Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

14 Degrees East

Firma producent


Wiadomości dotyczące 14 Degrees East


Gry osadzone w realiach serii Star Trek, jakie warto by zobaczyć...

Łosiu, 13 listopada 2003, 15:47

Już od lipca bieżącego roku, kiedy to porozumienie dotyczące gier opartych na uniwersum Star Treka, pomiędzy firmami Activision i Viacom zostało zerwane, a całością sprawy zajął się sąd, przyszłość gier z tejże serii stanęła pod dużym znakiem zapytania. Ostatnim licencjonowanym i wydanym tytułem na PC, okazał się Star Trek: Elite Force II, zaś, na dzień dzisiejszy nadchodzący tytuł Star Trek: Shattered Universe produkowany z myślą o konsolach nowej generacji, będzie ostatnim jaki w ogóle zostanie wydany pod szyldem Star Trek. Sprawa nadal trwa, nikt nie wie kiedy i jak się zakończy, co z pewnością nie wpływa na zadowolenie fanów Star Treka. Jednak nic nie szkodzi, by patrząc w niejasną przyszłość pospekulować na temat - jakie gry osadzone w realiach tej gwiezdnej sagi chcielibyśmy zobaczyć i kogo widzielibyśmy w roli developerów tych produkcji.

Revenant i Starfleet Command w najnowszym CD-ACTION

Sznur, 9 września 2002, 19:36

Do kiosków trafił już najnowszy, październikowy numer miesięcznika CD-ACTION, w którym na 148 stronach jak zwykle znalazło się mnóstwo ciekawych materiałów o grach. Na dołączonych płytkach CD zamieszczono dwie pełne wersje gier: czołówkę gatunku action RPG w postaci gry Revenant oraz doskonałą strategię kosmiczną Star Trek: Starfleet Command.

Star Trek: Starfleet Command - Orion Pirates do tłoczenia

Fajek, 21 czerwca 2001, 10:21

Star Trek: Starfleet Command - Orion Pirates jak podaje firma Taldren właśnie powędrowała do tłoczni.

Oficjalna strona Orion Pirates

Solnica, 3 maja 2001, 14:01

Uruchomiona została oficjalna strona Starfleet Command - Orion Pirates, kolejnej gry, której akcja toczy się w świecie Star Trek’a.

Zapowiedziano Orion Pirates - nowy dodatek do Star Trek: Starfleet Command

Sznur, 2 maja 2001, 16:29

Interplay ogłosił plany wydania Starfleet Command: Orion Pirates, samodzielnego dodatku do serii gier strategicznych w świecie Star Trek. Dodatek nie będzie wymagał zainstalowania Starfleet Command czy Starfleet Command II.

SFC2: Orion Pirates zapowiedziane

Solnica, 27 marca 2001, 08:54

Ludzie z Taldren, twórcy Star Trek: Starfleet Command II: Empires at War pracują obecnie nad nowym projektem zatytułowanym Orion Pirates.