Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Hokej - Gry PlayStation 2

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce hokej na platformę Sony PlayStation 2 ułożone według popularności.

PS2
hokej
Czas
Akcji
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe17
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
NHL 09
NHL 09

Sportowe 4 listopada 2008

NHL 09 to kolejna odsłona jednego z wydawanych przez Electronic Arts cyklów gier sportowych, w tym wypadku, jak sama nazwa wskazuje, poświęconego hokejowi na lodzie, a dokładniej północnoamerykańskiej profesjonalnej lidze NHL.

NHL 2K9
NHL 2K9

Sportowe 9 września 2008

NHL 2K9 to kolejna odsłona serii gier sportowych, traktujących o zmaganiach w najlepszej hokejowej lidze świata. Produkcja sygnowana logiem firmy 2K Sports stanowi konkurencję dla wydanego przez Electronic Arts NHL 09. Za przygotowanie tytułu odpowiada studio Visual Concepts, które zastąpiło w roli dewelopera dotychczasowych twórców cyklu, zespół Kush Games.

NHL 08
NHL 08

Sportowe 11 września 2007

NHL 08 to następna edycja rozbudowanego symulatora rozgrywek hokejowych, traktującego o najbardziej profesjonalnej lidze tego sportu, czyli północnoamerykańskiej NHL. Kolejne odsłony serii pojawiają się co roku, a ich opracowaniem zajmuje się EA Sports, czyli oddział koncernu Electronic Arts, który ma na swoim koncie także takie pozycje jak FIFA czy Madden NFL 07.

NHL 2003
NHL 2003

Sportowe 1 października 2002

NHL 2003 to kolejna edycja symulacji hokeja z EA Sports. Ponownie możemy uczestniczyć w rozgrywkach NHL, najbardziej elitarnej ligi hokejowej na świecie. Tym razem w grze znalazły się wszystkie kluby w składzie z sezonu 2003. W porównaniu z poprzednimi odsłonami jeszcze bardziej zwiększono realizm rozgrywki i kontrolę gracza nad zawodnikami.

NHL 06
NHL 06

Sportowe 6 września 2005

NHL 06 to kolejna część jednej z najpopularniejszych serii gier sportowych sygnowanych logo EA, a już na pewno najpopularniejszej serii traktującej o hokeju na lodzie.

NHL 07
NHL 07

Sportowe 12 września 2006

NHL 07 to rozbudowany symulator rozgrywek hokejowych, traktujący o najbardziej profesjonalnej i najlepszej lidze hokeja na świecie – północnoamerykańskiej NHL.

NHL 2001
NHL 2001

Sportowe 27 września 2000

Edycja 2001 jednej z najpopularniejszych serii symulujących rozgrywki hokejowe. Dzięki wykorzystaniu oficjalnej licencji gra może się pochwalić odwzorowaniem wszystkich rzeczywistych drużyn i zawodników ligi NHL. W porównaniu z poprzednimi odsłonami zwiększono realizm i rozbudowano dostępne tryby zabawy.

Kidz Sports Ice Hockey
Kidz Sports Ice Hockey

Sportowe 20 października 2006

Kidz Sports Ice Hockey to zręcznościowa gra sportowa traktująca o grze w hokeja opracowana przez Metro3D – developera specjalizującego się w tworzeniu niskobudżetowych produkcji. Z realizmem tytuł ten niewiele ma wspólnego – zasady rządzące hokejem na lodzie zostały przedstawione z dużym przymrużeniem oka.

NHL 2K8
NHL 2K8

Sportowe 3 września 2007

Kolejna odsłona popularnej serii sportowej, podejmującej tematykę hokeja na lodzie. Lista usprawnień obejmuje między innymi ładniejszą grafikę oraz przemodelowane sterowanie postaciami zawodników.

NHL 2K10
NHL 2K10

Sportowe 15 września 2009

Kolejna część cyklu pozwalającego wziąć udział w rozgrywkach National Hockey League. Dzięki wykorzystaniu oficjalnej licencji gra może się pochwalić obecnością wszystkich rzeczywistych drużyn i zawodników znanych miłośnikom tego sportu. W porównaniu z poprzednimi odsłonami poprawiono grafikę i SI oraz znacząco ulepszono system sterowania.

Gretzky NHL '06
Gretzky NHL '06

Sportowe 20 września 2005

Od drugiej połowy lat osiemdziesiątych XX wieku rozmaici twórcy wirtualnych gier hokejowych, chcąc zapewnić własnym dziełom lepszy rynkowy byt, sięgali po nazwisko Wayne’a Gretzky’ego. Ten niezapomniany kanadyjski sportowiec uznawany jest przez wielu fachowców za najwybitniejszego reprezentanta swojej dyscypliny w historii. Nic więc dziwnego, że również developerzy Gretzky NHL ’06 zabiegali o to, aby mistrz rodem z Kraju Klonowego Liścia firmował ich produkt.

ESPN NHL 2K5
ESPN NHL 2K5

Sportowe 30 sierpnia 2004

SEGA powraca do gry na lód z kolejną odsłoną swojej sztandarowej serii ESPN NHL, tym razem z dopiskiem 2K5. Z roku na rok seria zaskakuje nową gamą ulepszeń, a to wszystko tylko po to, żeby jeszcze bardziej dogodzić wszystkim graczom na całym świecie. Każdy fan hokeja, tego prawdziwego jak i tego wirtualnego na konsole, po prostu nie może nie zagrać w ESPN NHL 2K5.

NHL 2005
NHL 2005

Sportowe 21 września 2004

Kolejna, piąta już odsłona hokeja z firmy EA Sports na PlayStation 2. Jak zwykle gra ma do zaoferowania uaktualnione składy 30 drużyn amerykańsko-kanadyjskiej ligii NHL (National Hockey League), a ponadto walkę o Puchar Świata, lepszą oprawę audio-wideo oraz garść nowości.

NHL 2002
NHL 2002

Sportowe 24 września 2001

Nowa odsłona znanej serii gier sportowych spod znaku EA Sports zawierająca wszystkie licencjonowane zespoły ligi NHL oraz zwiększoną w porównaniu z poprzednią częścią liczbę trybów gry z możliwością przeglądania pomeczowych skrótów z profesjonalnym komentarzem.

NHL 2K7
NHL 2K7

Sportowe 2 października 2006

NHL 2K7 to kolejny symulator hokejowy z serii, konkurencyjnej w stosunku do cyklu, pochodzącego ze stajni Electronic Arts. Możemy się tutaj wcielić w trenera dowolnej drużyny z najpopularniejszej ligi świata, czyli tytułowej National Hockey League.

NHL 2K6
NHL 2K6

Sportowe 7 września 2005

Król gier hokejowych powraca! NHL 2K6 znowu jest jedną z najwyżej ocenianych i najlepiej sprzedających się gier traktujących o lidze NHL. Tym razem powraca z jeszcze bardziej udoskonalonym sterowaniem, lepszą animacją i dokładniejszą grafiką niż kiedykolwiek.

NHL 2004
NHL 2004

Sportowe 22 września 2003

Seria NHL od Electronic Arts to od lat najlepszy reprezentant tej dyscypliny sportu na konsolach. Z najnowszym wydaniem otrzymujemy oczywiście pełną licencje najlepszej hokejowej ligi świata.