Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Gry Wyścigi Nintendo Switch

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku wyścigi na platformę Nintendo Switch ułożone według popularności.

Wyścigi. Gatunek gier polegających na ściganiu się z rywalami. Zadaniem gracza jest zdobycie pierwszego miejsca lub uzyskanie jak najlepszego czasu okrążenia. Możemy ścigać się różnymi pojazdami (naziemne, wodne, powietrzne), a sama natura rozgrywki też może być zmienna (symulacyjna bądź zręcznościowa).

Po premierze 8 Przed premierą 4
Switch
Wyścigi
Tematyki
Czas
Mario Kart 8 Deluxe
Mario Kart 8 Deluxe

Wyścigi 28 kwietnia 2017

Ulepszona wersja hitu Nintendo znanego z konsoli Wii U. Mario Kart 8 Deluxe doczekało się nowych tras i postaci, a ponadto oferuje całą zawartość znaną z oryginału - także tą z wypuszczonych do niego dodatków.

Gear.Club Unlimited
Gear.Club Unlimited

Wyścigi 21 listopada 2017

Kolejna odsłona cyklu gier wyścigowych, w których gracze zasiadają za kierownicami kilkudziesięciu samochodów sportowych i walczą o zwycięstwo na zróżnicowanych trasach. Oprócz zawodów rozgrywanych na asfaltowych torach, można tu spróbować swoich sił w off-roadowych mistrzostwach lub w próbach czasowych.

Grand Prix Rock 'N Racing
Grand Prix Rock 'N Racing

Wyścigi 4 stycznia 2018

Zręcznościowa gra wyścigowa z klasycznym widokiem z góry, która, choć traktuje o zmaganiach bolidów Formuły 1, daleka jest od realizmu oraz zasad sportowego fair play. Rywalizację podzielono na sezony, a kluczem do stopniowego awansu w rankingach jest systematyczne ulepszanie naszego bolidu za pomocą zdobywanych w wyścigach tokenów.

Monster Energy Supercross: The Official Videogame
Monster Energy Supercross: The Official Videogame

Wyścigi 13 lutego 2018

Monster Energy Supercross: The Official Videogame to opracowana z myślą o Nintendo Switch gra wyścigowa, pozwalająca na branie udziału w zawodach typu supercross, gdzie motocykliści rywalizują na torach wypełnionych różnorodnymi przeszkodami. Produkcja oferuje kilka trybów dla samotnego gracza, rozgrywki multiplayer oraz edytor map.

Redout
Redout

Wyścigi 2018

Futurystyczna gra wyścigowa, inspirowana takimi markami jak F-Zero, Rollcage, czy też seria WipeOut. Gracze biorą w niej udział w spektakularnych wyścigach unoszących się nad ziemią poduszkowców, walcząc (nie zawsze na zasadach fair play) o jak najwyższe miejsce na podium.

Descenders
Descenders

Wyścigi 2018

Gra wyścigowa traktująca o downhillu, czyli jednej z odmian ekstremalnego kolarstwa górskiego, opartej na jeździe rowerem w dół stromych, górskich stoków. Gracze mogą reprezentować barwy jednego z trzech zespołów, walcząc o jego jak najlepszy wynik w comiesięcznych podsumowaniach.

MXGP3: The Official Motocross Videogame
MXGP3: The Official Motocross Videogame

Wyścigi 21 listopada 2017

Kolejna odsłona serii motocrossowych gier wyścigowych, tworzonych przez włoskie studio Milestone. Tytuł wyróżnia się na tle podobnych produkcji pełną licencją na zawody World Motocross Championship, organizowane przez Fédération Internationale de Motocyclisme (FIM).

Fast RMX
Fast RMX

Wyścigi 3 marca 2017

Futurystyczna gra wyścigowa, będąca jednym z duchowych następców serii WipEout. Gracze zasiadają za sterami superszybkich pojazdów wyposażonych w napędy antygrawitacyjne, by ścigać się na torach ulokowanych w różnych zakątkach świata. Oprócz trybu dla pojedynczego gracza, produkcja oferuje wieloosobowy wariant rozgrywki, w którym można mierzyć się z innymi zawodnikami zarówno na podzielonym ekranie, jak i przez Internet.

Rock'N Racing Off Road DX
Rock'N Racing Off Road DX

Wyścigi 2018

Zręcznościowa gra wyścigowa, w której zasiadamy za kierownicami zróżnicowanych samochodów przystosowanych do zmagań w terenie i walczymy o zwycięstwo na dwudziestu czterech off-roadowych trasach. Produkcja pozwala na zabawę nie tylko w pojedynkę, lecz także w towarzystwie innych graczy, w ramach lokalnego trybu multiplayer.

Monster Jam: Crush It!
Monster Jam: Crush It!

Wyścigi 31 października 2017

Zręcznościowa gra wyścigowa, stanowiąca kolejną odsłonę serii poświęconej zmaganiom Monster Jam. Pod względem mechaniki, gra stanowi kontynuację rozwiązań znanych z poprzedniej części cyklu, dostosowanych do możliwości sprzętu kolejnej generacji.

Riptide GP: Renegade
Riptide GP: Renegade

Wyścigi 7 grudnia 2017

Riptide GP: Renegade to opracowany z myślą o konsoli Nintendo Switch przedstawiciel rzadkiej kategorii gier traktujących o wyścigach skuterów wodnych. Akcja przenosi nas w przyszłość i pozwala brać udział w nielegalnych zawodach. Autorzy przygotowali zarówno tryb kariery, jak i opcję multiplayer.

Mantis Burn Racing
Mantis Burn Racing

Wyścigi 23 listopada 2017

Zręcznościowa gra wyścigowa typu top-down. Podczas zabawy kierujemy pojazdami podzielonymi na trzy główne kategorie. Każdą z maszyn można dodatkowo modyfikować, umieszczając w specjalnych slotach nowe części. Produkcja przeznaczona jest do zabawy w trybach single i multiplayer.