Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Magenta Software

Firma producent


Wiadomości dotyczące Magenta Software


Twórcy Buzza! pracują nad nową marką
Twórcy Buzza! pracują nad nową marką

Vercetti, 14 lipca 2009, 11:08

Firma Relentless Software, odpowiedzialna za stworzenie popularnych quizów z serii Buzz!, ujawniła, że pracuje nad nowym tytułem, grą Blue Toad Murder Files. Produkcja będzie ukazywać się w odcinkach i jeszcze w tym roku zasili katalog PlayStation Network.

Seria Buzz! trafi na PSP
Seria Buzz! trafi na PSP

Metatron, 2 lutego 2008, 15:07

Naśladująca teleturnieje seria gier Buzz! cieszy się sporym zainteresowaniem wśród posiadaczy konsoli PS2. Świadczyć o tym mogą kolejne odsłony koncentrujące się na konkretnej tematyce, z której odpytywani są gracze. Doczekaliśmy się już edycji poświęconych między innymi muzyce, filmowi i sportowi.

Sony anonsuje nową, next-genową odsłonę cyklu Buzz!
Sony anonsuje nową, next-genową odsłonę cyklu Buzz!

Jiker, 23 sierpnia 2007, 16:09

Firma Sony Computer Entertainment Europe ujawniła pierwsze informacje poświęcone next-genowej odsłonie cyklu gier quizowych pod tytułem Buzz!. Główną nowością w przypadku edycji przeznaczonej dla konsoli PlayStation 3 będzie wykorzystanie możliwości sieciowych najnowszej stacjonarnej platformy japońskiej firmy.

Buzz! The Hollywood Quiz potwierdzony na październik
Buzz! The Hollywood Quiz potwierdzony na październik

Misiek, 3 sierpnia 2007, 12:58

Już w październiku po raz kolejny będziemy mogli poczuć się niczym uczestnik teleturnieju dzięki kolejnej odsłonie serii Buzz!. Najnowsza część – The Hollywood Quiz – ma skupić się na pytaniach dotyczących filmu i życia gwiazd kina.

Sony anonsuje kolejną odsłonę serii gier quizowych Buzz!

Jiker, 7 lutego 2007, 13:48

Seria Buzz! The Quiz jest bez wątpienia jednym z najciekawszych pomysłów koncernu Sony, który został wprowadzony w życie w ciągu kilku ostatnich lat. Już niebawem będą się mogli o tym przekonać kolejni gracze. Wiosna przyniesie bowiem Buzz! The Mega Quiz.

Brytyjskie dzieci zagrają w szkole na PS2
Brytyjskie dzieci zagrają w szkole na PS2

Louvette, 11 stycznia 2007, 21:38

Nie od dziś wiadomo, że najszybciej uczymy się podczas zabawy. Podczas gdy jedni walczą z grami, inni wykorzystują ten powszechnie znany fakt do stworzenia czegoś naprawdę pożytecznego i ciekawego.

Poznaliśmy europejską datę premiery gry Buzz! The Sports Quiz
Poznaliśmy europejską datę premiery gry Buzz! The Sports Quiz

Jiker, 31 października 2006, 16:25

Poznaliśmy datę premiery gry Buzz! The Sports Quiz – kolejnej odsłony bardzo ciepło przyjętej serii tematycznych pozycji edukacyjnych. Tytuł ten ukaże się na europejskim rynku 10 listopada 2006 roku. Sześć dni później będą mogli go nabyć mieszkańcy Australii.