Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

FPS - Gry GameCube

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce FPS na platformę Nintendo GameCube ułożone według popularności.

GameCube
FPS
Czas
Akcji4
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
Killer 7
Killer 7

Akcji 6 lipca 2005

Mściwy Harman Smith nadchodzi! Wciel się w postać zawodowego mordercy, który posiada nadzwyczajne zdolności - może przywdziać 7 różnych osobowości, a każda z nich posiada inne właściwości oraz zdolności. Okrutny Kun Lan tylko czeka na twoje potknięcie. Nie daj się zwieść i miej oczy szeroko otwarte!

Red Faction II
Red Faction II

Akcji 31 marca 2003

Kontynuacja świetnej produkcji. Tym razem nie jesteśmy jednym z przywódców powstania, ale należymy do elitarnej jednostki i jako komandos trafiamy w sam środek walki o władzę.

Timesplitters: Future Perfect
Timesplitters: Future Perfect

Akcji 21 marca 2005

„TimeSplitters: Future Perfect” to trzecia edycja jednej z najbardziej innowacyjnych gier FPP na konsole. W walce ukazanej z perspektywy pierwszej osoby gracze prowadzą bój o własną przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

TimeSplitters 2
TimeSplitters 2

Akcji 16 października 2002

Kontynuacja oryginalnej strzelaniny z PS2. Zachowując specyficzny klimat pierwszej części, dodano elementy, które uczyniły grę znacznie bardziej wciągającą. TimeSplitters 2 jest doskonałą pozycja dla posiadaczy GameCube’ów nie tylko ze względu na brak tego typu tytułów na konsole Nintendo – to po prostu świetną grą.