Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

IBM

Firma producent wydawca


Wyprodukowane i wydane gry

Wydane gry

Wiadomości dotyczące IBM


IBM dokonał przełomu, powstał pierwszy na świecie chip 2 nm

Sodar, 7 maja 2021, 12:21

Firma IBM wykonała w warunkach laboratoryjnych pierwszy chip w litografii 2 nm. Przyszłe procesory oparte o tę technologię będą mogły pobierać o 75% mniej energii od obecnych modeli 7 nm.

Szef Epica: 30-letnia klawiatura IBM zjada obecne modele na śniadanie

Adrian Werner, 6 kwietnia 2020, 12:14

Legendarne klawiatury IBM Model M mają wielu zwolenników. Wśród nich jest prezes studia Epic Games - Tim Sweeney.

Watykan, Microsoft i IBM chcą regulacji ws. AI i rozpoznawania twarzy

Entelarmer, 2 marca 2020, 18:25

Przedstawiciele firm Microsoft i IBM podpisali dokument papieża Franciszka w sprawie etycznego rozwoju sztucznej inteligencji. Spółki zobowiązały się promować opracowywanie technologii z poszanowaniem praw człowieka, ze szczególnym wyróżnieniem systemu rozpoznawania twarzy.

Mad Dog McCree zagości na Wii

ziooleck, 26 kwietnia 2009, 12:40

Pamiętacie Mad Dog McCree? W tej kultowej pozycji wcielaliśmy się w nieustraszonego obrońcę Dzikiego Zachodu, który stawał na przeciwko tytułowego rzezimieszka. Zabawa opierała się na twardych zasadach rail shooterów i była jedną z pierwszych gier wydanych na płytach CD-ROM. Po wielu latach i licznych spekulacjach wygląda na to, że będziemy świadkami odrodzenia legendarnego tytułu. Wszystko to za sprawą Majesco Entertainment, które szykuje nam powrót na amerykańskie stepy.