Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Nevrax

Firma producent


Nevrax: wyprodukowane gry

The Saga of Ryzom (PC)

The Saga of Ryzom (PC)

Wydawcy gier Nevrax

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Nevrax:


MC2 Entertainment

Wyprodukowane gry

Wiadomości dotyczące Nevrax


Sieciowy Ryzom wzbogaca się o darmową wersję próbną

Hed, 7 marca 2011, 10:26

Na forum sieciowej produkcji The Saga of Ryzom pojawiła się zapowiedź triala, dzięki któremu wszyscy zainteresowani sprawdzę grę bez konieczności uiszczania opłat. Każdy z ochotników będzie mógł rozwinąć postać do pewnego poziomu i zwiedzać świat produkcji bez innych ograniczeń. W ten sposób autorzy chcą zachęcić graczy do płacenia abonamentu.

Ryzom powstaje z grobu… znowu?

Hed, 14 sierpnia 2008, 12:37

Wszystko wskazuje na to, że The Saga of Ryzom, jeden z bardziej znanych i lubianych MMORPGów ponownie został wskrzeszony. Projekt ten miał olbrzymie kłopoty, po ogłoszeniu problemów finansowych przez jego twórców (Nevrax) w listopadzie 2006 roku oraz późniejszym bankructwie Gameforge France, zajmującej się tym tytułem, po jego przejęciu. Serwery zostały wyłączone w lutym 2008. Jednak nie na długo.

The Saga of Ryzom pod skrzydłami nowego właściciela

Elrond, 7 grudnia 2006, 17:09

Wygląda na to, iż akcja podjęta przez fanów gry The Saga of Ryzom, o której pisaliśmy w zeszłym tygodniu, przyniosła skutek. Przypomnijmy, iż gracze w obliczu bankructwa firmy Nevrax, zdecydowali się na rozpoczęcie zbiórki funduszy, które umożliwiłyby im przejęcie praw do kodu źródłowego gry oraz grafik.

Gracze chcą ocalić The Saga of Ryzom

Elrond, 2 grudnia 2006, 14:36

Wiadomo, iż gracze skupieni w światach MMO są dość lojalni jeśli chodzi o daną grę. Jednak to, co robią właśnie fani The Saga of Ryzom, jest chyba ewenementem na skalę światową. W zeszłym miesiącu informowaliśmy Was o pewnych zawirowaniach u twórców gry - firma Nevrax po prostu zbankrutowała, jednak gracze nie chcą pozwolić na "śmierć" swojej ulubionej gry.

Zawirowania u twórców The Saga of Ryzom

Elrond, 24 listopada 2006, 18:46

Niestety, firmę Nevrax, odpowiedzialną za stworzenie gry MMORPG, The Saga of Ryzom, dopadły kłopoty finansowe. Firma w najbliższym czasie przejdzie „metamorfozę” - niewykluczone jest również jej przejęcie przez korporację o zasobniejszym portfelu, a obecna sytuacja odbije się także na wspomnianej grze.

Saga of Ryzom: The Ryzom Ring – beta-testy rozpoczęte
Saga of Ryzom: The Ryzom Ring – beta-testy rozpoczęte

Vercetti, 11 września 2006, 17:10

Dokładnie pięć miesięcy musieliśmy czekać na to, by dodatek do gry Saga of Ryzom z wersji alfa awansował do fazy beta. Studio Nevrax podało do wiadomości, że udostępniło w sieci klienta The Ryzom Ring – pierwszego rozszerzenia do znanego MMORPG.

The Ryzom Ring - weź udział w testach

Thorwalian, 12 kwietnia 2006, 12:54

Interesujące wieści dotarły do nas z siedziby firmy Nevrax, odpowiedzialnej za stworzenie The Saga of Ryzom. Paryski developer kontynuuje swój pomysł na MMOcRPG, co w bliżej nieokreślonym terminie zaowocuje dodatkiem The Ryzom Ring. Tymczasem każdy chętny może wspomóc swoich ulubionych twórców w prowadzonych w pocie czoła pracach.

