Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Heuristic Park

Firma producent


Wydawcy gier Heuristic Park

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Heuristic Park:


THQ Nordic / Nordic Games

Dreamcatcher / The Adventure Comp.

Activision Blizzard

Wiadomości dotyczące Heuristic Park


Zapowiedziano odświeżoną wersję cRPG Dungeon Lords
Zapowiedziano odświeżoną wersję cRPG Dungeon Lords

Adrian Werner, 14 kwietnia 2012, 14:26

Mamy dobre wieści dla fanów wypuszczonego siedem lat temu Dungeon Lords. Firma Nordic Games zapowiedziała właśnie wydanie ulepszonej i rozszerzonej wersji tej produkcji.

Prace nad Dungeon Lords: The Orb and the Oracle wstrzymane?
Prace nad Dungeon Lords: The Orb and the Oracle wstrzymane?

Maciej Śliwiński, 1 października 2009, 12:59

Wygląda na to to, że sequel gry Dungeon Lords nigdy nie ujrzy światła dziennego. Tytuł został zapowiedziany ponad rok temu, jednak firma JoWood dwa dni temu poinformowała na swoim forum internetowym, że nie ma już umowy ze studiem Heuristic, odpowiedzialnym za przygotowanie Dungeon Lords: The Orb and the Oracle.

Powstanie kontynuacja Dungeon Lords

ult, 26 czerwca 2008, 09:53

DreamCatcher Games, wydawca gry RPG Dungeon Lords, poinformował, iż trwają pracę nad kontynuacją tego tytułu.

Dungeon Lords - dodatek i sequel w drodze

Vercetti, 20 listopada 2007, 18:39

Wydane przed dwoma laty cRPG Dungeon Lords, które według danych jego wydawcy, firmy JoWood, rozeszło się na całym świecie w liczbie ponad miliona egzemplarzy, już niebawem doczeka się zarówno samodzielnego dodatku, jak i sequela. Premiera pierwszego z zapowiedzianych dziś projektów planowana jest na trzeci kwartał przyszłego roku.

Dungeon Lords w Kolekcjonerskiej Edycji
Dungeon Lords w Kolekcjonerskiej Edycji

Krooliq, 14 grudnia 2005, 10:29

Firma DreamCatcher Games poinformowała, że planuje wydanie specjalnej Kolekcjonerskiej Edycji gry RPG o nazwie Dungeon Lords. Produkt ma zadebiutować na rynku 27 stycznia 2006 roku.

Poradnik: Dungeon Lords

Redakcja GRYOnline.pl, 4 sierpnia 2005, 17:42

Poradnik do „Dungeon Lords” zawiera kompletny i szczegółowy opis przejścia, wraz z załączonymi ponad 60 własnoręcznie wykonanymi mapami, opis wszystkich zadań dostępnych w gildiach, domach i organizacjach, a także wiele innych przydatnych informacji.

Dungeon Lords - patch w przyszłym tygodniu

Elrond, 8 maja 2005, 14:58

Patrząc na poczynania wydawców gier niejednokrotnie odnoszę wrażenie, iż gracze są dla nich stadem królików doświadczalnych. Ostatnimi czasy pojawienie się gry, która nie zawiera błędów należy do rzadkości - częstszym obrazkiem jest wydawanie łatek niedługo po premierze. I tego schematu trzyma się Dungeon Lords, która mimo, iż opóźniana wielokrotnie, nie ustrzegła się niedoróbek.

Dungeon Lords w "złocie"

Krystian Smoszna, 30 kwietnia 2005, 12:32

Koniec nieustannych zmian daty premiery. Długo oczekiwana produkcja o nazwie Dungeon Lords dostąpiła wreszcie zaszczytu osiągnięcia statusu „gold” i powędrowała do tłoczni. Program trafi na rynek 4 maja bieżącego roku, czyli już za kilka dni.

Kwiecień bez Dungeon Lords
Kwiecień bez Dungeon Lords

eLKaeR, 15 kwietnia 2005, 12:44

Zapewne entuzjaści komputerowych gier typu cRPG z nadzieją oczekiwali przyszłotygodniowej premiery pozycji o nazwie Dungeon Lords, przygotowywanej przez połączone sztaby Heuristic Park i DreamCatcher Interactive. Niestety plany developerów uległy gwałtownej zmianie i właśnie dlatego musiano odsunąć w czasie termin komercyjnego debiutu omawianego produktu.

Testuj gratis grę cRPG pt. Dungeon Lords
Testuj gratis grę cRPG pt. Dungeon Lords

eLKaeR, 2 marca 2005, 08:31

Lubicie całkowicie za darmo testować rozmaite gry przed ich komercyjnymi debiutami? Jeśli tak, to zwróćcie łaskawie swoją uwagę na projekt o nazwie Dungeon Lords, którego zapowiedź opublikowaliśmy w drugiej połowie minionego miesiąca. Ta PeCetowa pozycja typu cRPG od firmy Heuristic Park wkroczyła właśnie w tzw. fazę beta.

Kolejne opóźnienie Dungeon Lords

Krystian Smoszna, 26 stycznia 2005, 09:05

Nie mają szczęścia Ci, którzy z niecierpliwością oczekują premiery gry Dungeon Lords. Firmie Dreamcatcher Games po raz kolejny nie udało się dotrzymać obietnic, związanych z debiutem programu na rynku. Według najnowszych informacji, ten cRPG pojawi się w sklepach dopiero 20 kwietnia.

Rok 2005 wreszcie pod znakiem cRPG? - część pierwsza

Judith, 4 stycznia 2005, 14:06

Zdaniem starych wyjadaczy z serwisu RPGDot, rok 2004 był jednym z lepszych, jeśli chodzi o tytuły wydane na PeCeta. Pozostaje ubolewać, że dobrych gier cRPG nie było za dużo – owszem, parę tytułów plasujących się nieco powyżej przeciętnej. Vampire The Masquerade: Bloodlines zespołu Troika Games zostało ocenione jako dobra pozycja, jednakże bez większych zachwytów.

Dungeon Lords dopiero w przyszłym roku

Krystian Smoszna, 30 października 2004, 15:38

Mamy złą nowinę dla tych, którzy z niecierpliwością oczekują gry Dungeon Lords. Koncern Dreamcatcher Games postanowił przesunąć premierę programu na pierwszy kwartał 2005 roku, o czym łaskawie poinformował wczoraj w oficjalnym oświadczeniu prasowym.

Za kilka dni ruszają beta testy gry Dungeon Lords

Speed, 24 września 2004, 01:12

Firma DreamCatcher Games poinformowała, że od 27 września do 4 października zbierać będzie chętnych beta testerów do nadchodzącej gry Dungeon Lords. Wymagania postawione przez wydawców są niewielkie: wystarczą dobre chęci, odpowiedni wiek (18+), umiejętności, a także stosowny sprzęt (procesor 1 GHz, 256 RAM oraz minimum Geforce 2). Już teraz można zgłaszać swoje aplikacje – w tym miejscu.

Demo Dungeon Lords opóźnione

Krystian Smoszna, 1 września 2004, 07:34

Smakiem będą musieli obejść się wszyscy Ci, którzy w dniu dzisiejszym planowali pobrać wersję demonstracyjną gry Dungeon Lords. Koncern DreamCatcher Games nie zdołał dotrzymać obietnicy danej kilkanaście dni temu i programu nie opublikował.