Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

U.S. Army

Firma producent wydawca


Wiadomości dotyczące U.S. Army


America's Army: Proving Grounds - darmowy FPS zadebiutował na rynku

Góral, 2 października 2015, 11:10

Po ponad dwóch latach beta testów strzelanki America's Army: Proving Grounds, produkcja współtworzona przez amerykańską armię zadebiutowała na rynku w pełnej wersji. Gra dostępna jest za darmo na komputerach PC.

America’s Army: Proving Grounds zaprasza do gry – darmowa strzelanka sieciowa

Hed, 30 sierpnia 2013, 12:14

America’s Army: Proving Grounds, nowa odsłona serii strzelanek sieciowych, wystartowała wczoraj na Steamie. Produkcja finansowana przez amerykańską armię jest dostępna za darmo.

America’s Army: Proving Grounds zadebiutuje 29 sierpnia

Adrian Werner, 15 sierpnia 2013, 17:01

Twórcy America’s Army: Proving Grounds ujawnili datę premiery gry. Najnowsza odsłona serii taktycznych strzelanek zadebiutuje pod koniec sierpnia i tradycyjnie dostępna będzie za darmo.

America's Army: Proving Grounds – ruszyły zapisy do bety. Premiera pod koniec roku

qjin, 8 kwietnia 2013, 10:14

Po prawie 4 latach od premiery America’s Army 3 na rynek zmierza nowa odsłona serii – o podtytule Proving Grounds. Twórcy gry ogłosili możliwość zapisu do wersji beta. Premiera tytułu jeszcze w tym roku.

Ile kosztuje darmowa America's Army

ziooleck, 9 grudnia 2009, 10:50

Marka America's Army bez wątpienia należy do jednej z najoryginalniejszych akcji reklamowych wszechczasów. Gra powstała z myślą o promowaniu żołnierskiej doli wśród amerykańskiej młodzieży i ze swojej roli wywiązuje się bez zastrzeżeń. Nie ma jednak róży bez kolców. W ciągu blisko dekady prac całkowity koszt projektu przekroczył kilkadziesiąt milionów dolarów.

Wieści ze świata (Age of Conan, Dawn of War II, Batman: Arkham Asylum) 25/06/09

Jiker, 25 czerwca 2009, 13:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: pozew przeciwko Square Enix, premiera piątej aktualizacji Age of Conan, data debiutu Worms 2: Armageddon, wersje demonstracyjne Batman: Arkham Asylum i inne. Zapraszamy do lektury.

Twórcy America's Army 3 na bruku

Jiker, 19 czerwca 2009, 09:45

Wraz z premierą trzeciej odsłony cyklu sieciowych strzelanin America’s Army, armia Stanów Zjednoczonych podjęła decyzję o zamknięciu studia odpowiedzialnego za jej wyprodukowanie. Powodem jest chęć skonsolidowania procesu dewelopingu marki.

America's Army 3 - służba rozpocznie się nocą

ziooleck, 17 czerwca 2009, 15:30

Kampania marketingowa amerykańskiej armii jest jedną z największych tego typu na świecie. Co roku wojsko przeznacza miliony dolarów na promocję oraz kreowanie swojego pozytywnego wizerunku. Wzmianki o Siłach Zbrojnych Stanów Zjednoczonych można spotkać w miejscach które w jakiś sposób związane jest z młodymi ludźmi. Dziś w poczet reklamy U.S. ARMY dołączy również trzecia część America's Army.

Wieści ze świata (America's Army 3, Company of Heroes, Crackdown 2) 10/06/09

Jiker, 10 czerwca 2009, 11:40

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Uwe Boll w Postal III, łatka do Company of Heroes, Crackdown 2 z rozbudowanym trybem multiplayer, America’s Army ze wsparciem Steamworks i inne. Zapraszamy do lektury.

America's Army 3 już 17 czerwca

Maciej Śliwiński, 1 czerwca 2009, 14:00

Znamy datę premiery America’s Army 3. Darmowa symulacja żołnierskiego życia w amerykańskiej armii zostanie udostępniona do pobrania już 17 czerwca

Beta America's Army 3 już w sieci

Maciej Śliwiński, 23 maja 2009, 10:01

W sieci dostępna jest już wersja beta kolejnej produkcji przygotowanej przez siły zbrojne Stanów Zjednoczonych. Subskrybenci serwisu FilePlanet mogą od wczoraj ściągać testową wersję America’s Army 3.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (28 kwietnia 2009)

Jiker, 28 kwietnia 2009, 11:50

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: beta testy America’s Army już niedługo, cena DLC Cops and Robbers do Burnout Paradise, Max Payne 1 i 2 w ofercie Xbox Live Orginals, powieści oparte na uniwersum The Elder Scrolls i inne. Zapraszamy do lektury.

America's Army 3 również na Steamie

Jiker, 1 kwietnia 2009, 12:30

W trakcie zakończonej imprezy Game Developers Conference poznaliśmy kilka dodatkowych informacji na temat sieciowej strzelaniny America’s Army 3. Znalazło się wśród nich potwierdzenie faktu, wedle którego produkcja U.S. Army zostanie opublikowana także za pośrednictwem platformy Steam.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (4 marca 2009)

Jiker, 4 marca 2009, 10:50

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja Warhammer Online, czwartkowa premiera DLC do Burnout Paradise, milion dolarów dla Eda Boona i inne. Zapraszamy do lektury.

America's Army 3 na nowych screenach

Jiker, 23 lutego 2009, 08:55

Trzecia część szalenie popularnej sieciowej strzelaniny America’s Army zapowiada się iście wyjątkowo. I nie chodzi tu jedynie o fakt wzmożonej promocji tytułu przez armię amerykańską, która ma w tym oczywiście swój własny cel. Twórcy posłuchali bowiem fanów, pracują nad usunięciem najbardziej uciążliwych błędów, a całość powstaje w oparciu o Unreal Engine.