Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Hydravision

Firma producent


Wiadomości dotyczące Hydravision


Studio twórców Test Drive Unlimited zostało oficjalnie zamknięte
Studio twórców Test Drive Unlimited zostało oficjalnie zamknięte

Ender, 12 kwietnia 2013, 17:50

Studio Eden Games zostało już formalnie zlikwidowane przez firmę Atari. Deweloper odpowiadał za produkcję dwóch odsłon Test Drive Unlimited, serii V-Rally oraz gier Need for Speed: Porsche Unleashed i Alone in the Dark z 2008 roku.

Bigben Interactive zapowiedział nową strzelankę Snipers na pecety i konsole

Hed, 17 stycznia 2012, 12:23

Firma Bigben Interactive szykuje nową strzelankę multiplayer o tytule Snipers. Jak sama nazwa wskazuje, wcielimy się w niej w snajperów i zmierzymy w sieciowych meczach. Produkcja trafi na pecety i konsole w przyszłym miesiącu.

Nowe tanie gry od CD Projektu (Juiced 2, Guild Wars: EotN, Rome: Total War)
Nowe tanie gry od CD Projektu (Juiced 2, Guild Wars: EotN, Rome: Total War)

Hed, 18 września 2009, 08:14

CD Projekt wprowadza dzisiaj do sprzedaży kilka tanich i ciekawych gier. Pierwszą propozycją jest Juiced 2: Hot Import Nights, czyli udane wyścigi, które kupimy już za niecałe 25 zł w serii eXtra Klasyka. Tymczasem w Platynowej Kolekcji ukaże się dodatek do Guild Warsa - Eye of the North. Kolejne produkcje, w tym Rome: Total War, zostaną wydane pod szyldem TOPSELLER.

Obscure: The Aftermath także na PSP Go
Obscure: The Aftermath także na PSP Go

Elrond, 6 czerwca 2009, 14:17

Przedstawiciele firmy Playlogic poinformowali, iż ich najnowszy survival horror, Obscure: The Aftermath, ukaże się nie tylko w wersji PSP wyposażonej w stacje dysków UMD, ale także dla niedawno pokazanej światu konsoli PSP Go. Gra będzie dostępna do pobrania jesienią tego roku, kiedy to nastąpi jej premiera w „klasycznym”, pudełkowym wydaniu.

Premiery gier w Polsce (19-25 stycznia)
Premiery gier w Polsce (19-25 stycznia)

Vercetti, 26 stycznia 2009, 07:18

Całkowicie polska edycja Age of Conan, debiutanckie przygody… Misia Uszatka i sequel udanego Skate’a - to główne propozycje, jakimi uraczyli nas w ubiegłym tygodniu rodzimi dystrybutorzy gier. Łącznie na naszym rynku ukazało się pięć nowości, a plany wydawnicze firm z krajowego podwórka wzbogaciły się o cztery nadchodzące tytuły.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (31 października 2008)
Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (31 października 2008)

Jiker, 31 października 2008, 10:36

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: demonstracja Alone in the Dark: Inferno, zakupy 1C Company, nowy kontroler dla PlayStation 3, debiut strategicznego MMO Altantica Online, dodatki do LittleBigPlanet. Zapraszamy do lektury.

Alone in the Dark na PS3 ma nową nazwę
Alone in the Dark na PS3 ma nową nazwę

Hed, 12 października 2008, 10:35

Decyzją twórców wersja Alone in the Dark na konsolę PlayStation 3, nad którą prace ciągle trwają, otrzyma nową nazwę - Alone in the Dark: Inferno. Ma to prawdopodobnie podkreślić odmienny charakter tej edycji. Wcześniej, wobec umiarkowanych recenzji jakie gra zebrała (na Xboksa 360, Wii i pecety), zapowiedziano wprowadzenie wielu zmian przed wydaniem jej na platformę Sony.

