Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wydawcy gier Inevitable Entertainment

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Inevitable Entertainment:


Sierra

Midway Games

Wiadomości dotyczące Inevitable Entertainment


Wszystkie gry z serii Tribes i EarthSiege za darmo na 20-lecie marki

Draug, 30 października 2015, 11:53

Minęło ponad 20 lat, odkąd powstało uniwersum znane z cyklu sieciowych strzelanek Tribes. Z tej okazji studio Hi-Rez postanowiło udostępnić za darmo wszystkie gry z serii Tribes i EarthSiege – w sumie sześć klasycznych tytułów.

BlackSite: Area 51 powróci w nowej odsłonie?

qjin, 29 kwietnia 2014, 12:50

Koncern Warner Bros. wypełnił w minionym tygodniu wniosek w celu rejestracji znaku handlowego BlackSite: Area 51 w amerykańskim Urzędzie Patentowym. Czyżby był to zwiastun nadejścia nowej części poświęconej wydarzeniom w Strefie 51?

Nadchodzi Tribes: Ascend

Adrian Werner, 12 marca 2011, 10:59

W zeszłym roku studio Hi-Rez ogłosiło plany stworzenia produkcji MMO zatytułowanej Tribes Universe. Teraz okazało się, że premierę tej gry poprzedzi wydanie mniejszej pozycji w postaci Tribes: Ascend.

Kolejne gry za darmo! Area 51, Full Spectrum Warrior oraz Rise and Fall

Filip „fsm” Grabski, 2 października 2008, 11:07

Zupełnie niedawno do wciąz powiększającego się grona gier freeware trafiła całkiem świeża produkcja Midway – horror The Suffering. Od dzisiaj za darmo będzie można zagrać w kolejne trzy tytuły. Gwiazdka nadeszła wcześniej!

Area 51 doczeka się filmu

Vercetti, 4 kwietnia 2007, 17:30

Branża gier wideo coraz częściej współpracuje ze światem filmu. Świadczą o tym liczne „egranizacje” hitów z Hollywood oraz fakt, że również dzieła wirtualne często stają się inspiracją dla twórców tytułów ze srebrnego ekranu. Tak stało się chociażby w przypadku strzelanki Area 51, która już wkrótce doczeka się filmu opartego na przedstawionych w niej wydarzeniach.

Pierwsze konkretne informacje na temat BlackSite: Area 51

Basza, 24 stycznia 2007, 19:13

W 2005 roku firma Midway uraczyła nas produkcją o nazwie Area 51, która była solidnym i klimatycznym przedstawicielem gier akcji z widokiem FPP. Tytuł ten mimo kilku wad odniósł zaskakująco duży sukces w szczególności na konsolach, dlatego producenci postanowili stworzyć jego kontynuację. I właśnie dziś pojawiły się pierwsze, konkretne informacje na temat gry BlackSite: Area 51.

Blacksite: Area 51 pracuje na silniku Unreal Engine 3

Krystian Smoszna, 17 stycznia 2007, 10:04

Przedwczoraj powiadomiliśmy Was o dwóch nowych strzelaninach, jakie przygotowuje koncern Midway. Dziś powracamy do tego tematu, a to za sprawą magazynu Game Informer, który opublikował więcej informacji dotyczących jednej ze wspomnianych wyżej gier – Blacksite: Area 51.

Peter Jackson nie wyreżyseruje filmu The Hobbit

Jiker, 22 listopada 2006, 15:52

Peter Jackson nie będzie reżyserem filmu The Hobbit, opartego na słynnej książce Johna Ronalda Reuela Tolkiena. Powodem rozstania twórcy trzech odsłon Władcy Pierścieni z wytwórniami New Line Cinema oraz MGM (jednocześnie dystrybutorem filmu) były różnice w kwestii wysokości wynagrodzenia za tę trylogię.

Tribes 4 w produkcji?! Niestety, to tylko plotki

Elrond, 18 lutego 2006, 13:47

Kilka dni temu na stronie tribalwar.com zaczęły pojawiać się plotki dotyczące prac nad kolejnym wcieleniem serii Tribes. Redaktorzy serwisu wysnuli takie wnioski po obejrzeniu bloga Tima Aste'a z GarageGames oraz krótkiego trailera, który może, choć nie musi prezentować świata Tribes 4. Okazuje się jednak, iż wszystkie te domysły jak na razie pozostaną w sferze plotek.

Poradnik: Area 51

Redakcja GRYOnline.pl, 27 lipca 2005, 18:25

Poradnik do gry „Area 51” zawiera informacje podstawowe, mające na celu przygotować graca do rozgrywki, jak i szczegółowy opis przyjścia wszystkich 19 etapów, wraz z położeniem wszystkich przedmiotów dających się wprowadzić do bazy danych.

PeCetowa wersja Area 51 na półkach sklepowych

Elrond, 7 czerwca 2005, 15:36

Lepiej późno niż wcale, mówi stare przysłowie. Półtora miesiąca po premierze konsolowych wersji ukazuje się PeCetowe wcielenie gry Area 51. Informację taka podała firma Midway, niestety, jak na razie dotyczy ona rynku amerykańskiego.

Area 51 już jest

Krooliq, 26 kwietnia 2005, 10:12

Koncern Midway Games podał właśnie do wiadomości, że tak jak zapowiadał, tak też się stało i jego najnowsza produkcja, czyli gra o nazwie Area 51 wczoraj pojawiła się w sklepach na zachodzie. Aktualnie tytuł ten dostępny jest na konsole Xbox i PlayStation 2, a jego premiera w wersji PC jest zaplanowana na 23 maja. Niestety nadal nie wiemy, kiedy i czy ten produkt trafi do Polski.

Gra Area 51 pojechała do tłoczni

Krooliq, 14 kwietnia 2005, 10:15

Koncern Midway Games podał właśnie do wiadomości, że jego najnowsza produkcja, czyli gra o nazwie Area 51 pojechała już do tłoczni. Amerykańska premiera tego tytułu na konsole Xbox i PlayStation 2 nastąpi 25 kwietnia.

Area 51 już "oficjalnie" na PeCety

Krystian Smoszna, 17 lutego 2005, 12:30

Kiedy w listopadzie ubiegłego roku wspominaliśmy o rzekomej produkcji gry Area 51 w wersji na PeCety, nie była to informacja w pełni potwierdzona. Dzisiaj okazało się, że ówczesne plotki znalazły pokrycie w rzeczywistości, o czym najlepiej świadczy oświadczenie prasowe firmy Midway Games, w którym oficjalnie zaanonsowano wspomniany produkt na poczciwe „blaszaki”.

Kup grę Area 51 już teraz, a w kwietniu otrzymasz zestaw dwudziestu klasyków za darmo

Speed, 6 lutego 2005, 15:24

Konsorcjum Midway przekazało dwie ciekawe informacje odnośnie nowej, pierwszoosobowej gry akcji zatytułowanej Area 51 (fabuła związana jest z tajemniczą Strefą 51 zlokalizowaną na pustynnym obszarze w Nevadzie). Pierwsza – premiera wersji dedykowanej konsolom Xbox oraz PlayStation 2 odbędzie się 25 kwietnia; druga – kupując program w przedsprzedaży załapać można się na fajny bonus.