Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

TDK Mediactive

Firma producent wydawca


Wiadomości dotyczące TDK Mediactive


Nowe przygody Shreka w postaci gry zapowiedziane
Nowe przygody Shreka w postaci gry zapowiedziane

Hed, 16 kwietnia 2010, 10:45

Zielony ogr Shrek powróci niedługo na ekrany kin w filmie Shrek Forever After, któremu będzie towarzyszyła gra pod tym samym tytułem. Głównymi atrakcjami w nowej produkcji będą: czteroosobowy tryb kooperacji, mnóstwo charakterystycznych postaci i łamigłówki. Tytuł zostanie wydany w maju tego roku na PC i konsolach (Wii, Xbox 360, PlayStation 3, DS).

Knights of the Temple II - szczegóły nt. nowej produkcji zespołu Starbreeze

ComCo, 5 maja 2005, 12:40

Pierwsze wzmianki dotyczące przygotowywania drugiej części gry Knights of the Temple pojawiły się jeszcze na początku lutego bieżącego roku, dopiero teraz przedstawiciele szwedzkiego studia developerskiego Starbreeze (firma odpowiedzialna m.in. za obie części Enclave) ujawnili jednak więcej informacji na jej temat.

Knights Of The Temple 2 w produkcji

Elrond, 7 lutego 2005, 13:44

W marcu zeszłego roku na ekranach naszych komputerów zadebiutowała gra Knights of the Temple, dzieło stworzone przez szwedzkich developerów skupionych w firmie Starbreeze (odpowiedzialnych m.in. za obie części Enclave). Produkt ten zaliczony do gatunku Action Adventure tak spodobał się graczom, iż firma postanowiła stworzyć jego sequel.

Poradnik: Knights of the Temple: Infernal Crusade

Redakcja GRYOnline.pl, 21 maja 2004, 19:01

Poradnik do gry Knights of the Temple: Infernal Crusade opisuje cały proces przechodzenia gry, wraz z propozycjami rozwiązania napotkanych po drodze zagadek. Dla osób preferujących grę na wyższym poziomie trudności przygotowano charakterystykę głównego bohatera wraz z opisem jego umiejętności, zarówno tych specjalnych, jak i magicznych.

Będzie sequel Conan: The Dark Axe

ComCo, 23 lutego 2004, 08:34

Conan: The Dark Axe to wirtualna adaptacja popularnej książki „Conan the Barbarian”, autorstwa Roberta E. Howarda. Owa produkcja będzie dynamiczną grą akcji/TPP, zaś od kilku dni dostępna jest jej grywalna wersja demonstracyjna. Rynkowy debiut programu zaplanowano ogólnie na pierwszy kwartał bieżącego roku (PC/Xbox), a tymczasem w Sieci pojawiły się już pierwsze informacje odnośnie przygotowywania pełnoprawnego sequela gry.

World Racing 2 oficjalnie potwierdzony
World Racing 2 oficjalnie potwierdzony

Fajek, 8 stycznia 2004, 15:07

Kilka tygodni temu pisaliśmy o planach firmy TDK Mediactive, która ma zamiar wydać kolejną grę z serii World Racing, tym razem z numerem „2” w tytule. Przypomnę, że pierwsza gra zatytułowana była Mercedes Benz World Racing, a jej bohaterami były pojazdy znanej niemieckiej firmy Mercedes. Gra, mimo, że niezbyt reklamowana okazała się świetnym produktem zarówno pod względem grywalności jak i oprawy audio-wizualnej. Nie dziwi więc fakt, że TDK chce wydać kolejną grę...

Conan: The Dark Axe – garść nowych szczegółów

ComCo, 24 listopada 2003, 08:14

Pierwsze informacje dotyczące pełnej wersji Conan: The Dark Axe, czyli wirtualnej adaptacji przygód legendarnego Conana z Cymerii (herosa stworzonego przez pisarza Roberta E. Howarda), pojawiły się na łamach naszego serwisu 19 maja bieżącego roku. Prace nad ową grą akcji/TPP z domieszką elementów cRPG (vide rozwój umiejętności) nie ustają, zaś poniżej zebrałem garść niedawno ujawnionych szczegółów nt. opracowywanego programu.

