Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Zootfly

Firma producent


Wiadomości dotyczące Zootfly


Nowe obrazki z adaptacji Skazanego na śmierć

Jiker, 22 października 2009, 10:52

Firmy Zootfly i Deep Silver, odpowiedzialne za stworzenie growej adaptacji popularnej telewizyjnej produkcji Prison Break (w Polsce jako Skazany na śmierć), przedstawiły światu dziesięć nowych zrzutów ekranowych pochodzących bezpośrednio z gry. Nie tylko prezentują one oprawę graficzną tytułu, lecz także ukazują powiązania z serialem, w którym główne role zagrali Wentworth Miller i Dominic Purcell.

Prison Break: The Conspiracy zadebiutuje w marcu

Cairine, 23 września 2009, 11:21

Przedstawiciele Koch Media, wydawcy Prison Break: The Conspiracy ogłosili dzisiaj datę premiery tego tytułu. Gra pojawi się w wersjach na PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360, w europejskich sklepach 26 marca.

Skazany na Śmierć na pierwszych obrazkach

Hed, 12 sierpnia 2009, 10:55

W sieci pokazały się pierwsze zdjęcia z gry Prison Break, która, jak pisaliśmy wczoraj, w końcu znalazła wydawcę. Na razie produkcja nie prezentuje się może przesadnie widowiskowo, ale co najmniej solidnie. Wygląda na to, że podczas zabawy poskaczemy sobie po dachach, odwiedzimy kuchenne zaplecze oraz, co nie będzie pewnie zaskoczeniem, zmierzymy się z policją.

Gra Prison Break ma wydawcę

Filip „fsm” Grabski, 11 sierpnia 2009, 20:15

Losy komputerowej adaptacji odnoszącego sukcesy (choć niemiłosiernie słabującego w późniejszych odsłonach) serialu Skazany na Śmierć były przez jakiś czas niepewne. Na początku czerwca ujawniono, że wirtualna ucieczka z więzienia Fox River ujrzy światło dzienne. Dzisiaj otrzymaliśmy kolejne potwierdzenie.

Adaptacja Prison Break powraca z martwych

Jiker, 1 czerwca 2009, 11:20

Z informacji pozyskanych przez internetowe wydanie Los Angeles Times wynika, że firmie Deep Silver, zajmującej się wydawaniem gier komputerowych z ramienia niemieckiego koncernu Koch Media, udało się pozyskać prawa do wprowadzenia na rynek gry będącej adaptacją udanego serialu Prison Break (znanego u nas jako Skazany na śmierć).

Członek Drużyny A i Will Wright kontra Naziści

Jiker, 27 kwietnia 2009, 19:05

Niedługo Mr. T będzie miał nie lada okazję przypomnieć o swojej nietuzinkowej osobie. Stanie się to możliwe dzięki staraniom firmy ZootFly, która pozyskała prawa do stworzenia gry na podstawie komiksu Mr. T, składającego się z trzech albumów wydanych w latach 2005-2008.

Losy growych adaptacji Prison Break i 9 niepewne

Elrond, 19 listopada 2008, 12:31

Brash Entertainment od kilku dni jest na ustach osób związanych z branżą rozrywki elektronicznej, ale bynajmniej nie z powodów, które cieszyłyby graczy. Firma, która swego czasu obiecywała przysłowiowe gruszki na wierzbie – czyli w naszym kontekście stworzenie wysokiej jakości gier, w dużej mierze opartych o licencje filmowe (m.in. 300, Piła), w obliczu ograniczeń finansowych po prostu zniknęła z rynku. Jednak o jej produkcjach, a tym bardziej wierzytelnościach, wspomniany rynek nie zapomniał.

Powstaje gra na motywach serialu Skazany na śmierć

Przemysław Zamęcki, 15 sierpnia 2008, 13:23

Serial telewizyjny Prison Break, czy jak kto woli, Skazany na śmierć doczekał się sporej liczby fanów. Na tyle sporej, że warto dla nich przygotować grę na jego motywach.

Pierwszy dodatek do Panzer Elite Action opóźniony

Krystian Smoszna, 8 września 2006, 08:03

Sympatycy programu o nazwie Panzer Elite Action: Pola Chwały muszą uzbroić się w cierpliwość. Firma JoWood przesunęła datę premiery pierwszego, oficjalnego dodatku do gry na czwarty kwartał bieżącego roku.

Pierwszy dodatek do Panzer Elite Action oficjalnie zapowiedziany

Krystian Smoszna, 5 maja 2006, 06:57

Nie minął miesiąc od oficjalnej premiery gry Panzer Elite Action, a koncern JoWood zapowiedział już jej pierwsze rozszerzenie. Co prawda o Dunes of War (a właściwie Shifting Dunes, bo tak pierwotnie nazywał się dodatek) mówiło się już w marcu, ale dopiero wczoraj opublikowano w tej sprawie oficjalne oświadczenie prasowe.

Panzer Elite Action opanowuje Europę

Krooliq, 12 kwietnia 2006, 12:45

Firmy JoWooD, Deep Silver oraz Zootfly poinformowały, że Panzer Elite Action, czyli gra akcji z fabułą osadzoną w realiach II Wojny Światowej, trafiła już na półki sklepowe w dwóch europejskich krajach, mianowicie w Wielkiej Brytanii i Francji.

Panienki z Panzer Elite Action w akcji

Elrond, 11 kwietnia 2006, 10:59

Jakiś czas temu firma Deep Silver ogłosiła konkurs Panzer Eilte Action „Tank Babes“. Jego celem było znalezienie dziewcząt, które prezentując swoje wdzięki, przyczynią się do promocji gry akcji Panzer Elite Action. Wczoraj przedstawiciele wspomnianego wydawcy poinformowali o trzech finalistkach konkursu, oraz oczywiście zapewnili ich "ogląd".

Konkurs Panzer Elite Action, add-on w drodze

Thorwalian, 16 marca 2006, 12:02

Panzer Elite Action: Fields of Glory w Europie zadebiutuje już za osiem dni. Każdy oczekujący tego tytułu, może w tym czasie wziąć udział w konkursie, nad którym pieczę sprawuje Auron - wydawca programu w Australii, Nowej Zelandii oraz na rynku azjatyckim.

JoWood na Games Convention

Kamen, 10 sierpnia 2005, 09:08

Koncern JoWood w oficjalnej informacji prasowej zaprezentował listę gier, jakie przedstawi na tegorocznych targach elektronicznej rozrywki Games Convention, które odbędą się w dniach 18 – 21 sierpnia, w niemieckim Lipsku. W pełnej wersji wiadomości znajdziecie kompletny spis tytułów wraz z ich krótką charakterystyką.

Wojenne opowieści reklamujące Panzer Elite Action

Elrond, 13 lipca 2005, 14:48

Firma Jowood Productions, będąca wydawcą gry Panzer Elite Action, postanowiła wpleść w kampanię marketingową wspomnianego tytułu dość nietypowe elementy. Premiera gry zostanie poprzedzona serią mini dokumentów, w których przedstawione będą fakty wzięte z życia dowódcy czołgu Sherman, który brał udział w walkach na frontach europejskich podczas II Wojny Światowej.