Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Gry Windows Phone przed premierą - według daty premiery

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry przed premierą na platformę Windows Phone ułożone według daty premiery.

Przed premierą 3
Win Phone
Tematyki
Czas
Akcji1
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG
Strategiczne2
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
Football Empire
Football Empire

Strategiczne grudzień 2018

Menadżer piłkarski, w którym zadaniem gracza jest poprowadzenie do zwycięstwa drużyny oddanej w jego ręce. Do jego zadań należy nie tylko rozbudowa klubowego stadionu, lecz także opracowywanie planów treningowych, dobór taktyki czy wreszcie wybór rywali, z którymi jego piłkarze zmierzą się w kolejnych meczach.

Farm On!
Farm On!

Strategiczne grudzień 2018

Farm On! to casualowa gra strategiczna, która pozwala graczom zarządzać własną farmą. Za stworzenie tego tytułu odpowiada znane głównie z produkcji z gatunku HOPA studio Eipix.

Dekompresja
Dekompresja

Akcji jeszcze nie ogłoszona

Osadzona w realiach science fiction sieciowa strzelanina typu top-down, stworzona z myślą o platformach mobilnych przez polskie studio deweloperskie Sathra Games. Akcja Decompression przenosi nas w niedaleką przyszłość, w której wcielamy się w rolę komandosa piechoty kolonialnej, uwikłanego w korporacyjną walkę o surowce. Naszym zadaniem jest zaś neutralizowanie potencjalnych zagrożeń na statkach kosmicznych, planetarnych stacjach górniczych czy na księżycach obcych planet. Sedno zabawy stanowi tu dynamiczna, wieloosobowa rozgrywka w starym stylu, a gracze rywalizują ze sobą w trzech typowych trybach gry: Deathmatch, Team Deathmatch oraz Capture the Flag, mając do dyspozycji osiem unikalnych i ciekawie zaprojektowanych broni. Inspirowana klasyką gatunku hard science fiction (np. Obcy, Outland czy Pamięć Absolutna) gra odznacza się wysokiej jakości oprawą graficzną, wykonaną w technologii cel shading.