Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wydawcy gier Innerloop Studios

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Innerloop Studios:


Square-Enix / Eidos

Codemasters Software

Empire Interactive

Wiadomości dotyczące Innerloop Studios


Pełna wersja IGI 2: Covert Strike nielegalna w Chinach!

ComCo, 20 marca 2004, 15:50

Wielokrotnie zdarzyło się już, że na niektóre produkcje narzucane były wysokie restrykcje wiekowe, głównie ze względu na brutalne sceny i niemoralne możliwości zachowań (vide cykl GTA czy pełna wersja Manhunt). Tymczasem, w Chinach zdecydowano się pójść o krok dalej i całkowicie zakazano dystrybucji strzelanki pierwszoosobowej, pt. Project IGI 2: Covert Strike. Jako argumentację owej decyzji podano fakt, iż przekazywane w grze treści „psują” międzynarodowy wizerunek powyższego kraju.

GOL ASY, czyli Najlepsze Gry Roku 2003 – kategoria Gry Akcji

Wojak, 29 grudnia 2003, 13:20

Plebiscyt na najlepsze gry roku 2003 ciągle trwa, swoje głosy możecie oddawać do 16. stycznia. Żeby jednak przybliżyć Wam nieco tytuły nominowane w każdej kategorii, przedstawiamy Wam nasze zdanie na temat każdej z gier. Poznaliście już opinie o grach wyścigowych i przygodowych, teraz przyszła kolej na gry akcji. Pamiętajcie jednak, że poniższe spostrzeżenia są tylko moimi subiektywnymi odczuciami, więc niekoniecznie musicie się z nimi zgadzać :) Ale dość już gadania, przejdźmy do konkretów.

Republic: The Revolution - będzie na pewno... pytanie brzmi tylko „kiedy?”; kolejna część Project IGI w produkcji?

ComCo, 10 lipca 2003, 11:46

Pomimo ostatnich oświadczeń zespołu Elixir Studios odnośnie terminu premiery pełnej wersji gry strategiczno-ekonomicznej o nazwie Republic: The Revolution, sytuacja wciąż nie została do końca wyjaśniona. Małe śledztwo dziennikarskie, jakie przeprowadził zachodni serwis Computer and Video Games, pokazało, że pomimo zbliżonych zapewnień wydawcy (Eidos) i samego developera, jeden z lokalnych sprzedawców stwierdził, że nie spodziewa się pełnej wersji przed wrześniem tego roku.

Dwa kolejne darmowe bonusy dla posiadaczy I.G.I. 2: Covert Strike

eLKaeR, 25 czerwca 2003, 14:55

Prosto z siedziby korporacji Codemasters nadeszły dwie niespodzianki, adresowane do wszystkich entuzjastów gry I.G.I. 2: Covert Strike. Mowa tu o ulepszonej wersji oficjalnego edytora map i nowym scenariuszu, przeznaczonym do starć wieloosobowych. Oba produkty umieszczone zostały na serwerze FTP wortalu GRY-OnLine.

I.G.I. 2: Covert Strike - kolejna aktualizacja na horyzoncie

ComCo, 21 czerwca 2003, 10:06

Od momentu rynkowej premiery pełnej wersji gry I.G.I.2: Covert Strike minęło już prawie pół roku, a tymczasem duet wydawniczy Innerloop Studios - Codemasters Software, odpowiedzialny za wprowadzenie omawianej strzelanki pierwszoosobowej na rynek, opublikował kolejną poprawę systemową, której zadaniem jest usunięcie wykrytych do tej pory błędów programistycznych.

Dockside Multiplayer Beta Map dla I.G.I. 2: Covert Strike

eLKaeR, 25 maja 2003, 11:58

Posiadacze, wydanej w lutym bieżącego roku, gry z gatunku FPS o nazwie I.G.I. 2: Covert Strike mogą już wyłowić z globalnego oceanu informatycznego następną mapę, zaprojektowaną przez fachowców z korporacji Codemasters.

Recenzja: I.G.I.2 - Covert Strike

Fajek, 30 kwietnia 2003, 12:25

I.G.I.2: Covert Strike to sequel znanej gry akcji FPS - Project I.G.I. stworzonej przez norweską firmę Interloop Studios. Akcja gry utrzymana jest w podobnym do części pierwszej charakterze.

I.G.I 2: Covert Strike - poradnik

Sznur, 8 kwietnia 2003, 18:10

W dziale poradników rozpoczynamy publikację opisu przejścia taktycznej gry akcji I.G.I 2: Covert Strike. Dokładnie zilustrowana solucja koncentruje się głównie na wypełnianiu wszystkich celów misji. Za względu na znacznie poprawione AI oraz losowe pojawianie się żołnierzy w trakcie wykonywania misji, autor uwzględnił w opisie tylko tych przeciwników, którzy znajdują się na mapie w momencie rozpoczęcia zadania.

Misja w dżungli – dodatek do „I.G.I 2: Covert Strike”

Void, 18 marca 2003, 09:59

Jeszcze na dobre nie przebrzmiały echa po hucznej premierze drugiej części niezwykle popularnej gry jaką niewątpliwie była „Project I.G.I”, jeszcze nie wszyscy gracze zdążyli się w nią zaopatrzyć, a tu już zaczynają się pojawiać pierwsze poprawki i rozszerzenia...

I.G.I 2: Covert Strike - demo multiplayer

Fajek, 11 stycznia 2003, 15:37

W dniu wczorajszym pojawiło się długo oczekiwane demo I.G.I 2: Covert Strike do rozgrywki w trybie multiplayer (LAN oraz Internet). Można je pobrać z naszego działu Pliki.

I.G.I. 2: Covert Strike - MP Test 10 stycznia, SP Demo 16 stycznia

Solnica, 31 grudnia 2002, 11:07

10 stycznia rozpoczną się publiczne beta testy I.G.I. 2: Covert Strike w wersji multiplayer. Sześć dni później udostępnione zostanie również demo tej gry przeznaczone dla pojedynczego gracza.

W grupie raźniej!

eLKaeR, 14 grudnia 2002, 13:49

Prosto z siedziby firmy Codemasters nadeszły informacje, opisujące cechy charakterystyczne opcji multiplayer w zbliżającej się wielkimi krokami grze komputerowej o nazwie I.G.I. 2: Covert Strike.

I.G.I. 2: Covert Strike (Multiplayer test) na naszym FTP'ie

Fajek, 4 grudnia 2002, 12:30

Sporo z nas czeka na druga cześć znakomitego FPS’a Project I.G.I. Właśnie dziś pojawiło się demo multiplayer Covert Strike’a – sequela I.G.I.

I.G.I. 2: Covert Strike dopiero w przyszłym roku

Solnica, 18 października 2002, 00:07

Niestety będzie to kolejna wiadomość z serii „przepraszamy, nie zdążymy”. Z oficjalnych informacji opublikowanych przez jednego z przedstawicieli Codemasters wynika, iż premiera I.G.I. 2: Covert Strike przesunięta została z listopada tego roku na luty roku przyszłego.

IGI 2: Covert Strike - Chris Ryan z SAS konsultantem gry

Soulcatcher, 7 września 2002, 00:12

Firma Codemasters poinformowała o podpisaniu umowy z żołnierzem jednostek specjalnych SAS - (Special Air Service) Chrisem Ryan'em!