Poprawki w Alone in the Dark w wersji Xbox 360 uzależnione od edycji PS3

Jiker, 14 września 2008, 21:13

Emile Morel, projektantka pracująca w firmie Eden Studios, oświadczyła, że studio ma problemy z przygotowaniem łatki do Alone in the Dark w wersji na konsolę Xbox 360, mającej wprowadzić do niej zmiany uwzględnione w edycji dla PlayStation 3. Ponadto jej wydanie może być uzależnione od ewentualnego sukcesu tej drugiej.

Szczegóły dotyczące zmian w Alone in the Dark na PlayStation 3
Szczegóły dotyczące zmian w Alone in the Dark na PlayStation 3

Hed, 6 września 2008, 12:42

Znamy szczegóły zmian jakie zostaną wprowadzone do wersji tej gry na konsolę firmy Sony. Możemy więc przekonać się, na razie tylko w teorii, które elementy zostaną udoskonalone i ulepszone. Niestety, edycja na inne platformy (PC, Xbox 360, Wii) wymagała wielu poprawek, co między innymi zadecydowało o dość kiepskich ocenach w branżowej prasie.

Alone in the Dark na sterydach w wersji na PlayStation 3

Przemysław Zamęcki, 10 sierpnia 2008, 15:26

W listopadzie również posiadacze PlayStation 3 będą w końcu mogli zwiedzić Central Park i jego okolice w grze Alone in the Dark. Czy jednak warto czekać na grę niemal pół roku dłużej od innych? W dodatku taką, która wywołuje skrajnie różne emocje poprzez swój, nie do końca przemyślany interfejs użytkownika?

Atari ustaliło termin premiery Alone in the Dark w wersji dla PlayStation 3
Atari ustaliło termin premiery Alone in the Dark w wersji dla PlayStation 3

Przemysław Zamęcki, 26 lipca 2008, 08:58

Premiera Alone in the Dark już za nami. Przynajmniej w wersjach na PlayStation 2, Wii, Xboksa 360 i pecety. A co z wersją przeznaczoną dla najnowszego dziecka Sony?

Poradnik: Alone in the Dark

Redakcja GRYOnline.pl, 4 lipca 2008, 18:11

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „Alone in the Dark”. Tekst ten składa się w całości z bardzo dokładnego opisu przejścia tej stosunkowo wymagającej produkcji. Zawarto tu szczegółowe omówienie wszystkich ośmiu rozdziałów gry. ”

Premiery gier w Polsce (23-29 czerwca)
Premiery gier w Polsce (23-29 czerwca)

Vercetti, 30 czerwca 2008, 15:50

W ubiegłym tygodniu na polskim rynku ukazało się aż 11 tytułów, spośród których największe kontrowersje wzbudziła z pewnością kolejne odsłona przygód Edwarda Carnby’ego, gra Alone in the Dark.

Polska premiera Alone in the Dark
Polska premiera Alone in the Dark

Vercetti, 26 czerwca 2008, 19:00

W atmosferze kontrowersji i skrajnych opinii na polski rynek wkracza dziś najmłodsze dziecko grupy Eden Studios, gra Alone in the Dark. Survival horror z Edwardem Carnbym w roli głównej dystrybuowany jest przez firmę CD Projekt, a jego cena – w zależności od platformy – wynosi albo 99,90 zł, albo 179,90 zł.

Alone in the Dark według IGN. Jest bardzo źle

Przemysław Zamęcki, 25 czerwca 2008, 09:29

Alone in the Dark miał być jednym z najciekawszych tytułów tego roku. Kontynuacją wspaniałej serii, która ma swoje stałe miejsce w sercach wielu graczy. Niestety, pierwsze opinie i zachowanie Atari, które opisywaliśmy przed kilkoma dniami dały nam sporo do myślenia. Recenzji wersji na Xboksa 360 zaprezentowana przez serwis IGN nie poprawia tej sytuacji.