Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Probe Entertainment

Firma producent


Wydawcy gier Probe Entertainment

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Probe Entertainment:


Acclaim Entertainment

Fox Interactive

Image Works

Virgin Interactive

Wiadomości dotyczące Probe Entertainment


W co pograć za darmo - część 17 (DC Universe Online, Stealth Bastard i inne)

Hed, 7 listopada 2011, 12:31

W tym tygodniu w sklepach pojawią się kolejne duże hity – kto miałby pieniądze na te wszystkie gry? Na szczęście sporo dzieje się w temacie produkcji darmowych i free to play. W kolejnej odsłonie przeglądu mówimy o paru ciekawych propozycjach: DC Universe Online, Stealth Bastard, Desktop Dungeons i Forsaken ProjectX.

Do Obcych postrzelamy dzięki firmie Gearbox Software

Krystian Smoszna, 16 grudnia 2006, 14:04

Zgodnie z przewidywaniami, koncern SEGA oficjalnie potwierdził wcześniejsze wieści dotyczące twórców gier z Xenomorphami w roli głównej. W czwartek okazało się, że program z gatunku RPG przygotuje Obsidian Entertainment, dziś natomiast dowiedzieliśmy się, że za pierwszoosobową strzelaninę odpowiadać będzie studio Gearbox Software LLC.

Obsidian Entertainment potwierdza, że stworzy grę RPG z Obcymi w roli głównej

Krystian Smoszna, 14 grudnia 2006, 10:30

Dowodzona przez Feargusa Urquharta firma Obsidian Entertainment poinformowała wczoraj, że jej trzecim produktem będzie gra RPG dla koncernu SEGA. Potwierdziły się zatem wcześniejsze wieści, że to właśnie twórcy Neverwinter Nights 2 przygotują jedną z gier z Xenomorphami w roli głównej.

Wiemy, kto będzie produkować gry z Obcym dla koncernu SEGA

Krystian Smoszna, 12 grudnia 2006, 07:58

Wczoraj poinformowaliśmy Was, że powstaną co najmniej dwie gry, które nawiązywać będzie do popularnej, filmowej sagi z Xenomorphami w roli głównej. Wiemy już, że prawa do publikacji tych tytułów uzyskał japoński koncern SEGA. Dziś spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, kto odpowiadać będzie za produkcję obu programów.