Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Ninja - Gry Game Boy Advance

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce ninja na platformę Game Boy Advance ułożone według popularności.

GBA
ninja
Czas
Akcji3 Zręcznościowe3
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
TMNT - Teenage Mutant Ninja Turtles
TMNT - Teenage Mutant Ninja Turtles

Akcji 20 marca 2007

Teenage Mutant Ninja Turtles to kolejna przygodowa gra akcji, opowiadająca o perypetiach Wojowniczych Żółwi Ninja. Tym razem zdecydowano się na stworzenie produktu na kanwie pełnometrażowego filmu, wykonanego całkowicie przy użyciu grafiki komputerowej. Oczywiście w rolach głównych, zarówno w kinowym hicie, jak i w grze, widzimy Leonarda, Donatella, Raphaela i Michelangela.

I-Ninja
I-Ninja

Zręcznościowe prace wstrzymane

Kieszonkowa wersja świetnej platformówki, wydanej do tej pory na konsole nowej generacji (PlayStation 2, Xbox, GameCube) oraz komputery klasy PC. Gracze wcielają się tutaj w postać małego ciałem, ale wielkiego duchem i umiejętnościami wojownika.

Teenage Mutant Ninja Turtles 2: Battle Nexus
Teenage Mutant Ninja Turtles 2: Battle Nexus

Akcji 19 października 2004

Podobnie jak poprzednia edycja Teenage Mutant Ninja Turtles 2 została przygotowana także w wersji dla kieszonsolki Game Boy Advance. Fabułę gry stworzono w oparciu o wydarzenia z drugiego sezonu serialu animowanego pod tym samym tytułem.

Naruto: Ninja Council 2
Naruto: Ninja Council 2

Zręcznościowe 4 października 2006

Druga część serii chodzonych bijatyk na podstawie mangi Masashiego Kishimoto. Ponownie kierujemy Drużyną Siódmą, walcząc z przeciwnikami i skacząc po platformach na dwuwymiarowych planszach.

Teenage Mutant Ninja Turtles
Teenage Mutant Ninja Turtles

Akcji 21 października 2003

Teenage Mutant Ninja Turtles jest wirtualną grą akcji, traktującą o przygodach kwartetu zmutowanych żółwi, likwidujących wszelkie przejawy zła przy użyciu dalekowschodnich sztuk walki.

Naruto: Ninja Council
Naruto: Ninja Council

Zręcznościowe 7 marca 2006

Gra Naruto: Ninja Council należy do gatunku tzw. chodzonych bijatyk z elementami platformowymi. Opowiada historię dwóch młodych adeptów szkoły ninja: Naruto Uzumaki oraz jego rywala z klasy Sasuke, którzy mierzą się ze sobą w celu udowodnienia, który z nich jest lepszy.