Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

ReSync

Firma producent


ReSync: wyprodukowane gry

Modi i Nanna: Sprytne Smyki

Modi i Nanna: Sprytne Smyki (PC)

Wydawcy gier ReSync

Wydawcy gier wyprodukowanych przez ReSync:


Licomp Empirical Multimedia

Wyprodukowane gry

Wiadomości dotyczące ReSync


Komputer ŚWIAT GRY 12/2003 już w kioskach

Solnica, 5 listopada 2003, 15:13

W dniu dzisiejszym do kiosków i salonów prasowych na terenie całego kraju trafił kolejny, grudniowy numer magazynu Komputer ŚWIAT GRY. Na dołączonej do czasopisma płycie CD znajdziecie między innymi pełne wersje gier Modi i Nanna, Hopmon oraz Władca bulionu, a wewnątrz 100 stronicowego numeru jak zwykle wiele interesujących tekstów na temat gier i tematów im pokrewnych.

Plebiscyt GOL na Najlepsze Gry 2002 roku - Najlepsza Gra Familijna

Soulcatcher, 31 grudnia 2002, 15:14

Czas omówić kolejną kategorię naszego plebiscytu na Najlepsze Gry Roku 2002 – dziś przyszedł czas na Gry Familijne. Tematem zajmę się ja gdyż moi koledzy redakcyjni są dziś zbyt „hard core” na takie zabawki :), a uważam iż gry dla całej rodziny (dla dzieci) to jeden z bardziej niedocenionych fragmentów rynku.

Recenzja: Modi i Nanna - Sprytne Smyki

Fajek, 3 grudnia 2002, 13:48

Modi i Nanna jest polskim projektem, wykonanym przez specjalistów i miłośników rozrywki komputerowej z grupy ReSync. Celem autorów było stworzenie gry całkowicie w konwencji 3D, takiej której fabuła i grafika zachwyci graczy w każdym wieku. Zamysł ten został zrealizowany w postaci zręcznościowej gry przygodowej z elementami logicznymi, przeznaczonej dla młodszych i starszych odbiorców.

Modi i Nanna w opini psychologa dziecięcego

Sznur, 15 listopada 2002, 16:39

Z okazji premiery nowej polskiej gry dla dzieci Modi i Nanna Sprytne Smyki firma LEM przygotowuje szereg akcji związanych z tematem zawartości gier komputerowych i ich wpływu na rozwój dzieci. Wczoraj odbyła się pierwsza z takich akcji - spotkanie prasowe dziennikarek pism kobiecych i rodziców z ekspertem do spraw psychologii dziecięcej, Panią Urszulą Moszczyńską.

Dziś premiera Modi i Nana

Fajek, 15 listopada 2002, 12:14

Dziś premiera gry ,,Modi i Nanna Sprytne Smyki''. Gra dostępna jest już we wszystkich polskich sklepach, w cenie 49 zł.

Modi i Nanna: Sprytne Smyki - koniec prac już bliski

Solnica, 29 października 2002, 00:29

Jak poinformowała nas firma LEM będąca producentem i dystrybutorem gry Modi i Nanna: Sprytne Smyki, jeszcze w tym tygodniu zostaną zakończone prace nad tą najnowszą, polską produkcją dla dzieci stworzoną przez studio ReSync z Rzeszowa.

Nowe tytuły w planie wydawniczym LEM'u

Fajek, 9 października 2002, 14:28

Firma LEM poinformowała, że jej plan wydawniczy wzbogacił się o kilka nowych i zarazem ciekawych tytułów, które powinny ukazać się jeszcze przed końcem roku.

Wywiad z autorami gry Modi i Nanna

Fajek, 1 października 2002, 11:10

Modi i Nanna jest polskim projektem, wykonanym przez specjalistów i miłośników rozrywki komputerowej z grupy ReSync. Celem autorów było stworzenie gry całkowicie w konwencji 3D, takiej której fabuła i grafika zachwyci graczy w każdym wieku. Aby dowiedzieć się więcej na temat wyżej wspomnianej gry, postanowiliśmy przeprowadzić wywiad z jej twórcami, firmą ReSync.

Demo Modi i Nanna już jest!

Sznur, 11 września 2002, 18:45

Firma LEM udostępniła wersję demonstracyjną najnowszej polskiej produkcji zespołu ReSync – Modi i Nanna. Ta zręcznościowa gra opowiadająca o przygodach dwójki bliźniaków, dzieci dzielnego wodza Wikingów, z pewnością przypadnie do gustu nie tylko młodszym graczom. Warto spróbować, szczególnie, że premiera gry już w październiku. W uzupełnieniu wcześniejszych informacji o demie mamy dziś opisy kolejnych postaci występujących w grze.

Demo Modi i Nanna już jutro!

Sznur, 10 września 2002, 17:55

Jak informuje firma LEM, mimo opóźnień związanych z publikacją dema gry Modi i Nanna (ReSync/LEM), ostateczna jego premiera przewidziana jest na jutro, 11 września. Co będzie zawierać demo Modi i Nanna? Trening oraz dwa poziomy z pełnej wersji gry, które możemy przejść zarówno Modi jak i Nanną, a na koniec niespodzianka...