Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wydawcy gier SkyFallen Entertainment

Wydawcy gier wyprodukowanych przez SkyFallen Entertainment:


1C / Cenega

Wiadomości dotyczące SkyFallen Entertainment


Premiery gier w Polsce (1-7 czerwca)

Vercetti, 8 czerwca 2009, 08:01

Pierwszy tydzień czerwca trafi do historii jako czas, w którym ukazała się bądź co bądź najbardziej oczekiwana gra ze stajni Electronic Arts – The Sims 3. Najnowsza odsłona symulatora ludzkiego życia zadebiutowała na rynku w miniony piątek, a nasz serwis równo z premierą tytułu zamieścił jego obszerną recenzję.

Premiery gier w Polsce (20-26 kwietnia)

Vercetti, 27 kwietnia 2009, 10:08

Miniony tydzień był dla polskich dystrybutorów raczej okresem aktualizacji planów wydawniczych niż czasem wydania najgorętszych tytułów. Na horyzoncie pojawiło się osiem nadchodzących produkcji, na sklepowych półkach zaś wylądowało pięć nowości. Nasze cotygodniowe zestawienie zostało dopełnione przez siedem reedycji.

Zapowiedziano kontynuację gry Dawn of Magic

Metatron, 31 stycznia 2008, 16:11

Rosyjska gra action RPG Blood Magic, znana na Zachodzie jako Dawn of Magic, doczeka się kontynuacji – zapowiedział deweloper SkyFallen Entertainment.

1C Company ujawnia listę tytułów, które pokaże na targach Games Convention

Vercetti, 14 sierpnia 2007, 15:18

Gracze śledzący z uwagą poczynania rosyjskiego koncernu 1C Company zauważyli z pewnością, że na imprezie E3 Media & Business Summit wspomniana firma zaprezentowała line-up złożony z dziesięciu tytułów. Z tego też względu dziwić może fakt, iż z myślą o targach Games Convention spółka ze Wschodu przygotowuje zaledwie pięć produktów.

Zapowiedziano grę Death Track: Resurrection

Metatron, 17 czerwca 2007, 14:52

Dawno temu, w roku 1989, firma Dynamix stworzyła grę Deathtrack. Zapoczątkowała ona modę na futurystyczne wyścigi, w których nie tyle liczą się umiejętności prowadzenia pojazdów, co zdolność eliminacji konkurentów. Dla osób z sentymentem wspominających tytuł sprzed lat mamy dobrą wiadomość – firma 1C Company zapowiedziała jego kontynuację. Będzie trzeba jednak na nią poczekać do 2008 roku.

Gry firmy 1C Company w ofercie systemu elektronicznej dystrybucji GamersGate

Krystian Smoszna, 31 maja 2007, 09:40

Szwedzka firma GamersGate AB poinformowała wczoraj, że stworzony przez nią system elektronicznej dystrybucji zostanie poszerzony o gry komputerowe, wydawane przez koncern 1C Company. Pierwszym owocem współpracy obu stron jest produkt o nazwie You are Empty, który wczoraj zadebiutował w Internecie.

Już jutro zagramy w demo Dawn of Magic

Krystian Smoszna, 4 kwietnia 2007, 17:57

Przedstawiciele firmy Deep Silver poinformowali, że już jutro udostępniona zostanie oficjalna wersja demonstracyjna gry Dawn of Magic, stworzonej przez rosyjskie studio SkyFallen Entertainment.

Zagraj w mini-gierkę opartą na Dawn of Magic

Metatron, 2 kwietnia 2007, 11:13

Do europejskiej premiery gry Dawn of Magic pozostał jeszcze niecały miesiąc (27 kwietnia). Twórcy pragnąc umilić graczom oczekiwanie przygotowali na oficjalnej stronie projektu mini-gierkę, która pozwoli zmierzyć się z czarnoksiężnikiem Modo w karcianej rozgrywce.

Rok 2005 wreszcie pod znakiem cRPG? - część druga

Judith, 5 stycznia 2005, 10:50

W poprzednim odcinku wraz z RPGDot zajmowaliśmy się największym produkcjami z gatunku komputerowych gier fabularnych. Dzisiejsza część jest zdominowana przez producentów europejskich, nie zabraknie również propozycji od developerów zza wschodniej granicy.