World Racing 2 - tym razem nie tylko Mercedesy

Fajek, 21 listopada 2003, 16:53

Niedawno wydany przez TDK Mediactive Mercedes Benz World Racing odniósł zaskakujący sukces. Duża grywalność, bardzo dobra grafika, świetne trasy- oto cechy charakterystyczne MBWR. Gra spodobała się bardzo wielu graczom na świecie, dlatego też TDK postanowiło rozpocząć pracę nad kolejną grą z cyklu World Racing.

Knights of the Temple: Infernal Crusade coraz bliżej premiery
Knights of the Temple: Infernal Crusade coraz bliżej premiery

ComCo, 25 października 2003, 15:02

Ewolucja to pojęcie używane nie tylko na lekcjach biologii - bardzo często dotyczy również gier komputerowych. Po raz pierwszy o Knights of the Temple: Infernal Crusade - nowym projekcie zespołu Starbreeze Studios, twórców Enclave - usłyszeliśmy w marcu. Ów projekt zmienił się od tamtej pory nie tylko pod względem efektów audio-wizualnych, ale również niektórych elementów rozgrywki. Poniżej znajdziecie garść informacji w tej sprawie.

Conan - pierwsze screeny
Conan - pierwsze screeny

shd, 17 lipca 2003, 15:45

Oficjalna strona, nadchodzącej gry Conan, została właśnie wzbogacona o pierwsze screenshoty. Gorąco polecam je obejrzeć, produkt ten bowiem zapowiada się całkiem nieźle, no ale może zacznę od początku.

Zapowiedź: Mercedes Benz World Racing

Fajek, 4 lipca 2003, 12:05

Wyścigi posiadająca licencję znanego koncernu samochodowego rodem ze Stuttgartu, dzięki czemu do dyspozycji użytkowników zostało oddanych ponad 120 różnych typów pojazdów tejże firmy – począwszy od luksusowych limuzyn, a skończywszy na sportowych coupe.

A legenda Zakonu Templariuszy trwa...

Void, 23 maja 2003, 07:29

Nie tak dawno informowaliśmy o nowych projektach, które na swojej stronie firmowej zaprezentowało szwedzkie studio developerskie Starbreeze. Autorzy znanej już większości graczy Enclave postanowili zakasać rękawy i ostro wzięli się do pracy nad kilkoma innymi tytułami. Najciekawszym z nich wydaje się być...

Wskrzeszenie etosu barbarzyńskiego, czyli powrót Conana

eLKaeR, 19 maja 2003, 13:05

Legendarny Conan z Cymerii jest bez wątpienia najbardziej znanym barbarzyńcą w historii literatury, filmu (dwie słynne kreacje Arnolda Schwarzeneggera sprzed blisko dwudziestu lat) i nie tylko. Stworzony przez Roberta Ervina Howarda heros zamierza ponownie pojawić się w rzeczywistości wirtualnej, jako tytułowy bohater nowego dzieła szwedzkiego studia Cauldron.

Kolejne, po Enclave II, projekty studia Starbreeze Studios

Łosiu, 3 marca 2003, 09:02

W weekend studio developerskie Starbreeze Studios ujawniło, iż pracuje już nad drugą częścią trójwymiarowej gry akcji/TPP z elementami przygodowymi i cRPG, pt. Enclave. Niedługo później ukazało się, iż to nie wszystkie projekty tego zespołu, ponieważ na oficjalnej witrynie internetowej Starbreeze Studios pojawiły się dwie małe strony informacyjne poświęcone kolejnym dwóm grom tego studia. Pierwsza z nich to gra z gatunku Action/Adventure zatytułowana Templar, druga zaś kryje się pod nazwą „Hollywood project” i objęta jest jeszcze ścisłą tajemnicą.

Mercedes-Benz World Racing wkrótce w sklepach

Solnica, 18 lutego 2003, 08:16

TDK Mediactive Europe poinformował o zakończeniu prac nad Xbox’ową edycją wyścigów Mercedes-Benz World Racing, dzięki czemu tytuł ten pojawi się na zachodnich półkach sklepowych już 28 lutego. Wersja gry przeznaczona dla komputerów klasy PC trafi do sprzedaży pod koniec pierwszego kwartału bieżącego roku, czyli za około półtora miesiąca.