Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

X-Bow Software

Firma producent


Wydawcy gier X-Bow Software

Wydawcy gier wyprodukowanych przez X-Bow Software:


1C Entertainment

Wiadomości dotyczące X-Bow Software


Nadchodzi samodzielny dodatek do Star Wolves 3

Adrian Werner, 6 maja 2010, 08:06

1C Company ogłosiło światu, że trwają prace nad Ashes of Victory - rozszerzeniem do kosmicznego erpega Star Wolves 3.

Premiery gier w Polsce (1-7 czerwca)

Vercetti, 8 czerwca 2009, 08:01

Pierwszy tydzień czerwca trafi do historii jako czas, w którym ukazała się bądź co bądź najbardziej oczekiwana gra ze stajni Electronic Arts – The Sims 3. Najnowsza odsłona symulatora ludzkiego życia zadebiutowała na rynku w miniony piątek, a nasz serwis równo z premierą tytułu zamieścił jego obszerną recenzję.

Zapowiedziano dodatek do Star Wolves 2

Przemysław Zamęcki, 31 stycznia 2008, 10:09

Na oficjalnej stronie rosyjskiego wydawcy 1C pojawiła się informacja, iż w pierwszym kwartale tego roku na tamtejszym rynku światło dzienne ujrzy dodatek do gry Star Wolves 2 o podtytule The Civil War.

Gry firmy 1C Company w ofercie systemu elektronicznej dystrybucji GamersGate

Krystian Smoszna, 31 maja 2007, 09:40

Szwedzka firma GamersGate AB poinformowała wczoraj, że stworzony przez nią system elektronicznej dystrybucji zostanie poszerzony o gry komputerowe, wydawane przez koncern 1C Company. Pierwszym owocem współpracy obu stron jest produkt o nazwie You are Empty, który wczoraj zadebiutował w Internecie.

Sześć nowych tytułów w ofercie serwisu GamersGate

Krystian Smoszna, 3 grudnia 2006, 15:50

Oferta systemu elektronicznej dystrybucji GamersGate została poszerzona o nowe gry. Tym razem twórcy usługi postanowili zaoferować swoim użytkownikom możliwość kupna sześciu programów z gatunku science fiction.

Star Wolves 2 – pierwsze szczegóły

Krooliq, 6 marca 2006, 11:11

O drugiej osłonie trójwymiarowej, kosmicznej gry RPG z licznymi elementami strategii i taktyki, czyli Star Wolves (Gwiezdne Wilki), ostatni raz pisaliśmy w lutym, kiedy to zaprezentowaliśmy pierwsze screenshoty z tej produkcji. Dziś natomiast możemy Wam zdradzić kilka szczegółów na temat powstającego właśnie programu.

Porcja nowych obrazków z Star Wolves 2

Krooliq, 8 lutego 2006, 11:59

O powstawaniu drugiej odsłony gry Star Wolves (Gwiezdne Wilki) po raz pierwszy informowaliśmy w listopadzie zeszłego roku. Dziś natomiast mamy dla Was porcję nowych screenshotów, prezentujących nadchodzącą kontynuację w akcji.

Poradnik: Star Wolves: Gwiezdne Wilki

Redakcja GRYOnline.pl, 30 grudnia 2005, 19:46

W poradniku do gry Star Wolves: Gwiezdne Wilki znajdują się porady dotyczące rozgrywki, spis dostępnych misji oraz ich dokładny opis wraz z mapami, jak również lista wszystkich obiektów.

Star Wolves 2 w produkcji

ComCo, 17 listopada 2005, 12:42

Jutro do polskich sklepów trafi gra Star Wolves (pol. Gwiezdne Wilki), którą będzie można nabyć za 29,90 PLN w ramach Rewolucji Cenowej firmy Cenega Poland. Tymczasem, niemiecka firma Frogster Interactive zapowiedziała, iż zajmie się wydaniem pełnoprawnego sequela opisywanego tytułu.

Star Wolves w sklepach

Elrond, 9 marca 2005, 14:44

Krótka notka zamieszczona na stronie firmy wydawniczej, Excalibur Publishing, powinna ucieszyć wszystkich miłośników symulatorów strategicznych z akcją osadzoną w kosmosie. Otóż w sklepach dostępna jest już angielska wersja gry Star Wolves, za której developing odpowiedzialni są panowie z rosyjskiego studia X-Bow Software.

Star Wolves - info o grywalnym demo, nowe screeny oraz trailer

Elrond, 13 stycznia 2005, 11:03

Oficjalna strona gry Star Wolves została zaktualizowana o nowe screeny, z których część pokazujemy w dalszej części wiadomości. Pojawił się również trailer gry, który już znajduje się na naszych serwerach.

Rok 2005 wreszcie pod znakiem cRPG? - część druga

Judith, 5 stycznia 2005, 10:50

W poprzednim odcinku wraz z RPGDot zajmowaliśmy się największym produkcjami z gatunku komputerowych gier fabularnych. Dzisiejsza część jest zdominowana przez producentów europejskich, nie zabraknie również propozycji od developerów zza wschodniej granicy.

Star Wolves – nadchodzi pogromca Freelancera?

ComCo, 28 maja 2003, 09:15

Od momentu rynkowego debiutu symulatora kosmicznego o nazwie Freelancer minęły już ponad dwa miesiące. Owa gra zyskała bardzo przychylne opinie wśród graczy, jednak wszystko wskazuje na to, iż jeszcze w bieżącym roku inny tytuł zawróci w głowach fanów tego rodzaju gier. Otóż zespół X-Bow Software pracuje właśnie nad Star Wolves – produkcją, która oprócz symulacji, zaoferuje nam również elementy strategii oraz produkcji role-playing...