Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wydawcy gier Complex Games

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Complex Games:


CROOZ

Wiadomości dotyczące Complex Games


The Horus Heresy: Drop Assault – strategia w stylu Clash of Clans debiutuje na Androidzie

Jiker, 20 lutego 2015, 10:49

Na platformie Google Play zadebiutowała strategia The Horus Heresy: Drop Assault – do premiery doszło miesiąc po wydaniu edycji iOS. Tytuł jest klonem Clash of Clans, rozgrywającym się w realiach popularnego uniwersum Warhammer 40,000.

Najlepsze gry mobilne w stylu Clash of Clans

Adrian Werner, 19 lutego 2015, 15:05

W następnym przeglądzie gier mobilnych polecamy trzy najlepszym naszym zdaniem mobilne strategie stanowiące alternatywy dla szalenie popularnego Clash of Clans.

The Horus Heresy: Drop Assault – debiut mobilnej strategii na licencji Warhammera 40,000

Jiker, 16 stycznia 2015, 12:28

Premiery w App Store doczekała się taktyczna strategia The Horus Heresy: Drop Assault. Gra stworzona przez studio Complex Games jest dostępna w modelu free-to-play. W niedalekiej przyszłości klon Clash of Clans na licencji Warhammera 40,000 trafi też na smartfony i tablety z Androidem.

Horus Heresy: Drop Assault – zapowiedziano strategię w styu Clash of Clans osadzoną w uniwersum Warhammera 40,000

Adrian Werner, 20 lipca 2014, 08:20

Studio Complex Games zapowiedziało mobilną strategię Horus Heresy: Drop Assault, która połączy mechanizmy znane z Clash of Clans z bardziej rozbudowanymi elementami strategicznymi i taktycznymi.