Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Gry Bijatyki Nintendo DS po premierze

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry po premierze z gatunku bijatyki na platformę Nintendo DS ułożone według popularności.

Bijatyki. Gatunek gier, w którym kontrolowana przez gracza postać walczy z przeciwnikiem na wydzielonej arenie lub ringu. Gracz ma do dyspozycji gamę podstawowych ciosów, a bardziej skomplikowane kombinacje i ataki specjalne combo wykonywane są po wciśnięciu odpowiedniej sekwencji klawiszy.

DS
Bijatyki
Tematyki
Czas
Dragon Ball Z: Supersonic Warriors 2
Dragon Ball Z: Supersonic Warriors 2

Bijatyki 22 listopada 2005

Sequel bijatyki Dragon Ball Z: Supersonic Warriors, która została wydana w 2004 roku na handheld Game Boy Advance. „Dwójkę” opracowano już wyłącznie z myślą o posiadaczach kieszonkowej konsoli DualScreen, aczkolwiek nie zrezygnowano z prezentowania akcji w dwuwymiarze. W grze pojawiają się najbardziej znani bohaterowie z (popularnych także w naszym kraju) mangi i anime Dragon Ball Z.

Ultimate Mortal Kombat
Ultimate Mortal Kombat

Bijatyki 12 listopada 2007

Ultimate Mortal Kombat to kolejna odsłona bestsellerowej serii wirtualnych bijatyk. Pierwsza pozycja z owego cyklu pojawiła się już w 1992 roku i została wydana z myślą o popularnych w tamtym czasie automatach. Niniejsza produkcja stanowi konwersję gry Ultimate Mortal Kombat 3 – hitu, który pierwotnie zadebiutował w 1995 roku. Warto dodać, że jest to pierwszy tytuł w historii całej serii, którego platformą docelową uczyniono konsolę Nintendo DS.

Power Rangers: Super Legends
Power Rangers: Super Legends

Bijatyki 23 października 2007

Dwuwymiarowa gra akcji, przygotowana w ramach uczczenia piętnastolecia istnienia marki "Power Rangers". Wcielamy się w postaci znane z różnych seriali telewizyjnych, pokonując ponad 20 ciekawie zaprojektowanych etapów.

Naruto Shippuden: Ninja Destiny 3
Naruto Shippuden: Ninja Destiny 3

Bijatyki 29 kwietnia 2009

Naruto Shippuden: Ninja Destiny 3 to trzecia odsłona serii Ninja Destiny - bijatyk rozgrywających się w uniwersum znanym z mangi i anime Naruto autorstwa Masashiego Kishimoto. Gracze wcielają się w jedną z 28 grywalnych postaci (m.in. Naruto, Sasuke, Sakura, Gaara, Kakashi czy Rock Lee) i toczą widowiskowe pojedynki, korzystając z gamy ciosów, kopnięć, broni i nadnaturalnych mocy.

Guilty Gear Dust Strikers
Guilty Gear Dust Strikers

Bijatyki 26 kwietnia 2006

Guilty Gear Dust Strikers jest pierwszą bijatyką na konsolę Nintendo DS i zarazem kontynuacją znanej serii Guilty Gear. W Dust Strikers znajdziemy wszystkie 21 znanych i lubianych postaci, które dane nam było oglądać w poprzednich wydaniach serii.

Bleach: Dark Souls
Bleach: Dark Souls

Bijatyki 7 października 2008

Bleach: Dark Souls to kolejna gra z serii, nawiązującej do popularnego serialu animowanego, powstałego na kanwie mangi autorstwa Tite Kubo.

The Legend of Kage 2
The Legend of Kage 2

Bijatyki 13 marca 2008

Kontynuacja klasycznej gry akcji. Kontrolujemy postać wojownika ninja, przemierzając różne zakątki pradawnej krainy i rozprawiając się z napotykanymi przeciwnikami.

