Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

RazorWorks

Firma producent


Wiadomości dotyczące RazorWorks


Double Dragon Trilogy ukaże się na PC-tach 15 stycznia
Double Dragon Trilogy ukaże się na PC-tach 15 stycznia

Góral, 10 stycznia 2015, 13:22

Znana z urządzeń mobilnych składanka Double Dragon Trilogy ukaże się w komputerowej wersji 15 stycznia bieżącego roku. Zestaw, zawierający gry Double Dragon, Double Dragon 2: The Revenge oraz Double Dragon 3: The Rosetta Stone, sprzedawany będzie w sklepach Steam, GOG i Amazon.

Empire Interactive w trakcie restrukturyzacji

Vercetti, 3 lipca 2008, 13:28

Brytyjska firma Empire Interactive, znana graczom jako wydawca serii FlatOut czy Big Mutha Truckers, ogłosiła, że dla zwiększenia swojej wydajności przechodzi właśnie przez proces restrukturyzacji. W jego wyniku już wkrótce przedsiębiorstwo zredukuje zatrudnienie o 30%, a prócz tego sprzeda przejęte w 2000 r. studio RazorWorks, odpowiedzialne za cykl Ford Racing i Enemy Engaged.

Ulepszony Double Dragon w Xbox Live Arcade

Sargeras, 9 maja 2007, 12:17

Microsoft oficjalnie ogłosił, iż odnowiona wersja klasycznej bijatyki sprzed lat pod tytułem Double Dragon, znalazła się w ofercie Xbox Live Arcade. Gra obsługuje tryb co-op (przez sieć lokalną lub usługę Xbox Live). Możemy też wybrać grafikę oryginalną lub zmodyfikowaną. Ponadto nowoczesna wersja klasyka posiada zupełnie nową muzykę, a także wskazówki dla tych, którzy po raz pierwszy się z nim zetknęli. Double Dragon na Xboxa 360 opracowało Empire Interactive.

Premiera Double Dragon w Xbox Live Arcade już w przyszłym tygodniu
Premiera Double Dragon w Xbox Live Arcade już w przyszłym tygodniu

Krystian Smoszna, 4 maja 2007, 09:30

Gdy pod koniec stycznia opublikowaliśmy na łamach naszego serwisu informację o rychłej premierze gry Double Dragon w wersji na konsolę Xbox 360, nie mogliśmy przypuszczać, że na produkt ten przyjdzie nam poczekać jeszcze kilka miesięcy. W końcu jednak firma Empire Interactive uporała się ze stworzeniem przeróbki i zakomunikowała, że legendarna zręcznościówka trafi do sprzedaży w przyszłym tygodniu

Gra Enemy Engaged 2 zostanie wydana przez Strategy First
Gra Enemy Engaged 2 zostanie wydana przez Strategy First

Krystian Smoszna, 22 marca 2007, 08:11

Przygotowywana przez studio Gameyus Interactive druga odsłona cyklu Enemy Engaged, ma już wydawcę na północnoamerykańskim kontynencie. Dystrybucją programu w Stanach Zjednoczonych zajmie się firma Strategy First.

Chcecie zobaczyć jak wyglądają wojskowe helikoptery w Enemy Engaged 2?
Chcecie zobaczyć jak wyglądają wojskowe helikoptery w Enemy Engaged 2?

eLKaeR, 18 lutego 2007, 09:44

Działa już oficjalna internetowa witryna gry pt. Enemy Engaged 2, czyli zapowiedzianej w ubiegłym miesiącu nowej odsłony pamiętnej serii symulatorów śmigłowców bojowych. Owa sieciowa strona nie jest być może zbyt rozbudowana, ale zawiera dwa kluczowe elementy, które z pewnością zainteresują elektroniczno-rozrywkowych entuzjastów.

