Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Gry Akcji Windows Phone przed premierą

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry przed premierą z gatunku akcji na platformę Windows Phone ułożone według popularności.

Gry Akcji. Szeroko rozumiany gatunek gier wymagających refleksu, celności oraz zręczności, w skład którego wchodzą m.in. strzelaniny (np. seria Call of Duty czy Battlefield) oraz przygodowe gry akcji (Tomb Raider), a wydarzenia obserwujemy zarówno z perspektywy pierwszej (FPP), jak i trzeciej osoby (TPP). Najczęściej w produkcjach tego typu gracz kontroluje bohatera, którego zadaniem jest pokonanie wrogów i dotarcie do z góry określonego celu. Grający dysponuje bogatym arsenałem broni, w tym pistoletów, wyrzutni rakiet, mieczy, noży itp. Szczególnym przypadkiem w tej kategorii gier są przygodowe gry akcji. Cechują się one mniejszym naciskiem położonym na akcję i walkę, a za to większym znaczeniem fabuły, eksploracji otoczenia i rozwiązywania zagadek logicznych.

Przed premierą 1
Win Phone
Akcji
Tematyki
Czas
Dekompresja
Dekompresja

Akcji jeszcze nie ogłoszona

Osadzona w realiach science fiction sieciowa strzelanina typu top-down, stworzona z myślą o platformach mobilnych przez polskie studio deweloperskie Sathra Games. Akcja Decompression przenosi nas w niedaleką przyszłość, w której wcielamy się w rolę komandosa piechoty kolonialnej, uwikłanego w korporacyjną walkę o surowce. Naszym zadaniem jest zaś neutralizowanie potencjalnych zagrożeń na statkach kosmicznych, planetarnych stacjach górniczych czy na księżycach obcych planet. Sedno zabawy stanowi tu dynamiczna, wieloosobowa rozgrywka w starym stylu, a gracze rywalizują ze sobą w trzech typowych trybach gry: Deathmatch, Team Deathmatch oraz Capture the Flag, mając do dyspozycji osiem unikalnych i ciekawie zaprojektowanych broni. Inspirowana klasyką gatunku hard science fiction (np. Obcy, Outland czy Pamięć Absolutna) gra odznacza się wysokiej jakości oprawą graficzną, wykonaną w technologii cel shading.