie, której start zaplanowano na 30 czerwca. Wraz z oficjalnym przystąpieniem do kolejnej fazy prac nad grą pojawią się nowe tryby rozgrywki, a także kilka eventów ze specjalnymi bonusami dla graczy.

Nocny start zamkniętych beta testów Hellgate

Sarge, 3 czerwca 2011, 09:55

Za kilkanaście godzin startują zamknięte beta testy Hellgate, o których informowaliśmy Was kilka dni temu. Mogą w nich wziąć udział również polscy gracze, ponieważ do rozgrywki dopuszczono także Europejczyków, choć początkowe plany obejmowały jedynie mieszkańców Stanów Zjednoczonych.

Rozdajemy 450 kluczy do bety Hellgate

Sarge, 1 czerwca 2011, 13:00

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że w zamkniętych beta testach Hellgate wezmą udział nie tylko mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, ale też Europejczycy. Dziś, wspólnie z firmą T3Fun, rozdajemy Wam 450 kodów umożliwiających wzięcie udziału w tym przedsięwzięciu.

Zamknięte beta testy Hellgate także dla Europy

Sarge, 24 maja 2011, 09:40

Kilka dni temu informowaliśmy Was o zbliżających się zamkniętych beta testach Hellgate w Stanach Zjednoczonych. Tymczasem okazało się, że do udziału w nich uprawnieni zostaną również europejscy gracze.

Wieści ze świata (L.A. Noire, Bulletstorm, Magicka) 20/05/11

Jiker, 20 maja 2011, 14:58

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o potencjalnych aktualizacjach PlayStation Store, „japońskich” dodatkach do Cities in Motion i Magicka, powrocie Hellgate: London, a także DLC do L.A. Noire oraz RACE ‘07. Zapraszamy do lektury.

Hellgate: London wróci na zachodnie rynki w tym roku

Hed, 18 stycznia 2010, 14:15

Koreańska firma HanbitSoft nabyła światowe prawa wydawnicze do produkcji Hellgate: London, co oznacza, że dzieło stworzone przez Flagship Studios niedługo znowu będzie dostępne dla graczy z Europy i USA. Przedsiębiorstwo planuje powrócić z odświeżoną wersją gry na te rynki jeszcze w tym roku, dzięki umowie podpisanej z dotychczasowym wydawcą, czyli Namco Bandai.

Wielki powrót Hellgate

Adrian Werner, 3 grudnia 2009, 11:00

Koreańczycy z HanbitSoft wyjawili światu plany, jakie mają w stosunku do Hellgate i powinny one zadowolić wszystkich miłośników tego tytułu. Nie tylko sam Hellgate: London znowu stanie się dostępny poza Azją, ale planowana jest także następna część sagi.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (16 kwietnia 2009)

Jiker, 16 kwietnia 2009, 11:50

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: strona internetowa Tropico 3, Singstar z Trofeami, Banjo-Tooie pod koniec kwietnia w XBLA, WiiWare a zyski deweloperów i inne. Zapraszamy do lektury.

Hellgate: London nie dla Amerykanów i Europejczyków

Hed, 5 marca 2009, 10:26

Na blogu koreańskiej firmy HanbitSoft pojawiła się informacja o uaktualnieniach do gry Hellgate: London. Kolejna łatka usprawnia wiele elementów i wprowadza kilka dodatków. Całość dostępna jest jedynie dla koreańskich użytkowników. Wspomniany wydawca nabył prawa do reprezentowania tej marki tylko w tym regionie. Reszta świata najprawdopodobniej nie powróci więc do piekielnego Londynu.

Koniec Hellgate: London jakie znamy

Elrond, 3 lutego 2009, 14:44

Wygląda na to, iż tasiemiec zatytułowany „być albo nie być Hellgate: London” dobiegł końca. Przynajmniej w postaci, w jakiej znaliśmy tę grę do tej pory. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami europejskie oraz amerykańskie serwery gry zostały zamknięte. Nie działa także oficjalne forum poświęcone tej produkcji, przeznaczone dla fanów z krajów zachodnich.

Hellgate: London już wkrótce za darmo – czy dla wszystkich?

Hed, 27 stycznia 2009, 10:56

Chociaż wiele osób spisało zabawę w Hellgate: London na straty, to prawdopodobnie jest jeszcze pewna nadzieja. Dzieło stworzone przez Flagship Studios, ekipy zrzeszającej między innymi kilka osób pracujących przy Diablo, zostało przejęte przez koreańską firmę HanbitSoft już jakiś czas temu. Teraz zapowiedziała ona, że gra będzie zupełnie darmowa, jednak na razie nie wiemy czy dla całego świata.

Hellgate: London oficjalnie znika z Europy i USA

Animol, 5 listopada 2008, 10:32

Tak, to wreszcie koniec. Po miesiącach niepewności, sprzecznych doniesień, prób reanimacji i sztucznych nadziei, serwery Hellgate: London oficjalnie znikają z Europy i Stanów Zjednoczonych.

Przyszłość Hellgate: London w rękach HanbitSoft

Elrond, 3 listopada 2008, 19:28

Przedstawiciele koreańskiej firmy dewelopersko wydawniczej potwierdzili oficjalnie, iż w ich posiadaniu znajdują się prawa do Hellgate: London oraz Mythos – projektów nieistniejącego już Flagship Studios. Przypomnijmy, iż spekulacje dotyczące przyszłości gier studia założonego m.in. przez Billa Ropera (były pracownik Blizzard North), krążyły po sieci już od pewnego czasu.

Hellgate: London – będzie istnieć czy nie będzie istnieć?

Elrond, 29 października 2008, 07:47

Przyznać trzeba, iż mało która gra potrafi przyprawić swoich fanów o taki ból głowy, jak to jest w przypadku Hellgate: London. Zawirowania wokół firmy Flagship Studios, odpowiedzialnej za stworzenie m.in. diabelskiej wersji Londynu, dotknęły również jej projektów. Ale po kolei.