Nowa wersja Double Dragon już blisko
Nowa wersja Double Dragon już blisko

eLKaeR, 27 stycznia 2007, 12:32

Dołączenia klasycznej gry Double Dragon, obchodzącej w tym roku dwudzieste urodziny, do Xbox Live Arcade posiadacze konsoli Xbox 360 spodziewają się już od końca listopada 2006. Właśnie dotarliśmy wreszcie do świeżych i szczegółowych informacji, dotyczących nadchodzącej pozycji. Chcielibyśmy również zaprezentować konfrontację klasycznej grafiki z DD i jej odświeżonego wariantu.

Bojowe śmigłowce spod znaku Enemy Engaged powracają
Bojowe śmigłowce spod znaku Enemy Engaged powracają

eLKaeR, 9 stycznia 2007, 06:23

W dotychczasowych grach spod znaku Enemy Engaged, wydanych w latach 1998-2000, mogliśmy zasiąść za sterami czterech różnych helikopterów – dwóch rosyjskich (Mi-28 Havoc i Ka-50 Hokum) oraz pary amerykańskich (AH-64D Apache Longbow i RAH-66 Comanche). Niniejsza pecetowa marka już w bieżącym roku powróci do świadomości użytkowników za sprawą zapowiedzianej właśnie pozycji pt. Enemy Engaged 2.

Oferta Xbox Live Arcade wzbogaci się o grę Double Dragon
Oferta Xbox Live Arcade wzbogaci się o grę Double Dragon

Krystian Smoszna, 29 listopada 2006, 07:58

Już wkrótce użytkownicy konsoli Xbox 360 będą mogli pobrać z Internetu kolejny hit sprzed lat, grę Double Dragon – poinformowali wczoraj redaktorzy brytyjskiej edycji magazynu OXM na łamach oficjalnej strony.

Oficjalna strona Ford Street Racing
Oficjalna strona Ford Street Racing

Thorwalian, 20 lutego 2006, 10:45

Wszystkich miłośników motoryzacji oczekujących na najnowszy produkt studia RazorWorks - Ford Street Racing, powinien zainteresować fakt, że w sieci pojawiła się już w pełni profesjonalna witryna poświęcona tej grze.

Uliczne wyścigi w samochodach marki Ford

eLKaeR, 30 listopada 2005, 14:14

Współpraca koncernu motoryzacyjnego Ford i firmy Empire Interactive zaowocowała dotąd wydaniem kilku części serii Ford Racing, które za przystępną cenę oferowały przyzwoitej jakości wyścigi samochodowe. Według owej zasady powstaje także Ford Street Racing (premiera w lutym przyszłego roku) - prawdziwa gratka dla miłośników szybkiej jazdy po miejskich ulicach.

Ford Racing Evolution - wersja demonstracyjna dostępna

Fajek, 21 października 2003, 16:37

Ford Racing Evolution to bezpośrednia kontynuacja wydanego w 1999 roku Ford Racing. Cechą wyróżniającą tamtą grę, która zarazem stanowi mocny punkt FRE jest oficjalna licencja oraz wsparcie Forda umożliwiające wykorzystanie wybranych modeli koncernu.

Kierowcy na start! - Total Immersion Racing już w sklepach

Fajek, 3 lutego 2003, 10:32

Dziś do sklepów w całej Polsce trafiła gra wyścigowa pod tytułem Total Immersion Racing wydana w naszym kraju przez firmę Cenega. Gra została wydana w dwóch wersjach – na PC oraz PS2 i cenach odpowiednio 99,00 i 199,00 PLN.

Tuning TIR'a

eLKaeR, 16 stycznia 2003, 10:44

Europejska edycja wirtualnej gry wyścigowej o nazwie Total Immersion Racing doczekała się kolejnego patch’a, który jest dziełem połączonych sztabów firm Empire Interactive i RazorWorks.

Zapowiedź: Total Immersion Racing

Fajek, 14 października 2002, 14:07

Total Immersion Racing to kolejna próba przeniesienia wyścigów klasy GT na ekrany naszych komputerów. Po fiasku produkcji World Sports Car, Total Immersion Racing jest pewnym zadośćuczynieniem dla wszystkich tych, którzy tyle lat czekali na WSC i się nie doczekali.