Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Gry Windows Phone przed premierą - według daty premiery

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry przed premierą na platformę Windows Phone ułożone według daty premiery.

Przed premierą 3
Win Phone
Tematyki
Czas
Akcji1
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG
Strategiczne2
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
Football Empire
Football Empire

Strategiczne 2018

Menadżer piłkarski, w którym zadaniem gracza jest poprowadzenie do zwycięstwa drużyny oddanej w jego ręce. Do jego zadań należy nie tylko rozbudowa klubowego stadionu, lecz także opracowywanie planów treningowych, dobór taktyki czy wreszcie wybór rywali, z którymi jego piłkarze zmierzą się w kolejnych meczach.

Farm On!
Farm On!

Strategiczne 2018

Farm On! to casualowa strategia, która pozwala graczom zarządzać własną farmą. Za stworzenie tego tytułu odpowiada producent gier z gatunku HOPA, studio Eipix.

Dekompresja
Dekompresja

Akcji jeszcze nie ogłoszona

Osadzona w realiach science-fiction mobilna strzelanina sieciowa, w której wcielamy się w komandosów piechoty kolonialnej, uwikłanych w korporacyjną walkę o surowce. Gracze rywalizują ze sobą w trzech trybach rozgrywki: Deathmatch, Team Deathmatch oraz Capture the Flag, mając do dyspozji 8 unikalnych rodzajów broni. Atutem produkcji jest wyróżniająca się oprawa graficzna, wykonana w technologii cel-shading.