Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Gry Akcji Windows Phone przed premierą

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry przed premierą z gatunku akcji na platformę Windows Phone ułożone według popularności.

Gry Akcji. Szeroko rozumiany gatunek gier wymagających refleksu, celności oraz zręczności, w skład którego wchodzą m.in. strzelaniny (np. seria Call of Duty czy Battlefield) oraz przygodowe gry akcji (Tomb Raider), a wydarzenia obserwujemy zarówno z perspektywy pierwszej (FPP), jak i trzeciej osoby (TPP). Najczęściej w produkcjach tego typu gracz kontroluje bohatera, którego zadaniem jest pokonanie wrogów i dotarcie do z góry określonego celu. Grający dysponuje bogatym arsenałem broni, w tym pistoletów, wyrzutni rakiet, mieczy, noży itp. Szczególnym przypadkiem w tej kategorii gier są przygodowe gry akcji. Cechują się one mniejszym naciskiem położonym na akcję i walkę, a za to większym znaczeniem fabuły, eksploracji otoczenia i rozwiązywania zagadek logicznych.

Przed premierą 1
Win Phone
Akcji
Tematyki
Czas
Dekompresja
Dekompresja

Akcji jeszcze nie ogłoszona

Osadzona w realiach science-fiction mobilna strzelanina sieciowa, w której wcielamy się w komandosów piechoty kolonialnej, uwikłanych w korporacyjną walkę o surowce. Gracze rywalizują ze sobą w trzech trybach rozgrywki: Deathmatch, Team Deathmatch oraz Capture the Flag, mając do dyspozji 8 unikalnych rodzajów broni. Atutem produkcji jest wyróżniająca się oprawa graficzna, wykonana w technologii cel-shading.