Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

MMORPG - Gry Apple iOS

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce MMORPG na platformę Apple iOS ułożone według popularności.

Akcji1
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG26
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO17
Black Desert Mobile
Black Desert Mobile

RPG 28 lutego 2018

Specjalna wersja gry Black Desert Online, przygotowana z myślą o urządzeniach mobilnych. Twórcy chcieli zawrzeć w niej jak najwięcej elementów ciepło przyjętego oryginału – w trakcie zabawy eksplorujemy więc rozległy świat, walczymy z napotkanymi przeciwnikami i wykonujemy zadania zlecane przez postacie neutralne, a także bierzemy udział w potyczkach toczonych przez gildie.

Albion Online
Albion Online

RPG 17 lipca 2017

Albion Online to gra MMORPG utrzymana w klimatach fantasy i opracowana przez zespół Sandbox Interactive. Całość zaprojektowano tak, aby większość elementów świata kształtowały działania oraz decyzje samych graczy, w tym wirtualną ekonomię, rozmieszczenie miast i budynków oraz stosunek sił pomiędzy frakcjami.

Tales of Gaia
Tales of Gaia

RPG 11 kwietnia 2018

Produkcja typu MMORPG, która zabiera nas do fantastycznej krainy ogarniętej wojną domową, toczoną przez trzy zwaśnione rasy. W trakcie zabawy w Tales of Gaia gracz opowiada się po jednej ze stron konfliktu, by pod jej sztandarem przemierzać świat, wykonywać zadania oraz rosnąć w siłę i stawiać czoła coraz potężniejszym przeciwnikom.

Durango: Wild Lands
Durango: Wild Lands

RPG 2018

Durango to opracowana z myślą o mobilnym systemie iOS gra MMORPG. Gracze wcielają się w ludzi i próbują przetrwać w krainie pełnej dinozaurów. Użytkownicy muszą gromadzić pożywienie, konstruować przedmioty, budować wioski oraz współpracować ze sobą w celu radzenia sobie z największymi zagrożeniami.

Lineage 2: Revolution
Lineage 2: Revolution

RPG 15 listopada 2017

Lineage 2: Revolution to opracowane z myślą o systemie iOS mobilne MMORPG. Rozgrywka toczy się w dużym otwartym świecie, a na jednym serwerze mogą bawić się tysiące osób. Gra kładzie duży nacisk na zręcznościową walkę oraz wielkie bitwy z udziałem nawet dwustu graczy.

Mad World
Mad World

RPG 2018

Osadzona w postapokaliptycznym świecie, dwuwymiarowa gra MMORPG, dedykowana urządzeniom mobilnym oraz komputerom PC – także w wersji przeglądarkowej. Produkcja jest oparta o popularny w przypadku podobnych tytułów model F2P z mikropłatnościami i została zaprojektowana z myślą o rozgrywce cross-platformowej.

Dead Rivals
Dead Rivals

RPG 11 kwietnia 2018

Gra MMO akcji, w której trafiamy do postapokaliptycznego świata opanowanego przez zombie. W trakcie zabawy nie tylko wykonujemy rozmaite zadania, lecz także stawiamy czoła hordom żywych trupów – nic nie stoi również na przeszkodzie, by stanąć do walki z innymi graczami lub zewrzeć z nimi sojusz i realizować wspólne cele.

Goddess: Primal Chaos
Goddess: Primal Chaos

RPG 9 stycznia 2017

Produkcja typu MMORPG, opracowana z myślą o urządzeniach mobilnych. Gracz wciela się w reprezentanta jednej z trzech specjalizacji, w którego skórze przemierza klasyczny świat fantasy. Oprócz trybów PvE, tytuł oferuje szeroką gamę opartych na rywalizacji wariantów PvP.

Lordmancer II
Lordmancer II

RPG 2018

Przygotowany z myślą o platformach mobilnych sieciowy tytuł RPG z modelem rozgrywki wzorowanym na słynnej serii Heroes of Might & Magic, który pozwala graczom „kopać” kryptowalutę i wydawać zdobyte w ten sposób fundusze wewnątrz gry. Produkcja stanowi kontynuację Lordmancera z 2008 roku.

Final Fantasy Type-0 Online
Final Fantasy Type-0 Online

RPG jeszcze nie ogłoszona

Final Fantasy Type-0 Online to opracowane z myślą o mobilnym systemie iOS sieciowe RPG akcji zrealizowane w stylu typowym dla gier jRPG. Gracze wcielają się uczniów akademii rozwijającej talenty magiczne i muszą zarówno udawać się na misje, gdzie walczą z potworami, jak i angażować się w życie szkoły.

MU Origin
MU Origin

RPG 30 marca 2016

Gra typu MMORPG stworzona przez studio Webzen Inc. Tytuł czerpie garściami z legendarnego MU Online, dostępnego wyłącznie na komputerach osobistych. Znane z oryginału mechanizmy rozgrywki dostosowano jednak do specyfiki urządzeń mobilnych.

Zenonia S: Rifts in Time
Zenonia S: Rifts in Time

RPG 16 grudnia 2013

Zenonia S: Rifts in Time to opracowane z myślą o systemie iOS RPG akcji wzbogacone silnymi elementami MMO. W grze trafiamy do krainy fantasy, a zadaniem gracza jest głównie walka za pomocą mocno zręcznościowego systemu potyczek. Poza zwykłymi misjami dostępne są także raidy oraz tryb PvP w postaci pojedynków na arenach.

