Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Zombie - Gry PlayStation 2

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce zombie na platformę Sony PlayStation 2 ułożone według popularności.

PS2
zombie
Czas
Akcji4
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe4
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
Resident Evil 4
Resident Evil 4

Przygodowe 25 października 2005

Resident Evil 4 należy do gatunku gier, ogólnie traktowanych jako pozycje typu survival horror, w których naszym głównym zadaniem jest przetrwanie oraz wypełnienie zadań nakreślonych na początku zabawy.

Resident Evil: Outbreak
Resident Evil: Outbreak

Przygodowe 31 marca 2004

Resident Evil: Outbreak to spin-off słynnego cyklu gier akcji w konwencji survival-horroru. Akcja gry osadzona została w Racoon City, równolegle do wydarzeń przedstawionych w Resident Evil 2. Wcielając się w jednego z mieszkańców gracze muszą walczyć o przetrwanie i wydostać się z opanowanego przez zombie miasta zanim zostanie ono zniszczone przez armię. Poza trybem jednoosobowej kampanii, tytuł oferuje również możliwość zabawy w sieciowej kooperacji.

Resident Evil Code: Veronica X
Resident Evil Code: Veronica X

Przygodowe 21 sierpnia 2001

Jedna z lepszych części serii. W Code Veronica poznajemy dalsze losy Claire Redfield znanej z Resident Evil 2. Claire zostaje porwana i uwięziona przez ludzi Umbrelli, po zniszczeniu jednego z laboratoriów korporacji.

Resident Evil: Dead Aim
Resident Evil: Dead Aim

Akcji 11 czerwca 2003

Niezbyt skomplikowana strzelanka, zaliczająca się do gatunku określanego mianem "celowniczków". Sterowany przez gracza bohater próbuje powstrzymać szaleńca, będącego w posiadaniu śmiercionośnego wirusa T.

Resident Evil: Outbreak - File #2
Resident Evil: Outbreak - File #2

Przygodowe 26 kwietnia 2005

Resident Evil: Outbreak File no.2 kontynuuje historię, poruszoną w pierwszej części tego odłamu serii Resident Evil. W serii Outbreak równie ważne są nasze umiejętności, jak i możliwości współtowarzyszy kroczących u naszego boku. Pomocnikami są z kolei ludzie z całego świata, ponieważ pozycja ta została przygotowana głównie pod zabawę w sieci.

Resident Evil Survivor 2: Code Veronica
Resident Evil Survivor 2: Code Veronica

Akcji 11 lutego 2002

Kolejna odsłona serii "Resident Evil", tym razem w postaci niezbyt skomplikowanego "celowniczka". Zadaniem gracza jest wyłącznie eksterminacja pojawiających się na ekranie potworów.

City of the Dead
City of the Dead

Akcji prace wstrzymane

City of the Dead to pierwszoosobowa strzelanina, której nazwiska użyczył George A. Romero, słynny reżyser cyklu filmów horror/gore, który od 1968 roku z powodzeniem kręci kolejne obrazy opowiadające o walce ludzi z zombie.

Aqua Teen Hunger Force Zombie Ninja Pro-Am
Aqua Teen Hunger Force Zombie Ninja Pro-Am

Akcji 6 listopada 2007

gra Aqua Teen Hunger Force Zombie Ninja Pro-Am to powstała na podstawie popularnego serialu gra zręcznościowa, w której twórcy połączyli ze sobą takie elementy rozgrywki, jak wyścigi wózków golfowych, bijatykę i grę w golfa.