Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Awesome Studios

Firma producent


Wydawcy gier Awesome Studios

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Awesome Studios:


UTV Ignition Entertainment

Wiadomości dotyczące Awesome Studios


Mercury Meltdown również na Wii
Mercury Meltdown również na Wii

Jiker, 14 grudnia 2006, 15:35

Seria Mercury była do tej pory utożsamiana z konsolami koncernu Sony (za sprawą dwóch odsłon powstałych na PSP i jednej wyprodukowanej dla PS2). Od dzisiaj jest to jednak tytuł multiplatformowy w pełnym tego słowa znaczeniu. Producent gry, firma Ignition Entertainment, poinformował, że w połowie przyszłego roku własną edycję otrzymają bowiem posiadacze konsoli Nintendo Wii.

Mercury Meltdown również na PS2
Mercury Meltdown również na PS2

Metatron, 16 września 2006, 16:20

Frmy Atari i Ignition Entertainment podjęły decyzję o wydaniu na PS2 kontynuacji dobrze przyjętej gry logicznej na PSP noszącej tytuł Archer Maclean's Mercury. Produkcja będzie nosić tytuł Mercury Meltdown: Remix i, zgodnie z zapowiedziami wydawcy, będzie to ulepszona wersja wydanego na przenośną konsolę Sony sequelu, który w Europie ukaże się pod koniec września.

Mercury również w wersji na Nintendo Wii
Mercury również w wersji na Nintendo Wii

BK, 20 czerwca 2006, 11:10

Mercury, jedna z ciekawszych gier logicznych ostatnich miesięcy, doczeka się już niebawem drugiej części przeznaczonyej dla przenośnej konsoli Playstation Portable. Jak się okazuje, kolejne jej odsłony pojawią się prawdopodobnie również na Nintendo Wii.

Sequel Archer Maclean's Mercury w drodze
Sequel Archer Maclean's Mercury w drodze

eLKaeR, 14 czerwca 2006, 07:23

Zwolennicy zabaw logicznych, posiadający konsolę PlayStation Portable, zapewne ucieszą się na wieść, że powstaje sequel gry pt. Archer Maclean's Mercury. Kontynuacja nosi nazwę Mercury Meltdown i zostanie wydana przez Ignition Entertainment już we wrześniu bieżącego roku. Ponownie pokierujemy kroplą rtęci, zachowującą się zgodnie z prawami fizyki.