The Saga of Ryzom – miesiąc gry gratis
The Saga of Ryzom – miesiąc gry gratis

Krooliq, 23 sierpnia 2005, 08:11

Producent gry The Saga of Ryzom, czyli koncern Nevrax poinformował właśnie, że w związku z pierwszymi „urodzinami” tej produkcji, które przypadają na wrzesień bieżącego roku, przygotował małą niespodziankę dla graczy.

The Ryzom Ring - pierwszy dodatek do Saga of Ryzom

Elrond, 7 czerwca 2005, 12:27

Kilka tygodni temu informowaliśmy Was, iż developer Saga of Ryzom, firma Nevrax, zdecydował się podziękować za współpracę dotychczasowemu "zarządcy" gry, Themis Group, i przejść pod skrzydła Jolt Online Gaming. Jednocześnie zapewniono, iż produkt jest w doskonałej kondycji i zamierza się nadal rozwijać. Wynikiem tego jest zapowiedziany pierwszy dodatek do gry, The Ryzom Ring.

Saga of Ryzom przechodzi w inne ręce

Elrond, 31 marca 2005, 09:10

Firma developerska Nevrax poinformowała, iż z końcem tego miesiąca zrywa umowę partnerską z Themis Group and MDO Entertainment, dotyczącą zarządzania grą z rodzaju MMO, Saga of Ryzom. Jednocześnie podano do wiadomości, iż nowym "opiekunem" gry została firma Jolt Online Gaming, która dotychczas zajmowała się obsługą gry w Wielkiej Brytanii i innych krajach europejskich.

Kolejna darmowa oferta w świecie The Saga of Ryzom

Krystian Smoszna, 30 grudnia 2004, 10:35

Francuska firma Nevrax robi co może, aby zainteresować graczy swoją najnowszą produkcją o nazwie The Saga of Ryzom. Na początku listopada ogłoszono dwutygodniową, darmową promocję – teraz znowu zdecydowano się na ten krok, jednakże na nieco innych zasadach.

The Saga of Ryzom przez kilkanaście dni za darmo

Krystian Smoszna, 10 listopada 2004, 07:26

Francuska firma Nevrax, producent opublikowanej niedawno gry MMORPG o nazwie The Saga of Ryzom, ogłosiła w dniu wczorajszym specjalną promocję związaną z tym właśnie tytułem. Teraz każdy może wypróbować ów produkt przez niemal dwa tygodnie za darmo.

Saga of Ryzom dostępna sieciowo

Elrond, 30 września 2004, 13:18

Firmy Nevrax oraz Jolt Online Gaming poinformowały dzisiaj o rozpoczęciu sieciowego rozprowadzania gry z rodzaju MMORPG, Saga of Ryzom. Taki sposób dystrybucji skierowany jest głównie do graczy z krajów, gdzie produkt ten nie posiada oficjalnego wydawcy. Dokonując elektronicznego zakupu gry, otrzymamy unikalny CD-Key, miesiąc subskrypcji oraz dostęp do szybkiego łącza podczas pobierania.

The Saga of Ryzom w Europie
The Saga of Ryzom w Europie

Kull, 17 września 2004, 14:07

Ponad tydzień temu (vide – news z 8 września) studio Nevrax wraz z amerykańskim wydawcą, firmą TriSynergy ogłosili, iż gra The Saga of Ryzom otrzymała złoty status i niebawem zawita na sklepowych półkach. Niestety dotyczyło to tylko rynku Stanów Zjednoczonych. Dziś ogłoszono zaś, że na starym kontynencie dystrybucją tej dobrze zapowiadającej się produkcji MMORPG zajmie się firma Ubisoft.

Gra The Saga of Ryzom ozłocona
Gra The Saga of Ryzom ozłocona

Speed, 8 września 2004, 00:02

Studio Nevrax wraz z amerykańskim wydawcą, firmą TriSynergy ogłosiły w dniu dzisiejszym, że ich najnowsze dziecko, gra The Saga of Ryzom wkroczyła właśnie w tzw. złoty status. Premiery pełnej wersji należy wyczekiwać w przeciągu dwóch tygodni. Warto również przypomnieć, że do 14 września trwają ostatnie, otwarte beta testy tej produkcji (szczegóły w wiadomości z 21 sierpnia 2004 roku).