Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wiadomości dotyczące Gremlin Interactive


Wieści ze świata (Desert Strike, Crytek, PlayStation 4) 3/12/13

Sarge, 3 grudnia 2013, 14:10

Dziś piszemy m.in. o rejestracji znaku towarowego Desert Strike przez firmę Electronic Arts, usłudze cloud gamingu w PlayStation 4, a także nowym pracowniku studia Crytek. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

EA rozważa wskrzeszenie swoich dawnych marek

DogGhost, 19 sierpnia 2011, 09:15

Podczas targów gamescom przedstawiciel Electronic Arts stwierdził, że wydawca obecnie rozważa przywrócenie do życia kilku swoich klasycznych marek w tym m.in. serii Road Rash oraz Strike.

Road Rash i Desert Strike: Return to the Gulf nowej generacji?

eLKaeR, 11 października 2006, 07:23

Niewątpliwie do grona najsłynniejszych gier pierwszej połowy poprzedniego dziesięciolecia można zaliczyć Road Rash i Desert Strike: Return to the Gulf. Obie pamiętne pozycje powrócą wkrótce w retro-kompilacji o nazwie EA Replay dla PlayStation Portable, ale na tym najwidoczniej nie koniec planów korporacji Electronic Arts w kwestii tych tytułów.

Klasyczne tytuły w nowych wersjach - Syndicate i Desert Strike za kilkanaście miesięcy na rynku!

Krystian Smoszna, 20 lutego 2004, 09:48

Ta wiadomość powinna zainteresować przede wszystkim tych, którzy styczność z grami komputerowymi mają co najmniej od lat dziesięciu. Otóż, znana i lubiana firma Electronic Arts, postanowiła odkurzyć stare i zapomniane już przez większość graczy przeboje i zrealizować je w nowych wersjach, na miarę XXI wieku.