Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Dragon Ball - Gry PlayStation 2

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce Dragon Ball na platformę Sony PlayStation 2 ułożone według popularności.

PS2
Dragon Ball
Czas
Akcji1
Zręcznościowe
Bijatyki8
RPG
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3
Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3

Bijatyki 9 listopada 2007

Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3 to kolejna bijatyka, powstała w oparciu o komiksy i filmy animowane spod znaku Smoczych Kul. Jest to zarazem trzecia odsłona mini-serii Budokai Tenkaichi, wyróżniającej się m.in. dość skomplikowanym na pierwszy rzut oka systemem walki oraz ukazaniem akcji przy pomocy kamery, osadzonej pod kątem za plecami bohatera.

Dragon Ball Z: Infinite World
Dragon Ball Z: Infinite World

Bijatyki 4 listopada 2008

Dragon Ball Z: Infinite World to kolejna z wielu gier walki, wykorzystujących licencję znanego anime i mangi autorstwa Akiry Toriyamy. Przejmujemy kontrolę nad Saiyanami, ludźmi i różnorakimi przedstawicielami obcych ras.

Dragon Ball Z: Budokai 3
Dragon Ball Z: Budokai 3

Bijatyki 16 listopada 2004

Dragon Ball Z: Budokai 3 stanowi kolejną edycję bijatyki stworzonej na podstawie popularnych komiksów i serialu telewizyjnego pod tym samym tytułem. W stosunku do poprzednich części twórcy wprowadzili szereg poprawek oraz nowych rozwiązań.

Super Dragon Ball Z
Super Dragon Ball Z

Bijatyki 14 lipca 2006

Dragon Ball to jeden z popularniejszych seriali animowanych rodem z Japonii. Większość postaci znanych z kreskówki spotykamy w bijatyce pod tytułem Super Dragon Ball Z, stworzonej przez jednego z producentów drugiej części bestsellerowego cyklu Street Fighter.

Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2
Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2

Bijatyki 3 listopada 2006

Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2 to sequel Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi, umożliwiający nam kolejne spotkanie z bohaterami niezwykle popularnego, kultowego już uniwersum Dragon Ball, znanego z komiksów, seriali telewizyjnych i wielu gier, wydanych na kilku konsolach.

Dragon Ball Z: Sagas
Dragon Ball Z: Sagas

Akcji 22 marca 2005

Dragon Ball Z: Sagas to tytuł łączący w sobie elementy gry akcji, przygodówki, bijatyki i produkcji role-playing. Jak sama nazwa wskazuje, gracze wcielają się w głównych bohaterów serialu anime i mangi, pt. „Dragon Ball”.

Dragon Ball Z: Budokai 2
Dragon Ball Z: Budokai 2

Bijatyki 14 listopada 2003

Dragon Ball Z: Budokai 2 to kontynuacja wydanej w 2002 roku zręcznościowej bijatyki na motywach popularnej serii anime. Deweloperzy ze studia Dimps Corporation przygotowali 34 bohaterów z uniwersum Dragon Ball Z, których poczynaniami mogą kierować gracze. Podobnie jak w przypadku oryginału, rozgrywka bazuje na widowiskowych pojedynkach z użyciem rozmaitych kombosów i specjalnych ataków.

Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi
Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi

Bijatyki 14 października 2005

Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi jest kolejną konsolową grą walki, powstałą na kanwie słynnej serii dalekowschodnich komiksów (styl manga) i filmów animowanych, traktujących o przygodach wojowników z rasy Saiyan i ich przyjaciół, wymyślonych przez japońskiego rysownika nazwiskiem Akira Toriyama.

Dragon Ball Z: Budokai
Dragon Ball Z: Budokai

Bijatyki 14 listopada 2003

Dragon Ball Z: Budokai to pierwsza odsłona serii bijatyk, w której walczymy popularnymi bohaterami z mangi oraz anime „Dragon Ball Z”. W grze oddano do wyboru 23 postacie znane z uniwersum „Smoczych Kul”, włączając w to między innymi Son Goku, Gohana, Vegetę, Piccolo czy Trunksa.