Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Invictus

Firma producent


Wiadomości dotyczące Invictus


Druga część 1nsane w produkcji

Soviet, 25 lutego 2011, 13:08

Firma Game Factory Interactive ogłosiła, że wyda drugą część gry 1nsane. Sequel ma nosić mniej „szalony” tytuł - Insane 2. Stworzeniem tego tytułu zajmuje się zespół Targem Games. Właścicielem licencji do cyklu nadal pozostaje jednak Codemasters, które wydało pierwszą odsłonę serii w 2001 roku.

Jeszcze więcej Cross Racing Championship 2005
Jeszcze więcej Cross Racing Championship 2005

Elrond, 18 października 2005, 09:04

Przedstawiciele firmy Invictus Games poinformowali, iż wszyscy fani Cross Racing Championship 2005 mogą już pobierać jej rozszerzoną wersję. Oferuje ona lokalizację w językach angielskim, francuskim, niemieckim oraz włoskim, dodatkowe mapy oraz więcej trybów rozgrywki w porównaniu z poprzednią, "pudełkową" wersją gry.

Cross Racing Championship 2005 w złocie - demo 20 maja

Krystian Smoszna, 16 maja 2005, 09:58

Pod koniec ubiegłego tygodnia, firma Invictus Games opublikowała oficjalne oświadczenie prasowe, z którego wynika, że wszystkie prace nad Cross Racing Championship zostały zakończone i że gra powędrowała już do tłoczni. Program trafi na rynek w czerwcu bieżącego roku, w Polsce jej wydaniem zajmie się Play.

Cross Racing Championship „dojedzie” do Europy

ComCo, 19 stycznia 2005, 09:31

Cross Racing Championship, ciekawie zapowiadająca symulacja wyścigów samochodowych autorstwa firmy Invictus, doczeka się premiery na obszarze Starego Kontynentu. Prawa do rozprowadzania tego tytułu zapewniła sobie duńska korporacja wydawnicza Project Three Interactive, datę debiutu wyznaczono zaś na 15 kwietnia.

OnEscapee - klon Flashbacka z komputerów Amiga wreszcie na PC
OnEscapee - klon Flashbacka z komputerów Amiga wreszcie na PC

Krystian Smoszna, 12 stycznia 2005, 10:38

Węgierska firma Invictus Games opublikowała na PeCety jedną ze swoich pierwszych produkcji, grę OnEscapee - program z gatunku action/adventure, który pozwoli wcielić Ci się w rolę Daniela White’a, brutalnie uprowadzonego przez kosmitów jegomościa. Podczas bitwy z siłami wroga, naszemu bohaterowi udaje się wydostać z wraku i uciec. Daniel musi dowiedzieć się więcej o aktualnej sytuacji.

Cross Racing Championship z technologią TrackIR - przełom w samochodówkach?
Cross Racing Championship z technologią TrackIR - przełom w samochodówkach?

Kull, 23 września 2004, 10:07

Cross Racing Championship to symulacja wyścigów samochodowych tworzona przez firmę Invictus, która jak się dziś dowiedzieliśmy będzie korzystała z dość unikatowej na dzień dzisiejszy technologii NaturalPoint TrackIR. Dzięki temu, użytkownik grając w CRC uzyska bardzo realistyczną możliwość symulacji ruchów głowy wirtualnego kierowcy.

Insane na półkach w USA

Sznur, 12 lutego 2001, 13:17

Codemasters wypuściło Insane, najnowsze wyścigi samochodów terenowych po bezdrożach. W grze ciekawie urozmaicona jest rywalizacja między graczami dzięki rozgrywce w kilku trybach, z których większość po raz pierwszy została przeniesiona w świat rajdów.