Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Black Hammer Game

Firma producent


Black Hammer Game: wyprodukowane gry

Supremacy: Four Paths to Power

Supremacy: Four Paths to Power (PC)

Wydawcy gier Black Hammer Game

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Black Hammer Game:


Matrix Games/Slitherine

Wyprodukowane gry

Wiadomości dotyczące Black Hammer Game


Supremacy: Four Paths To Power Black w "złocie"

Speed, 8 marca 2005, 09:36

W listopadzie ubiegłego roku producent dobrze zapowiadającej się strategii S-F zatytułowanej Supremacy: Four Paths To Power Black ogłosił, że program pozostał bez wydawcy. Zainteresowani gracze bynajmniej nie mieli powodów do radości, ale na szczęście tytułem tym szybko zainteresowała się inna firma, Matrix Games, która właśnie ogłosiła, że omawiana pozycja wkroczyła już w „złotą” fazę.

Matrix Games przygarnia Supremacy

Kull, 15 listopada 2004, 11:33

Kilka dni temu (news z 12 listopada) informowaliśmy o niepewnym losie gry Supremacy: Four Paths To Power, która bez znanych nam przyczyn straciła dotychczasowego wydawcę - Strategy Fist. Na szczęście, już dziś poinformowano, iż patronat nad tą dobrze zapowiadającą się strategią S-F, objął koncern Matrix Games.

“Rozwód” Black Hammer it Strategy Fist - co dalej z Supremacy: Four Paths To Power?

Elrond, 12 listopada 2004, 10:08

Wszystkich graczy, których zainteresowała pozycja Supremacy: Four Paths To Power i z niecierpliwością oczekują na jej wydanie, muszę niestety zmartwić. Developer gry, Black Hammer Game, poinformował, iż drogi jego oraz wydawcy Supremacy, Strategy Fist, rozeszły się. W konsekwencji gra została bez wydawcy.