Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Podróże w czasie - Gry Apple iOS

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce podróże w czasie na platformę Apple iOS ułożone według popularności.

iOS
podróże w czasie
Czas
Akcji
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG2
Strategiczne
Przygodowe6
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
Life is Strange
Life is Strange

Przygodowe 14 grudnia 2017

Epizodyczna gra przygodowa, której akcja rozgrywa się w małym amerykańskim mieście. Główna bohaterka produkcji odkrywa w sobie moc cofania się w czasie, z której korzysta, by rozwiązać zagadkę zaginięcia koleżanki ze studiów. Formuła tytułu wzorowana jest na hitowych seriach studia Telltale, takich jak The Walking Dead. W trakcie historii gracze podejmują decyzje wpływające na jej przebieg.

Day of the Tentacle: Remastered
Day of the Tentacle: Remastered

Przygodowe 12 lipca 2016

Remake legendarnej gry przygodowej z 1993 roku, który przygotowany został z myślą o współczesnych odbiorcach. Przy produkcji gry pracował Tim Schafer, jeden z twórców oryginału. Bohaterami tytułu jest troje przyjaciół, którzy podróżują w czasie, by pokrzyżować plany tytułowej macki, wyjątkowo inteligentnego stworzenia pragnącego zawładnąć światem.

Back to the Future
Back to the Future

Przygodowe 7 marca 2013

Przygodówka pokazująca dalsze losy Marty’ego McFly i doktora Browna, czyli bohaterów kultowej serii filmowej “Powrót do przyszłości”. Marty musi znowu wybrać się w podróż w czasie, aby uratować swojego kompana, szalonego naukowca, który przeistoczył starego DeLoreana w wehikuł czasu. Gra została wydana w postaci kilku epizodów.

Steins;Gate
Steins;Gate

Przygodowe 25 sierpnia 2011

Steins;Gate to przygodowa gra sci-fi należąca do podgatunku visual novel. Gracze śledzą losy studenta pierwszego roku tokijskiego uniwersytetu oraz początkującego wynalazcy, który trafia na trop spisku związanego z jednym ze stworzonych przez niego gadżetów.

Chrono Trigger
Chrono Trigger

RPG 8 grudnia 2011

Chrono Trigger jest odświeżoną wersją klasycznej gry jRPG, wydanej pierwotnie w wersji na konsolę SNES. Konwersja przygotowana została przez ekipę deweloperską firmy Square-Enix na bazie wydanej w 2008 roku wersji na Nintendo DS. Gracze kierują poczynaniami chłopca o imieniu Crono, który przemierza fantastyczne krainy w poszukiwaniu zaginionej ukochanej.

Another Eden: The Cat that Travels Through Space and Time
Another Eden: The Cat that Travels Through Space and Time

RPG 12 kwietnia 2017

Wydana oryginalnie na platformach mobilnych gra jRPG, w której podróżujemy po fantastycznej krainie, wcielając się w chłopaka starającego się uratować swoją siostrę przed Królem Demonów.

Time Mysteries: The Ancient Spectres
Time Mysteries: The Ancient Spectres

Przygodowe 28 sierpnia 2012

Druga odsłona cyklu gier logiczno-przygodowych, autorstwa polskiego studia deweloperskiego Artifex Mundi. Fabuła gry przedstawia losy młodej, londyńskiej guwernantki, która podróżując w czasie musi wyjaśnić tajemnicę swego pochodzenia i stawić czoła przebiegłej wiedźmie.

The Silent Age
The Silent Age

Przygodowe 6 grudnia 2012

The Silent Age to opracowana głównie z myślą o urządzeniach mobilnych gra przygodowa, utrzymana w klimatach science-fiction. Gracze wcielają się w sprzątacza z lat 70-tych, który za pomocą wehikułu czasu próbuje powstrzymać mającą nastąpić cztery dekady później apokalipsę.