Pocket MapleStory
Pocket MapleStory

RPG 29 października 2015

Mobilna wersja popularnej PC-towej gry MMORPG z 2003 roku. Podczas zabawy trafiamy do fantastycznego świata, w którym polujemy na rozmaite potwory. W trakcie rozgrywki możemy dołączać do gildii, pomagać innym osobom itd. Całość uzupełnia dwuwymiarowa, mangowa oprawa graficzna.

Dofus Touch
Dofus Touch

RPG 22 sierpnia 2017

Mobilna wersja popularnej na komputerach osobistych gry MMORPG pod tytułem Dofus. Gracze przenoszą się tutaj do fantastycznego, baśniowego świata, gdzie wraz ze znajomymi biorą udział w niezliczonych potyczkach odbywających się w systemie turowym.

FallenSouls
FallenSouls

RPG 8 czerwca 2015

Reprezentant gatunku MMORPG stworzony przez zespół Teebik Games. Gracz trafia do fantastycznego świata, będącego areną odwiecznej walki, jaka rozgrywa się pomiędzy siłami dobra a mroczną, dowodzoną przez potężnego Lewiatana armią ciemności.

Starlight Chronicles
Starlight Chronicles

RPG 24 września 2014

Starlight Chronicles to wyprodukowana przez firmę GameSky gra łącząca elementy platformówki i produkcji MMORPG. Projekt utrzymany jest w klimacie fantasy i koncentruje się na eksplorowaniu dwuwymiarowych map, walce z potworami oraz rozwijaniu postaci.

Sword of Chaos
Sword of Chaos

RPG 29 października 2015

RPG akcji typu MMO stworzone przez zespół Allstar Games z myślą o urządzeniach mobilnych. Gracze trafiają do fantastycznego świata, gdzie mogą współpracować w walce z siłami zła, bądź współzawodniczyć w opartym na rywalizacji trybie PvP.

Order & Chaos 2: Redemption
Order & Chaos 2: Redemption

RPG 17 września 2015

Order & Chaos 2: Redemption to opracowana z myślą o systemie iOS mobilna produkcja MMORPG. Akcja przenosi nas do krainy fantasy, gdzie tworzymy własnego bohatera, a następnie wyruszamy w świat w poszukiwaniu przygód, skarbów oraz okazji do spróbowania swoich sił przeciwko innym ludziom w trybie PvP.

Firefly Online
Firefly Online

RPG jeszcze nie ogłoszona

Firefly Online to gra cRPG z licznymi elementami strategii i tytułów z gatunku MMO, która została stworzona na podstawie serialu science-fiction o tytule Firefly. Wcielamy się w kapitana statku kosmicznego, zbieramy załogę i ruszamy na eksplorację przestrzeni międzygwiezdnej.

The Hunger Games Adventures
The Hunger Games Adventures

RPG 13 września 2012

The Hunger Games Adventures to gra MMO, zaprojektowana przez studio Funtactix, specjalizujące się w tworzeniu tytułów na przeglądarki internetowe. Produkcja powstała na licencji książek z bestsellerowej serii Igrzyska śmierci, napisanych przez Suzanne Collins. W trakcie rozgrywki można polować na dzikie zwierzęta, handlować zdobyczą i ulepszać własną, leśną kryjówkę. Produkcja została zaprojektowana dla posiadaczy urządzeń mobilnych z iOS i Androidem.

League of Angels: Fire Raiders
League of Angels: Fire Raiders

Akcji 9 kwietnia 2015

Spin-offowa odsłona popularnej przeglądarkowej gry MMO League of Angels, będąca pierwszą mobilną produkcją firmy GTArcade. Gra stanowi miks MMORPG, strategii i karcianki, w którym drużyny złożone z ludzkich bohaterów i władających magią aniołów stawiają czoła złu. W przeciwieństwie do pierwowzoru, gra cechuje się kreskówkową oprawą graficzną.

Pocket Legends
Pocket Legends

RPG 8 kwietnia 2010

Produkcja z gatunku MMORPG osadzona w świecie zamieszkanym przez człekokształtne zwierzęta. Wybieramy jedną z trzech profesji (Wojownika, Zaklinacza oraz Łucznika) i wyruszamy w świat szukać zadań do wypełnienia i potworów do zabicia. Całość korzysta z modelu darmowego wzbogaconego dobrowolnymi mikropłatnościami.

Arcane Legends
Arcane Legends

RPG 26 listopada 2012

Arcane Legends to stworzona przez zespół Spacetime Studios gra MMORPG nastawiona na dynamiczną walkę. Gracz wybiera jedną spośród trzech klas, a następnie wyrusza w świat szukać przygód, skarbów, potworów do ukatrupienia i zadań do wypełnienia.

LEGO Minifigures Online
LEGO Minifigures Online

RPG 29 czerwca 2015

Gra z gatunku MMORPG, stworzona przez studio Funcom - producenta takich tytułów jak Age of Conan czy The Longest Journey. Tytuł pozwala zmierzyć się z innymi graczami i zwiedzić fantastyczne krainy. Produkcja powstała we współpracy firmą LEGO i bazuje na popularnej serii zabawek LEGO Minifigures.