Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

IncaGold

Firma polski producent wydawca


Wiadomości dotyczące IncaGold


Chain of Command - nowy RTS rozgrywający się podczas II Wojny Światowej, rodem z InterActive Vision
Chain of Command - nowy RTS rozgrywający się podczas II Wojny Światowej, rodem z InterActive Vision

Krystian Smoszna, 15 lutego 2004, 18:37

Chain of Command (nie mylić z opracowywanym przez Gnostic Labs, Eschaton: Chain of Command), to trójwymiarowy RTS, którego akcja rozgrywa się podczas II Wojny Światowej. Program pozwala przejąć kontrolę nad armią amerykańską i wziąć udział w kampanii, obejmującej tereny Północnej Afryki, Normandię i Ardeny.

Recenzja: Paintball Heroes

Fajek, 13 stycznia 2003, 13:35

Paintball Heroes to pierwsza gra, która podejmuje próbę przeniesienia zalet i emocji związanych z grą wojenną Paintball na ekrany komputera. Czy udaną, przekonajcie się sami...

Pierwsza prawdziwa symulacja paintballa w polskich sklepach

Łosiu, 5 września 2002, 14:34

Jak informuje firma MarkSoft, już jutro w sklepach na terenie całego kraju dostępna będzie gra pt. Paintball Heroes w ekskluzywnym pudełku DVD, w niskiej cenie 19.90 PLN. Warto dodać, że gra uchodzi za jedną z lepszych kombinacji broni i farby na komputery klasy PC. W Paintball Heroes nie liczy się siła mięśni lecz inteligencja, determinacja i refleks. Gra posada w pełni trójwymiarową grafikę i dynamiczną oprawę dźwiękową.

Recenzja: Scooter Challenge

Fajek, 8 maja 2002, 11:08

Scooter Challenge to próba przeniesienia nadzwyczaj popularnego zajęcia o charakterze rekreacyjnym jakim jest jazda na hulajnodze (zwanej „scooterem”) na ekrany naszych monitorów. Czy próba udana?

Dwie nowe gry z MarkSoftu

Łosiu, 30 marca 2002, 08:40

Firma MarkSoft poinformowała, że zawarła porozumienie z firmą Brightstar Entertainment, na mocy, którego wyda w naszym kraju dwie gry, tj.: Paintbal Heroes oraz Air Offensive.

Recenzja Midnight Racing: Long Night

Solnica, 3 lipca 2001, 12:38

Midnight Racing: Long Night to przedstawiciel popularnego gatunku gier komputerowych jakim są wyścigi samochodowe. Tych którzy mają nadzieję, iż będzie to groźny konkurent dla wyścigów z serii „Need for Speed” muszę niestety rozczarować, tak nie jest. Mimo to warto jednak przyjrzeć się mu nieco bliżej, co też uczyniliśmy.

Paintball Heroes weszły w fazę Gold

Sznur, 9 lutego 2001, 16:12

IncaGold ogłosiła, że ich najnowsza gra Paintball Heroes weszła w fazę gold. Gra jest trójwymiarowym symulatorem popularnej zabawy na świeżym powietrzu z użyciem pneumatycznych karabinków na kulki z farbą.