Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Quicksilver Software

Firma producent


Wydawcy gier Quicksilver Software

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Quicksilver Software:


Interplay Entertainment

Bethesda Softworks

SEGA

Atari / Infogrames

Wiadomości dotyczące Quicksilver Software


Marka Total Annihilation w rękach nowego właściciela

Orlov, 22 lipca 2013, 10:28

Amerykański oddział Atari, szykujący się do ogłoszenia bankructwa, przeprowadził aukcję swoich praw własnościowych do marek takich jak Total Annihilation czy Master of Orion.

Najciekawsze modyfikacje drugiej połowy listopada

Adrian Werner, 30 listopada 2009, 12:15

Przedstawiamy wybór najciekawszych modyfikacji jakie ukazały się w ostatnich dwóch tygodniach. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Stardock chce kontynuować Star Control i Master of Orion

vampire, 18 listopada 2008, 15:29

Z pewnością większość z nas firmę Stardock Systems kojarzy jako autorów turowej strategii Galactic Civilizations i wydawcę Sins of a Solar Empire. Sympatię fanów elektronicznej rozrywki zyskała też przez swoje liberalne podejście do graczy - w czasach coraz to wymyślniejszych zabezpieczeń antypirackich zrezygnowała z nich całkowicie, to również jej inicjatywą było opublikowanie karty praw gracza.

Star Trek w Europie pod szyldem Ubisoft Entertainment

eLKaeR, 25 października 2006, 07:07

W katalogu amerykańskiej firmy Bethesda Softworks odnaleźć można trzy gry, nawiązujące do uniwersum Star Trek. Pozycje te trafią także na Stary Kontynent za sprawą korporacji Ubisoft Entertainment, która rozpocznie ich europejską dystrybucję już w okolicach tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia.

Bethesda Softworks LLC ujawnia daty premier gier z cyklu Star Trek

Krystian Smoszna, 3 października 2006, 07:49

Najbliższe tygodnie będą bardzo dobre dla wielbicieli gier z cyklu Star Trek. Firma Bethesda Softworks LLC opublikuje na rynku aż trzy produkty elektroniczno-rozrywkowe, które nawiązują do gwiezdnej sagi, obchodzącej w tym roku czterdziestolecie istnienia.

Gry z serii Star Trek z klimatyczną ścieżką dźwiękową

Vercetti, 30 września 2006, 10:12

Bethesda Softworks podała do wiadomości, że zakończono proces tworzenia ścieżki dźwiękowej do gry Star Trek: Legacy, przygotowywanej przez zespół Mad Doc Software. Przy okazji ujawniono, że soundtrack skomponowany został przez dwóch doświadczonych artystów - Roda Abernethy’ego i Jasona Gravesa.

Bethesda Softworks ujawnia nazwiska scenarzystów gier z cyklu Star Trek

Krystian Smoszna, 6 sierpnia 2006, 19:56

Znamy już nazwiska ludzi odpowiedzialnych za stworzenie scenariusza do gier Star Trek: Legacy oraz Star Trek: Tactical Assault. Przedstawiciele koncernu Bethesda Softworks LLC poinformowali w piątek, że przygotowaniem fabuły zajmą się Dorothy Fontana oraz jej partner - Derek Chester.

Najnowsze odsłony Star Treka w sieci

Elrond, 27 kwietnia 2006, 16:50

Fani Star Trek, którzy lubią czasami przenieść się w wirtualne światy oparte na tym uniwersum, mają na co czekać. W trzecim i czwartym kwartale tego roku, korporacja Bethesda Softworks planuje bowiem wydanie dwóch gier bazujących na Star Treku.

Czyżby korporacja Sega szykowała powrót pamiętnych wyścigów motocyklowych?

eLKaeR, 7 kwietnia 2006, 08:08

Katalog gier dalekowschodniej korporacji Sega obejmuje szereg ciągle rozwijanych serii, których korzenie sięgają nawet lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Według najnowszych doniesień szykowany jest obecnie wielki powrót kolejnej głośnej marki z przeszłości. Mowa o cyklu wyścigów motocyklowych Hang-On, zapoczątkowanym w 1985 roku przez słynnego Yu Suzukiego.

Dwie nowe pozycje dla miłośników Star Treka

Elrond, 25 stycznia 2006, 10:56

Jakiś czas temu informowaliśmy Was, iż fani popularnego Star Treka otrzymają grę zatytułowaną Star Trek: Legacy. Wiadomość ta znalazła oficjalne potwierdzenie - przedstawiciele Bethesda Softworks podali do wiadomości, iż firma otrzymała prawa do stworzenia serii gier bazujących właśnie na marce Star Trek.

Patch v.1.25 dla Master of Orion III, czyli kolejny etap w drodze do pełnej "grywalności"

eLKaeR, 20 lipca 2003, 13:05

Za sprawą firm Quicksilver Software i Atari na fale globalnego oceanu informatycznego wypłynęła właśnie następna poprawka systemowa, dedykowana PeCetowej strategii turowej o nazwie Master of Orion III.

Master of Orion III – kolejna aktualizacja

ComCo, 7 czerwca 2003, 13:24

Duet Quicksilver Software - Atari opublikował w Sieci oficjalny beta-patch dla swojej rozbudowanej strategii turowej, której akcja osadzona została w kosmosie, tj. Master of Orion III. Owa „łatka” aktualizuje program do wersji 1.02, usuwając jednocześnie większość, wykrytych do tej pory, błędów programistycznych.

Kolejna runda łatania strategii

Mariusz Klamra, 2 maja 2003, 15:38

Miłośnicy gier strategicznych są w szczególny sposób poszkodowani przez modną taktykę wypuszczania przez producentów na rynek niedopracowanych gier i „łatania” ich później. Dał temu wyraz Berger w naszym ostatnim artykule „Patch w modzie...”. Jego obserwacje potwierdza przykład najnowszego patcha do Hearts of Iron (II Wojna Światowa), który ukazał się przedwczoraj, oraz do Master of Orion III, który ma pojawić się w najbliższych dniach.

Master of Orion 3 - poradnik

Sznur, 18 kwietnia 2003, 17:17

Master of Orion 3 to z pewnością jedna z najbardziej rozbudowanych i skomplikowanych strategii, jakie ostatnimi czasy pojawiły się na rynku. Tym bardziej powinien ucieszyć Was fakt, iż na naszych stronach dostępny jest już poradnik, który pozwoli wam poznać zasady rządzące gospodarką, ekonomią, walką, dyplomacją i wieloma, wieloma innymi zagadnieniami w grze.

Master of Orion III wymaga usprawnień

ComCo, 18 marca 2003, 08:45

Quicksilver oraz Infogrames, czyli firmy odpowiedzialne za pojawienie się na rynku gry Master of Orion III, planują wydać w najbliższym czasie dwa patche do rzeczonego tytułu. Ich zadaniem będzie usunięcie najbardziej uciążliwych błędów, na które natknęli się użytkownicy programu.