Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wydawcy gier Just Flight

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Just Flight:


Matrix Games/Slitherine

Wiadomości dotyczące Just Flight


City Interactive zapowiada kolejną część Mortyra

Von Zay, 13 lutego 2008, 15:01

Miłośnicy polskich strzelanin, ukazujących akcję z perspektywy pierwszej osoby, mogą mówić o dobrym dniu – City Interactive oficjalnie zapowiedziało kolejną odsłonę serii Mortyr noszącej podtytuł Operacja „Sztorm”.

Mortyr 3 już w lipcu!

Vercetti, 26 czerwca 2007, 14:35

Ciekawą wiadomość dostarczyła nam dzisiaj warszawska firma City Interactive. Otóż już w przyszłym miesiącu zamierza ona wypuścić na rynek trzecią odsłonę strzelanki Mortyr, do której to marki udało jej się nabyć wyłączne prawa. Gotowy produkt ukaże się w sprzedaży jako dodatek do czasopisma PC-CD 02/2007, a jego cena wynosić będzie 19,99 zł.

Poradnik: Mortyr 2: For Ever

Redakcja GRYOnline.pl, 10 grudnia 2004, 18:04

Poradnik do gry akcji Mortyr 2: For Ever, którego akcja ponownie rozgrywa się w okresie II wojny światowej. Solucja ta została przygotowana z myślą o rozgrywce singleplayer i zawiera dokładny opis przejścia wszystkich dostępnych misji.

Zagraj w demo Mortyr 2

Kull, 17 września 2004, 11:41

O ty, że polscy developerzey ze studia Mirage pracują nad sequelem wydanej w 1999 roku gry Mortyr wiadomo już od przynajmniej roku. Mortyr 2 znajduje się już w zaawansowanym stadium produkcji, o czym świadczy opublikowane właśnie grywalne demo gry. Mortyr 2 dawno już nie gościł w newsach na łamach naszego serwisu, tym bardziej jest to dobra okazja aby odświeżyć informacje na temat tego programu.

Druga część Mortyr dopiero w październiku

Speed, 30 lipca 2004, 09:59

Pierwsze wzmianki o kontynuacji popularnej polskiej gry Mortyr, stworzonej przez rodzimą grupę developerską Mirage Interactive, pojawiły się na początku ubiegłego roku. Kilka miesięcy później, latem 2003 roku, przedstawiliśmy Wam zwiastun tejże gry. Później o drugiej części Mortyr jakby przycichło – aż do dnia dzisiejszego. Jeden z przedstawicieli producenta zakomunikował, że gra pojawi się w zachodnich sklepach miesiąc później niż to planowano, w październiku br.

Zapowiedź: Mortyr 2

Fajek, 21 lipca 2003, 12:49

Czy pamiętacie jeszcze Mortyra - jedną z niewielu polskich strzelanek FPP z stajni Mirage Media? Ta rozgrywająca się w alternatywnej przeszłości (w której Niemcy wygrali II wojnę światową) i przyszłości gra wydana została w 1999 roku, i choć polskie magazyny komputerowe rozpisywały się o jej jakości, to miała ona zbyt wiele poważnych wad, aby dostać się na szczyt.

Nowości z Mirage Interactive - Mortyr 2 i WWW43 na screenach, pierwsze informacje o drugim Mortyrze

Łosiu, 6 marca 2003, 09:07

Znana polska firma developerska, Mirage Interactive, przedstawiła wczoraj dużą dawkę nowych materiałów graficznych z obecnie produkowanych przez siebie tytułów. Mowa tu o wczesnych screenach z Mortyra 2 oraz kilkunastu sceenach z gry nazwanej roboczo WWW43 (prawdopodobnie jest to Another War 2). Ponadto firma zdradziła całkiem sporo szczegółów dotyczących Mortyra 2, fabułę, styl nowej gry, itp.

Mortyr 2 w produkcji!

Łosiu, 18 lutego 2003, 08:06

Na początku tego miesiąca byliśmy świadkami oficjalnej zapowiedzi nowej produkcji polskiego studia Metropolis Software zatytułowanej GORKY ZERO, teraz kolejne rodzime studio oficjalnie informuje o swym nowym projekcie. Mianowicie Mirage Interactive (twórca m.in. Another War) uaktualnił swoją oficjalną stronę internetową o wiadomość zatytułowaną „Mortyr 2 revealed”.