Bleach: The Blade of Fate
Bleach: The Blade of Fate

Bijatyki 9 października 2007

Bleach: The Blade of Fate to japońska bijatyka 2D bazująca na popularnym w Kraju Kwitnącej Wiśni serialu anime. Co wyróżnia go spośród natłoku podobnych pozycji, które falami zalewają rynek? Między innymi możliwość równoczesnej walki czterech postaci naraz, które toczą bój na dwóch płaszczyznach – na pierwszym planie oraz bardziej w głębi ekranu.

Naruto: Ninja Destiny
Naruto: Ninja Destiny

Bijatyki 15 lutego 2008

Elektroniczna wersja popularnego serialu anime. Gra jest trójwymiarową bijatyką, w której przejmuje się kontrolę nad jedną z szesnastu grywalnych postaci.

Naruto Shippuden: Shinobi Rumble
Naruto Shippuden: Shinobi Rumble

Bijatyki 22 kwietnia 2010

Siódma część zapoczątkowanego na Gameboy'u Advance cyklu Ninja Council. Shinobi Rumble jest piątą odsłoną serii, która pojawiła się na konsoli Nintendo DS, a zarazem trzecią stworzoną na podstawie sagi Shippuden.

One Piece: Gigant Battle
One Piece: Gigant Battle

Bijatyki 9 sierpnia 2010

Bijatyka z innowacyjnym systemem walki korzystająca z licencji szalenie popularnej japońskiej serii komiksowej One Piece. Wybieramy jednego z bohaterów, a następnie toczymy pojedynki z innymi postaciami. Zamiast na płaskiej arenie bitwy toczą się na wielopoziomowych planszach różnych elementów otoczenia pomagających lub przeszkadzających w walce.

Clayfighter
Clayfighter

Bijatyki prace wstrzymane

Clayfighter to remake gry pod tym samym tutułem, wydanej w 1993 na konsolę SNES. Rozgrywka to zmagania plastelinowych wojowników, dysponujących nadnaturalnymi mocami.

Naruto Shippuden: Ninja Destiny 2
Naruto Shippuden: Ninja Destiny 2

Bijatyki 24 kwietnia 2008

Trójwymiarowa bijatyka nawiązująca do popularnego serialu anime. Wybieramy jedną z 32 grywalnych postaci, przystępując do serii efektownych walk.

Kung Zhu
Kung Zhu

Bijatyki 12 października 2010

Kung Zhu to chodzona bijatyka oparta na licencji serii popularnych zabawek. Akcja toczy się świecie wojowniczych chomików. Bohater zostaje wplątany w konflikt między dwoma plemionami gryzoni - grupą ninja oraz specjalną organizacją wojskową.

Kung Fu Panda: Legendary Warriors
Kung Fu Panda: Legendary Warriors

Bijatyki 4 listopada 2008

Druga z kolei zręcznościówka bazująca na animowanym filmie "Kung Fu Panda". Kontrolujemy jedną z czterech różnych postaci, przemierzając kolejne plansze i pokonując napotykanych przeciwników.

Cosmo Fighters
Cosmo Fighters

Bijatyki 20 grudnia 2010

Kolorowa bijatyka 2D z rozbudowanym trybem walki przez sieć. Producent gry przygotował dwa główne tryby rozgrywki: solową oraz wieloosobową. Sama rozgrywka jest dość typowa: gracze otrzymują do wyboru szereg postaci wyposażonych w różne ciosy i zmagają się na arenach. Dodatkiem są specjalne przedmioty, które odnawiają życie i wzmacniają bohaterów.

Draglade
Draglade

Bijatyki 1 grudnia 2007

Dwuwymiarowa bijatyka, zawierająca także elementy typowe dla gier muzycznych. Próbujemy zdobyć tytuł mistrza sportu walki o nazwie Grapping, uczestnicząc tym samym w dużej ilości pojedynków.